Prodej pozemku, 619 m2, Troubsko

6 140 000 czk / za nemovitost
Cena je včetně právního servisu. Provizi u této nabídky nehradíte!

Prodej pozemku pro bydlení, 619 m2, Troubsko

Provizi u této nabídky nehradíte!

Hledáte rovinatý pozemek na okraji Brna pro výstavbu svého vysněného rodinného domu? Chcete začít s výstavbou pokud možno ještě letos? Požadujete vynikající dostupnost do centra a na dálnici D1? Měla by to být prestižní lokalita?

K prodeji nabízíme jedinečný stavební pozemek 619 m2 v obci Troubsko. Pozemek má tvar nepravidelného obdélníku. Uliční šíře je 23,4 m.

Veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, kanalizace) se nachází na hranici pozemku. Územní plán vám umožňuje stavbu rodinného domu se zastavěnou plochou až 217 m2, jedním nadzemním podlažím a šikmou střechou. Nyní probíhá změna ÚP a od příštího roku bude možné stavět RD s dvěma nadzemními podlažími.

Troubsko je obec ležící na jihozápadě Brna, v níž se mísí tradice s moderním životem. Díky své strategické poloze v blízkosti Brna , je zde současně zajištěn i pohodlný přístup ke všem městským službám, obchodům, restauracím a kulturním zařízením.

Do centra dojedete autem za 12 minut. Na velký městský okruh najedete do 8 minut. Na dálnici D1 jste do 7 minut. Autobusem u Campusu jste za 8 minut. Vlak vás doveze na Hlavní nádraží za 11 minut.

Tato lokalita nabízí příjemnou atmosféru, krásné okolí i přírodu. Díky tomu vám poskytne ideální místo pro život vaší rodiny, odpočinek a relaxaci. Milovníci procházek ocení blízkost přírodního parku Bobrava a množství lesů v okolí. Cyklisté pak hustou síť cyklostezek.

Zaujala vás nabídka? Rád vám dodám bližší informace a vše osobně ukážu.
Číslo zakázky: 077-NP06103
Město: Troubsko
Celková plocha: 619 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Doprava: Vlak, MHD
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Fráňa

Fráňa Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 730 139 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.