Prodej pozemku, 3151 m2, Zruč nad Sázavou

7 900 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 204 m2, Zruč nad Sázavou

Rovinatý pozemek o výměře 3.151m² se nachází v malebném městě Zruč nad Sázavou, s dojezdem z Prahy do 40 min po dálnici D1, exit 56 Soutice/Trhový Štěpánov.

Pozemek je v územním plánu obce vedený jako plocha individuelního bydlení a lze jej využít pro bydlení v rodinných domech přízemních, maximálně jedno podlaží podzemní a dvě nadzemní podlaží s podkrovím. Koeficient zastavění pozemku včetně zpevněných ploch je maximálně 0,4 (tj. 40 % plochy pozemku). Pozemek je zasíťovaný - elektřina i voda jsou zavedené do domu, plyn a kanalizace na hranici pozemku. Dům má také vlastní kopanou studnu. Za domem je umístěna jímka.

Zhruba uprostřed rozlehlého pozemku se nachází třípodlažní cihlový dům vhodný ke kompletní rekonstrukci. Každé podlaží nabízí užitnou plochu 68 m2. V 1. NP jsou dvě průchozí místnosti, dále pak kuchyň, koupelna, wc, chodba, schody do sklepa, schody do podkroví. Dům je plně podsklepený, v 1. PP se nachází garáž, kotelna a skladovací prostory. Ve 2. NP je prostor vhodný k vybudování dalších obytných místností. Díky velké rozloze pozemku a vysoké zastavitelnosti je možné pozemek rozdělit až na tři stavební pozemky.

Ve městě je plná občanská vybavenost. Je zde škola, několik školek, multisportovní areál a velké dětské hřiště s dopravním hřištěm a kuličkovou dráhou, tenisové kurty, restaurace, kavárny, Tesco, Penny, malé obchůdky, pošta, kadeřnictví a další služby.
Zruč nad Sázavou je vyhledávaným turistickým cílem. Dominantou města je nádherný pseudogotický zámek s rozlehlým udržovaným parkem, jezírkem a vodotryskem. Městem protéká řeka Sázava, paralelně s ní vede historická železniční trať, po které jezdí Posázavský pacifik. Podél řeky vede také krásná cyklostezka/inline dráha. V okolí města jsou hluboké lesy a několik rybníků. V blízkosti obce (10 km) se také nachází jedno z nejmodernějších golfových hřišť ve střední Evropě - Panorama Golf Resort Kácov.

Pozemek je možné hradit hypotékou - s vyřízením výhodné sazby Vám také ráda pomohu.

V případě zájmu o více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 205-NP09126
Město: Zruč nad Sázavou
Ulice: Pod Březíčkem
Celková plocha: 3151 m2
Zastavěná plocha: 95 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Septik, Jímka
Občanská vybavenost: Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Šárka Sabová

Sabová Šárka


 
Tel. na makléře:
+420 776 636 121

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.