Prodej pozemku, 1148 m2, Vyškov

4 121 320 czk / za nemovitost
Včetně provize a právního servisu.

Prodej pozemku pro bydlení, 1148 m2, Vyškov

Hledáte klidné místo pro své bydlení a chcete mít vše potřebné na dosah?
Pak tu pro Vás máme příležitost – skvěle umístěný pozemek o velikosti 1148 m2.
Nabízený pozemek se nachází na západním okraji vyškovských Nosálovic. Je vhodný pro stavbu velkorysého rodinného domu, nebo i dvou domů se zahradou.

Pozemek je v územním plánu města Vyškov zařazen do ploch bydlení v rodinných domech a do zastavitelného území. Navazuje na stávající novostavby. Pozemek má tvar nepravidelného obdélníku o délce 56 m a šířce 20 m. Velikost pozemku zajistí, že vaše děti budou mít dostatek prostoru pro hraní a prozkoumávání. Pozemek je obklopen plotem ze tří stran. Západní strana je geodeticky zaměřena a vytyčena.
Kanalizace vede přímo podél jižní hranice pozemku. Elektřinu je nutné přivést po dohodě s EG.D (provozovatel distribuční sítě elektřiny a plynu), kdy trafostanice je od severní hranice pozemku vzdálena cca 117 m severovýchodně vzdušnou čarou. Vodovodní řad se nachází 80 m jižně od pozemku. Lze také vyvrtat vlastní studnu. Podél jižní části pozemku protéká potok Drnůvka.

Tato nemovitost je ideální pro rodiny s dětmi, které hledají bezpečné a pohodlné bydlení. S bezproblémovým přístupem k občanské vybavenosti, včetně škol, školek, zdravotnických zařízení, pošty, supermarketů, nákupních center a komplexní sítě obchodů a služeb v blízkosti, máte všechno, co potřebujete během několika minut chůze.

Vyškov je moderní okresní moravské město ležící v severní části Jihomoravského kraje na řece Haná, 35 km severovýchodně od Brna. Žije zde přibližně 20 tisíc obyvatel. Vyškov je známý svou zoologickou zahradou a DINO parkem . Najdete zde i koupaliště a krytý bazén, zimní stadion a sportovní hřiště.

Pokud hledáte bezpečné a pohodlné bydlení pro sebe a svou rodinu, je tato nemovitost tou správnou volbou. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 077-NP05732
Město: Vyškov
Celková plocha: 1148 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Monika Klímová

Klímová Monika


 
Tel. na makléře:
+420 606 571 102

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.