Prodej pozemku, 1133 m2, Rožďalovice

2 499 000 czk / za nemovitost
Cena včetně právního servisu a provize RK. V případě většího počtu zájemců, si vyhrazujeme právo uspořádat aukci a vybrat nejvýhodnější nabídku.

Prodej pozemku pro bydlení, 1133 m2, Rožďalovice

Ve výhradním zastoupení si vám dovoluji nabídnout rovinatý pozemek určený pro výstavbu rodinného domu, ležícího ve Středočeském kraji, v okrese Nymburk, v obci Podlužany - Rožďalovice.

Jedná se o prodej dvou přímo sousedících pozemků o celkové ploše 1.133 m², které jsou dle územního plánu určeny k výstavbě rodinného bydlení.

Pozemek je rovinatý, což usnadňuje realizaci stavebních plánů bez omezení.

Veškeré přípojky jsou na hranici (elektřina, kanalizace, vodovod, plyn)

Pozemky jsou situovány v klidné lokalitě obce Podlužany, která spadá pod město Rožďalovice Město nabízí bohatou občanskou vybavenost a to supermarket, poštu, čerpací stanici, bankomat, školu, školku, zdravotnické zařízení (praktik, pediatr a zubař), cukrárna a další obchody a řemeslníci. Město Rožďalovice se nachází ve Středočeském kraji v severovýchodní části okresu Nymburk. Okresní město Nymburk je vzdáleno 17 kilometrů, Poděbrady 20 km, Jičín 26 km a Mladá Boleslav 29 km. Vzdálenost od hlavního města Prahy je cca 60 km. Městem Rožďalovice protéká řeka Mrlina a v jeho okolí leží několik rybníků a dalších turisticky zajímavých míst. Rožďalovice se nacházejí 198 m. n. m

Tato lokalita je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidném a příjemném bydlení v blízkosti přírody, ale zároveň s dostatečnou dostupností veškeré občanské vybavenosti.

Nejbližší napojení na dálniční síť je u Poděbrad na dálnici D 11. Dopravní obslužnost města je zajištěna autobusovou a vlakovou dopravou. Vlakové zastávky se nacházejí v Rožďalovicích a Viničné Lhotě, obě na trati regionálního významu Nymburk – Jičín. Autobusová zastávka je přímo v Podlužanech.

Nabízený pozemek je skvělou příležitostí pro ty, kteří plánují stavbu vlastního domova, ať už pro bydlení nebo rekreační účely.

Inf.: Na pozemku jeho majitel prozatím hospodaří. NEnachází se v záplavové oblasti.

Další informace vám ráda poskytnu.
Číslo zakázky: 059-NP06933
Město: Rožďalovice
Celková plocha: 1133 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Martina Horáková

Horáková Martina


 
Tel. na makléře:
+420 602 300 791

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.