Prodej pozemku, 3728 m2, Svídnice

3 700 000 czk / za nemovitost
Včetně realitních, právních služeb a advokátní úschovy.

Prodej pozemku pro bydlení, 3728 m2, Svídnice

Jedná se o soubor pozemků o celkové výměře 3728 m2 nad příjezdovou silnici do místní části Práčov, obec Svídnice na Chrudimsku.
Pozemek náleží k zastavěné části obce je atypického tvaru, v horní části rovinatý, k jižní straně se stupňovým snížením a celý oplocen, s bránou a brankou od silnice.
V rohu pozemku u silnice stojí domek vedený v KN jako objekt k bydlení se zánovní sedlovou střechou Bramac (8 let).
Disponuje verandou, centrální chodbou a s místnostmi po jedné na každé straně chodby. Obytná plocha domku je 46 m2 + 12 m2 sklepa. Z boku budovy je přistavěno suché WC a samostatná kolna. Dům je z 1/4 podsklepen a půda umožňuje půdní vestavbu.
Vytápění a teplá voda je zajištěno kombinovaným plynovým kotlem a krbovými kamny.
Naproti domku je u brány samostatná garáž s přístavkem. Stavba vedená jako garáž je zděná budova s velkou garáží o výměře 28 m2 a přístavkem 22 m2, který byl využíván jako prádelna. Půdní prostory přístupné po schůdkách na zadní straně opět umožňují půdní vestavbu.
Domek i garáž jsou napojeny na el. energie (220 V, 380 V), městskou vodu a plyn. Odpady jdou do jímky. Vedle garáže stojí starší stavební buňka.
Pozemek byl v loňském roce nově vyměřen, stavebním úřadem schválen ke stavbě a lze využít ke stavbě originálního bydlení i více rodinných domů, nebo rekreačních staveb ve vzdálenosti 10 km jižně od Chrudimi.
Leží pod vyrovnávací věží vodní elektrárny Práčov, která má funkci energetickou, vodárenskou a je dominantou obce, zdaleka viditelnou, nad přehradou, mezi lesy v krásné krajině a s dalšími přehradami na řece Chrudimce v blízkosti.
Podrobnější informace u makléře nabídky případně na prohlídce.
Číslo zakázky: 020-NP07021
Město: Svídnice
Celková plocha: 3728 m2
Zastavěná plocha: 518 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jiří Brach

Brach Jiří


 
Tel. na makléře:
+420 733 141 550

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.