Prodej pozemku, 930 m2, Zaječov

3 627 000 czk / za nemovitost
Cena včetně provize a právních služeb.

Prodej pozemku pro bydlení, 930 m2, Zaječov

Hledáte pro svůj nový domov pozemek ve vesnickém prostředí v blízkosti lesů? Chcete svůj dům začít stavět ihned?
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme pozemek o výměře 930 m2 s vydaným stavebním povolením. Pozemek se nachází v obci Zaječov nedaleko městyse Komárov a města Hořovice. Do hlavního města nebo do Plzně se dostanete do půl hodiny po dálnici D5, klidnou jízdou se ze Zaječova dostanete na dálnici do 15 minut. Občanská vybavenost obce je dobrá nebo v okolí dobře dostupná: obchody s potravinami škola, školka, pošta, restaurace v místě, zdravotní péče v dobře dostupných Hořovicích.
Pozemek má obdélníkový tvar, vstup na pozemek je z jihovýchodní strany z komunikace procházející Zaječovem. Ze severozápadu sousedí s velkou plochou veřejné zeleně, kde protéká Jalový potok.
Dům, na jehož stavbu je vydáno stavební povolení, je jednopodlažní se sedlovou střechou, dvěma vstupy umožňující rozdělení na dvě samostatné jednotky. Ideálně lze tedy využít pro dvougenerační bezbariérové plně oddělené bydlení. Případnou změnou stavby lze uzpůsobit individuálním potřebám, například prostory obou jednotek spojit pro prostorově velkorysejší bydlení, nebo začlenit do vnitřního prostoru garáž. Stejně tak je možné řešit i přípojky IS vodovodu a kanalizace a připojit jednotlivé prostory odděleně nebo naopak je jednou přípojkou.
Přípojka na EE je již realizována.
Podobu domu si můžete prohlédnout na vizualizaci v inzerci, projektová dokumentace ke stavebnímu povolení je dostupná na vyžádání, budeme se těšit na prohlídku.
Číslo zakázky: 059-NP06704
Město: Zaječov
Celková plocha: 930 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavlína Ledvinová

Ledvinová Pavlína


 
Tel. na makléře:
+420 603 392 338

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.