Prodej pozemku, 1168 m2, Zásmuky

790 000 czk / za nemovitost

Prodej zahrady, 1168 m2, Zásmuky

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme slunnou zahradu na okraji obce Doubravčany o výměře 1168 m2. Na pozemku se nachází několik ovocných stromů, velké ohniště a kvalitní, na pevno vyrobený skleník, který je též součástí prodeje. Při okraji pozemku protéká údolím říčka, která dodává zahradě krásnou atmosféru.

Na zahradu lze umístit stavbu sloužící k obhospodařování pozemku. Elektriku lze řešit natažením ze sousedního pozemku. Vodu lze řešit vlastní kopanou studnou, což zajišťuje nezávislost na městských zdrojích vody. V obci jezdí několikrát denně pravidelná autobusová linka Doubravčany - Praha, Háje (1h).

Jen 50m od zahrady se nachází restaurace, kde si můžete vychutnat skvělé jídlo a pití. Nejbližší supermarket, kde si můžete nakoupit všechny potřebné potraviny a další zboží, je vzdálen 1 km v obci Zásmuky.

V okolí se nachází mnoho zajímavých aktivit, které si můžete užít ve svém volném čase. Doubravčany jsou obklopeny krásnou přírodou, která je ideální pro cykloturistiku nebo houbaření v nedalekých lesích. Dále můžete navštívit Skanzen v Kouřimi nebo objevovat historické krásy Kutné Hory. Daleko to není ani do Kolína nebo do Poděbrad.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.
Číslo zakázky: 059-NP06505
Město: Zásmuky
Celková plocha: 1168 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Zahrada
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Rušidi

Rušidi Jana


 
Tel. na makléře:
+420 604 494 023

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.