Prodej pozemku, 2179 m2, Žebrák

3 300 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 2179 m2, Žebrák

Nabízíme k prodeji stavební pozemek pro výstavbu RD s projektem rodinného domu Kapa pro pětičlennou rodinu v obci Žebrák. Stavebním úřadem bylo vydáno souhlasné stanovisko k výstavbě, projekt lze zaměnit za ten Váš. VIDEO: https://youtu.be/1Rd72aoeLmU

Pozemek se nachází v klidné lokalitě na konci slepé ulice "U Čiháků". Je svažitý, v horní části disponuje výhledem na hrad Točník. Byly zde zahájeny přípravné práce pro výstavbu : navežení hrubého štěrku pro zpevnění příjezdu, mýcení náletů - dřevo je aktuálně složeno na pozemku, vyměření hranic a podobně. Tato činnost bude pokračovat až do prodeje.

Odbor územního plánování vydal závazné stanovisko pro výstavbu rodinného domu o zastavěné ploše 81,45 m2 se sedlovou střechou a parkovacím stáním se dvěma místy. Celková užitná plocha činí 119,4 m2, je počítáno s napojením na distribuční soustavu NN ( žádost na ČEZ již byla podána ) s využitím na vytápění tepelným čerpadlem, ČOV a dešťovou kanalizací s akumulační nádrží a vsakováním na vlastním pozemku, vodovodní přípojkou z vlastní studny. Za stávajícího řešení tedy není nutné přivádět k parcele inženýrské sítě a rozkopávat příjezdovou komunikaci. Komu by to nevyhovovalo, může si zažádat o změnu projektu před dokončením a začít kopat. Přípojné místo na plyn, obecní vodu a trativod je vzdáleno cca 100 m.

Pohledy, půdorysy 1. a 2. NP a umístění domu Kapa v terénu je patrné z přiložené fotodokumentace včetně parkovacího stání. Podrobné plány, technickou zprávu, závazné stanovisko a ostatní dokumenty předložíme na požádání.

Město Žebrák má velmi dobrou dopravní obslužnost, nájezd na dálnici D5 je 2 km od pozemku. Na Zličíně jste za slabou půlhodinku a na okraji Plzně také. V místě je kompletní občanská vybavenost, v okolí pěkná příroda. Za zmínku stojí blízké Křioklátské lesy s Berounkou nebo na druhou stranu bývalý vojenský újezd Brdy, který již byl částečně zpřístupněn veřejnosti.

Volné ihned, prohlídky po dohodě.
Číslo zakázky: 023-NP07123
Město: Žebrák
Celková plocha: 2179 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Topení: Lokální - elektrické, Ústřední - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Studna
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Jirkovský

Jirkovský Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 739 544 145

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.