Prodej pozemku, 2055 m2, Zdiby

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej pozemku pro bydlení, 2055 m2, Zdiby

Představuji Vám výjimečný pozemek o celkové ploše 2055 m2. Pozemek se skládá z rovinaté části, zastavěné části a části svažité směrem k řece Vltavě.

Rovinatá část byla doposud využívána jako zahrada, nyní již jen se zbytkem starých ovocných stromů - jabloní. Na zastavěné části je zbudována rekreační, částečně podsklepená dvoupodlažní chata o užitné ploše 45m2, dále pak samostatná dílna s velmi zachovalým rozsáhlým sklepem a suchým záchodem.

Svažitá část je zalesněná, převážně vzrostlými listnatými stromy.

Pozemek se nachází v Brnkách, v části obce Zdiby, v zástavbě rodinných domů a rekreačních chat. K tomuto pozemku existuje návrh dřevostavby z dílny architekta stávajících majitelů, kteří zde plánovali postavit rodinný dům. Nespornou výhodou tohoto pozemku je skutečnost, že ve výhledu plánovaného domu již nemůže vzniknout žádná další stavba.

Pozemek je částečně zasíťovaný (elektřina, voda) V rámci projektu byla naplánována čistička odpadních vod. Podmínky pro stavbu nového domu jsou 50% přes půdorys původní nemovitosti, max. však 15% pozemku.

Původní oblast rekreačního rázu se mění v zástavbu originálních rodinných domů ve velice klidném prostředí. Láká sem optimální dostupnost, občanská vybavenosti blízké obce Zdiby, přesto výjimečné prostředí nad údolím Vltavy. Doporučuji osobní prohlídku.
Číslo zakázky: 020-NP08817
Město: Zdiby
Ulice: U Kovárny
Celková plocha: 2055 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Maryla Štarhová

Štarhová Maryla


 
Tel. na makléře:
+420 739 548 633

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.