Prodej pozemku, 2851 m2, Trutnov

1 150 CZK / za m2
včetně právních a realitních služeb

Pozemek v Trutnově, katastrální území Horní Staré Město

Dovolujeme si nabídnout prodej pozemku v Trutnově, katastrální území Horní Staré Město. Velikost pozemku o celkové výměře 2851 m2. Dle ÚP města Trutnova: Bydlení v rodinných domech – městské příměstské (BI)
Hlavní využití - bydlení v rodinných domech.
Přípustné využití - stavby rodinných domů,stavby plnící doplňkovou funkci k rodinnému domu (garáže, pergoly, terasy, zimní zahrady, bazény, zahradní altány, kolny), dětská hřiště,plochy zeleně s městským mobiliářem.
Nepřípustné využití - stavby srubového typu,veškeré stavby, zařízení a činnosti neuvedené v hlavním, přípustném a podmíněně přípustném využití a nesouvisející s tímto využitím.
Podmíněně Přípustné využití - stavby a zařízení související dopravní a technické infrastruktury, které nesníží kvalitu prostředí a pohodu bydlení ve vymezené ploše a svém okolí,stavby a zařízení pro obchodní prodej, stravování a služby, které nesníží kvalitu prostředí a pohodu bydlení ve vymezené ploše a svém okolí a jsou slučitelné s bydlením,služební byty ve stavbách a zařízeních pro obchodní prodej, stravování a služby,zařízení pro obchodní prodej, služby a ubytování, které je možné provozovat v rodinném domě, nesmí snížit kvalitu prostředí a pohodu bydlení v rodinném domě, vymezené ploše a svém okolí.
Podmínky prostorového uspořádání - koeficient míry zastavění plochy KZP = 0,40,
Pozemek je zatravněný, částečně posázen vzrostlými stromy smíšeného druhu, polohou v mírně svažitém terénu. Celý pozemek ve tvaru nepravidelného obdelníku je z větší části neoplocený, přístupem ze dvou stran ze zpevněné komunikace a veřejné obecní komunikace z asfaltové cesty. Lokalita, velikost a poloha je velice lukrativní, nabízí se zde nevšední bydlení.
Prodej pozemku je prodáván s kompletní schválenou projektovou dokumentací na výstavbu rodinného domu a platným stavebním povolením. K pozemku přivedeny všechny IS, které obec má.
V případě zájmu o nezávaznou prohlídku, nebo více informací nás prosím kontaktujte. Doporučujeme. Investice.
Číslo zakázky: 211-N02325
Město: Trutnov - Horní Staré Město
Ulice: Na Terase
Celková plocha: 2851 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb

Tuto nemovitost Vám rád(a) představí

Eva Sychrovská

Eva Sychrovská
RE/MAX Future
U Koruny 1742/16
500 04Hradec Králové
Tel. na makléře:
+420 739 500 530

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?