Prodej pozemku, 1125 m2, Vestec

19 990 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1125 m2, Vestec

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu, v dosahu přírody, a přitom kousek od Prahy? Jeden takový máme v nabídce. Nachází se v žádané, atraktivní, a přitom velice klidné lokalitě Praha-západ, v obci Vestec. Největším turistickým lákadlem je místní přírodní areál Vesteckého rybníka – překrásné místo pro trávení volného času aktivně, na čerstvém vzduchu. A vy ho můžete mít jen kousek od domu.

Rovinatý pozemek leží v zastavěné části obce, má rozlohu 1 125 m2, je oplocený, ohraničený udržovaným živým plotem a poskytovat tak bude dostatek soukromí. Určen je pro výstavbu rodinného domu do výšky až 2 podlaží. Možná zastavěnost pozemku činí 50 %, zeleň 40 % a zpevněná plocha 10 %. Součástí pozemku je samostatná přípojka vody, elektřiny a kanalizace. Vede k němu obecní příjezdová komunikace. Součástí prodeje je i vypracovaná studie RD.

Lokalita Vestce na okraji Prahy nabízí velice dobré napojení na dálnici D1 a Pražský okruh. Spojení s hlavním městem zajišťují časté autobusové spoje. V obci je kompletní občanská vybavenost – nachází se zde dvě mateřské školy. Obec zřídila také autobusovou linku přímo do spádové základní školy na Chodově. Z nákupních možností lze zmínit například Hypermarket Albert, nové obchodní centrum (Billa, DM drogerie, OKAY, Petshop…), JYSK, lékárnu a další obchody. Zajít na dobré jídlo můžete do několika restaurací.

V místě žije sportovně naladěná komunita a v obci to žije díky mnoha společenským a kulturním akcím, které se celoročně pořádají. Přírodní areál Vesteckého rybníka s Planetární stezkou je venkovní volnočasový areál pro všechny věkové kategorie. Najdete tu cyklostezku, hřiště, venkovní posilovny, mola, lávky, kynologické cvičiště a přírodní amfiteátr s přilehlou hospůdkou.

Místem vede rovněž cyklostezka Kunratice-Vestec, nachází se zde lesopark. Zámek s Průhonickým parkem o rozloze 250ha je vzdálen pouhých 6 km. Zhruba 10 km od pozemku leží přírodní park Střed Čech s širokou sítí turistických i cyklistických tras a možností výletů do malebné krajiny.

Ve Vestci nově otevřela společnost Porsche velké sídlo. Společnost Biocev a další výzkumné ústavy jsou předpokladem pro nabídku pracovních míst – obec má velký potenciál další rozvoje a rozkvětu. Pozemek je tak zároveň skvělou investiční příležitostí a jistotou dobře uložených peněz.

Příroda na dosah a zároveň veškerý komfort po ruce – to je skvělá volba pro Váš vysněný domov!

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky.
Číslo zakázky: 020-NP07173
Město: Vestec
Celková plocha: 1125 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Červ

Červ Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 777 124 392

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.