Prodej pozemku, 1030 m2, Vavřinec

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej zahrady, 1030 m2, Vavřinec

Nabízím prodej zahrady v Moravském krasu. Pozemek se nachází v klidné chatové a zahrádkářské oblasti na začátku osady Nové Dvory. Z Blanska je to sem 7 km, autem se na místo dostanete za 7 minut.

Dispozice pozemku
Jedná se o rovinatou plochu téměř pravidelného tvaru o půdorysu cca 13x 72 m , celková plocha zahrady je 1.030 m2. Zastavitelnost pozemku je nyní možná jen zahradním domkem. Na pozemku je několik ovocných stromů s dobrou výnosností ovoce (jabloně, švestky, třešně, špendlíky, hrušně, ořešák). Pozemek je celý oplocený, málo udržovaný, s možností parkování uvnitř. Příjezd po nezpevněné komunikaci.

Inženýrské sítě
K dispozici je přípojka na elektřinu 220/380 V, přes pozemek je vedení vysokého napětí, ze kterého vyplývá i dodržení ochranných pásem, a to 10 m (na každou stranu). Pro zdroj vody bude nutné vrtat studnu.

Lokalita a okolí
V blízkosti je les, dopravní obslužnost je zajištěna autobusem na lince č.233 Blansko - Sloup, zastávka 5 minut. V okolí jsou krásné lesy, cyklostezky, studánky. Pro svoji mimořádně pěknou polohu a přírodní scenérie je Suchdol dlouhodobě vyhledávanou oblastí.

Věcná břemena
Na nemovitosti neváznou zástavy ani dluhy. Vzhledem k existenci nadzemního vedení elektřiny je tu nezapsané věcné břemeno. Přes pozemek také vede drenážní potrubí, které ústí do nedaleké vodní nádrže.

Zavolejte, rád vás tudy provedu a doplním další nezbytné informace.
Číslo zakázky: 309-NP00174
Město: Vavřinec
Celková plocha: 1030 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Karel Hynšt

Hynšt Karel


 
Tel. na makléře:
+420 604 533 466

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.