Prodej pozemku, 2002 m2, Terezín

1 600 000 czk / za nemovitost

Prodej zahrady, 2002 m2, Terezín

Najít v těsném okolí Litoměřic zahradu, která bude rovinatá, s možností přípojky pitné vody, s možností napojení se na hloubkovou kanalizaci, v dojezdové vzdálenosti 10 minut od centra je možné. A to právě tady a teď. Pan majitel se o své pozemky staral s veškerou péčí. Pravidelné sekání, vyrovnání terénních nerovnosti, oplocení pozemku společně s výsadbou živého plotu podél hranic pozemku, zbudování kanalizační přípojky na kterou je možné se napojit. Část z těchto pozemků je nyní na prodej. Jedná se o dvě pozemkové parcely v katastru města Terezín. Celková výměra činí 2002 m2. V místě je přístupová cesta na pozemky zajištěna skrze obecní pozemek.

Skrze pozemek parc. č. 554/5 je vedeno věcné břemeno uložené kanalizační přípojky, na kterou je možné se připojit. Dále je zde vedeno věcné břemeno vodovodního řádu. I to je svým způsobem výhoda, neboť díky tomu je zde povoleno zřídit odběrné místo s pitnou celoroční vodou. O přípojku elektrické energie je nyní zažádáno s tím, že kapacita žádosti pamatuje na možnost zřízení podružného odběrného místa v případě, že by jste se v budoucnu rozhodli jeden ze dvou pozemků odprodat. I taková možnost tady je. Územní plán obce povoluje v místě parcely 554/5 zbudovat stavbu pro rekreační účel. Druhá parcela č .781/2 touto možností dotčena není.

Nabízím vám možnost vlastnit rovinatý a prostorný pozemek ve velmi pohodlné dojezdové vzdálenosti od Litoměřic nabízející značné soukromí. Součástí prodeje jsou také velmi dobré sousedské vztahy a možnosti růstu této části obce Terezín. Těším se na viděnou.
Číslo zakázky: 024-NP06499
Město: Terezín
Celková plocha: 2002 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.