Prodej pozemku, 276 m2, Starovice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 276 m2, Starovice

Máte rádi Jižní Moravu a víno? Chcete si postavit rekreační dům s vlastním vinným sklepem? Nebo hledáte zajímavé místo pro své podnikání?

K prodeji nabízíme stavební pozemek s vinným sklepem o celkové velikosti 276 m². Pozemek se nacházejí nad obytnou zástavbou v jihovýchodní části obce Starovice a navazují na areál Starovických vinných sklepů.

Obec Starovice je díky své poloze, kousek od Hustopečí a sjezdu z dálnice, vyhledávaným a oblíbeným místem turistů a milovníků vína.

Dle územního plánu obce se jedná o „plochy smíšené - vinné sklepy a rekreace“. Primárně se zde předpokládá budování obytných nástaveb vinných sklepů pro rodinnou rekreaci, případně maloobchodní, ubytovací a stravovací zařízení s tím související. Stavba by neměla narušovat ráz Starovických vinných sklepů.

Samotný vinný sklep byl vybudován v předválečných letech minulého století tehdejším německým obyvatelstvem. Je cihlový s klenbovým stropem. Hloubka sklepu je 10 m (6,2 chodba a 3,8 sklep). Sklep je možné dále prohloubit až na 20 m (pod vlastním pozemkem) a dobudovat cihlovou klenbu dle vlastních požadavků.

Obec Starovice se nachází hned vedle města Hustopeče, které je známé svým mandloňovým sadem, slavnostmi mandloní a burčákovými slavnostmi. Obec samotná je známá především areálem vinných sklepů, které jsou vybudované ve svahu nad samotnou obcí. Okolí je malebné a Starovicemi prochází několik cyklostezek.

Obrovskou devízou je dopravní dostupnost. Obec je jen tři minuty od sjezdu z dálnice u Hustopečí. Přímo ve Starovicích najdete restaurace, penziony, obchody, sportovní hřiště i areál s pódiem pro zábavní akce.

Pokud vás nabídka zaujala, zavolejte mi, rád vám dodám bližší informace a vše vám rád osobně ukážu.
Číslo zakázky: 077-NP05949
Město: Starovice
Celková plocha: 276 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Fráňa

Fráňa Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 730 139 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.