Prodej pozemku, 625 m2, Veltruby

2 900 000 czk / za nemovitost
Cena včetně provize a právních služeb

Prodej pozemku pro bydlení, 625 m2, Veltruby

SNÍŽENÍ CENY!
Nabízíme Vám k prodeji rohový pozemek o výměře 625 m2 v okrajové části původní zástavby obce Veltruby. Pozemek je přístupný z ulic Lesní a U Žlubince, v jeho severní části se na hranici pozemku nalézá stavba jednopodlažního domku se sedlovou střechou z 50. let, s přístavbou verandy a dílny s garáží. Zastavěná plocha budov činí přibližně 170 m2. Jižní část pozemku je příjemně osluněná a lehce svažitá ke komunikaci v ulici U Žlubince. Budova RD a příslušenství je připojena k EE, kanalizaci, studniční voda zavedena do domu.
Podle platného územního plánu je zastavitelnost pozemku 30 %, maximální hladina zástavby je 3. NP včetně podkroví, u RD nejsou povoleny ploché střechy, doporučují se tradiční střešní krytiny. V projednávání je nový ÚP.
Obec Veltruby se nachází cca 4 km severně od Kolína, kde se nachází veškerá občanská vybavenost, lokalita je velmi dobře dostupná i díky 7 km vzdálenému nájezdu na dálnici D 11. V obci je mateřská škola, základní škola (1. stupeň, 5 oddělených tříd), žije zde přibližně tisíc obyvatel.
Pro další informace i prohlídku mne neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 059-NP06460
Město: Veltruby
Ulice: Lesní
Celková plocha: 625 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Studna
Občanská vybavenost: Škola, Školka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavlína Ledvinová

Ledvinová Pavlína


 
Tel. na makléře:
+420 603 392 338

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.