Pronájem pozemku, 1000 m2, Litoměřice

10 000 czk / za měsíc
majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce

Pronájem pozemku, 1000 m2, Litoměřice

V exkluzivním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme dlouhodobý pronájem pozemku s možností výběru velikosti pronajaté plochy.
K dispozici máme 1000m2 až 3500m2 pozemku označeném jako ostatní plocha. Cena za pronájem činí 10,-Kč/měsíčně za 1m2 pronajaté plochy. Celková pronajímaná plocha se nachází u silnice I.třídy směr Česká Lípa. Povrch pozemků je asfaltový. Je možné ho využít např. na prodej karavanů, přívěsných vozíků, lodních kontejnerů, nebo parkování zemědělských strojů. U pozemků je zažádáno o připojení k elektrické síti a voda je z vlastní vrtané studny. Dle platného územního plánu lze pozemky využít k těmto účelům:
a) hlavní využití - plochy staveb a zařízení silniční dopravy nadmístního významu
b) přípustné - silnice nadmístního významu (dálnice, silnice I. II. a III. třídy a místní komunikace I. a II. třídy) a jejich součásti (např. náspy, zářezy, opěrné zdi, mosty) - pozemky staveb dopravních zařízení a dopravního vybavení (např. autobusová nádraží, terminály a zastávky, odstavná stání pro autobusy a nákladní automobily, hromadné a řadové garáže a odstavné a parkovací plochy, areály údržby pozemních komunikací, čerpací stanice pohonných hmot) - jednoúčelové stavby spojené se silniční dopravou - doprovodná a izolační zeleň
c) podmíněně přípustné - nezbytná zařízení technické infrastruktury pokud neomezí silniční provoz a jeho bezpečnost
Provize pro realitní kancelář ve výši jednoho měsíčního nájemného. V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte náš team.
Číslo zakázky: 024-NP06337
Město: Litoměřice
Celková plocha: 1000 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Ostatní
Garáž: Ne
Voda: Studna
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Kožíšek

Kožíšek Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 006 023

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.