Šárka Sabová, DiS.

Realitní makléřka Šárka Sabová, DiS.

Pomáhám klientům s prodejem nemovitosti v Praze, Praze – východ a Praze – západ. Mou expertní oblastí jsou Horní Měcholupy, kde žiju. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Prodej nemovitosti je plný úskalí, která na první pohled nejsou vidět.

Ráda i vás provedu bezpečně a bez obav celým realitním obchodem až do jeho úspěšného konce. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím. Pracuji pod hlavičkou RE/MAX Alfa – jedné z dlouhodobě nejúspěšnějších poboček sítě RE/MAX. Realitami se zabývám od roku 2017.

Služby, které Vám nabízím:

  • Odhad reálné tržní ceny, odhady nemovitostí pro dědická řízení.
  • Předprodejní servis (vyklizení nemovitosti, zajištění drobných oprav, zednických prací, vymalování, kompletní úklid).
  • Homestaging (bytová designérka připraví nemovitost na focení), nafocení profesionálním fotografem, vytvoření půdorysu, video medailonek.
  • Kvalitní a profesionální prezentace Vaší nemovitosti.
  • Veškerý právní servis spojený s prodejem nemovitosti (příprava smluv, advokátní úschova, katastr nemovitostí).
  • Poprodejní servis (převod médií, předání nemovitosti, daňové přiznání, hypotéční poradenství).

Telefon: +420 776 636 121

Web makléře: Sarkasabova.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

I would like to take this opportunity to thank Mrs. Sabová for a job well done in renting my apartment at a slightly more difficult time.Thanks for her patience in finding the ideal tenant and good readiness for all questions of potential tenants and mine.J.K.
Mrs. Sabová was absolutely great and pleasant throughout the sale of the house. She answered each question either immediately or sent us additional information within a few days. She willingly explained and arranged everything, and always came out to meet us. Although there were several problems, the broker responded well and helped us with everything. It made the whole process very easy for us. Thank you very much to Mrs. Sab and I can definitely recommend her.
We evaluate the cooperation with the real estate broker Šárka Sabová very positively and we recommend it.Mrs. Sabová helped us find new tenants for a smaller apartment in Prague.I have sufficiently explained all the steps of the apartment rental in advance, the procedure and the given schedule were subsequently followed.The ad for renting an apartment was perfectly processed and supplemented with professional photographs. I constantly had information from the broker about current events and subsequent steps. We soon signed a reservation agreement with the new tenants and subsequently a lease agreement. The broker also mediated the transfer of gas and electricity to new tenants.We appreciate pleasant helpfulness, reliability, professionalism and great service at a good price.
Mrs. Sab was kind, helpful and helpful. When I needed to confirm something or clarify something, she always picked up my phone or answered my email immediately. I really liked that she always reminded me of the date and time of the meeting in the form of an SMS. He 's really a professional for me. I can only recommend. "
Paní Sabová je inteligentní, pečlivá, systematická, věcná, spolehlivá, vstřícná, ochotná, komunikativní a tudíž velmi schopná makléřka, navíc stále milá a v pozitivní náladě, má velmi příjemné, důvěryhodné a korektní vystupování na obě strany. Spolupráce s ní byla osvěžující, efektivní a plodná. Kvalita a profesionalita služeb, které zajišťuje, mají vysoký standard, v mém případě při prodeji bytu počínaje vlastním iniciativním terénním průzkumem lokality, oslovením širokého okruhu potenciálních kupců, kterého bych svými vlastními silami nikdy nedocílila, s využitím variabilních možností inzerce (realitní servery, sociální sítě, letáky, plachta apod.), prezetace bytu (bytový design, profi foto a video) a další komplexní servis. Zároveň byla paní Sabová časově značně operativní a dostupná, také důsledně zjišťovala a předávala odpovědi na dotazy kupujících zájemců a celý prodej proběhl nad očekávání rychle a hladce. Dále mi zejména vyhovoval prodej formou aukce díky své transparentnosti a předem daným pravidlům, výsledná kupní cena významně převýšila můj původní úmysl i po odečtení provize za zprostředkování. Paní Sabovou mohu jen doporučit, prostě má jednoznačně úroveň a nastavuje laťku ve své branži hodně vysoko. Nemohu jinak než jmenovat superlativy, ukázková spolupráce s ní mi byla potěšením a děkuji!
The process of buying a property can be stressful and confusing for an ignorant buyer like me at times, but fortunately Mrs. Sab has always given me a helping hand, I was calmer knowing that if any more serious problem arose, she would try to do her best to to help me solve it. In the future, I would highly recommend Mrs. Sabová to anyone who wants to solve their housing problem.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Specialistka na realitní aukce

Reference

Anna Trubanová

Paní Sabová je profesionál, vstřícná, milá a ochotná. Velká pochvala!

Monika Poulová

Spolupráce s paní Sabovou byla na jedničku s pěti hvězdičkami od samého počátku do úplného konce. Je chytrá, pečlivá, korektní a milá. Takto si představuji poskytování realitních služeb na opravdové úrovni.

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 172 m2, Praha 10 - Strašnice

Pronájem komerčního prostoru (kanceláře), 172 m2, Praha 10 - Strašnice

Strašnice, Praha 10
Hlavní město Praha
38 500 czk / za měsíc
+ zálohy na služby 9.000 Kč, elektřina se převádí na podnájemníka, kauce ve výši 2 nájmů