Ing. Stanislav Macánek

Realitní makléř Stanislav Macánek

Etika. Důvěra. Váš zájem na prvním místě. Systematická práce. 100% odevzdanost případu. To jsou mé hodnoty stanovené v obchodování, které pracují pro Vás.

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů a komerčních nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Mojí expertní lokalitou je Praha 6 – Dejvice, kde žiju, dále Bubeneč a Roztoky. Zastupuji i kupující, kteří mají zájem o nemovitost, aby dostali vyvážené a kvalitní informace.

Osobní přístup, dlouholeté obchodní zkušenosti a spolupráce s týmem profesionálů mi umožnují mít realitní proces a jeho vývoj pod kontrolou a ve výsledku docílit Vaši spokojenost. Realitním případem provádím transparentně jak prodávající, tak kupující strany. Svoji práci si nedokážu představit bez týmu specializovaných odborníků – profesionální fotograf, certifikovaný inspektor nemovitostí,advokát specializující se na nemovitosti, hypoteční makléřka. Používám nejmodernější marketingové nástroje a procesy – 360°prohlídky, videoprohlídky, dron nebo marketing na sociálních sítích.

Telefon: +420 605 536 942

Web makléře: popenkova-macanek.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX

Reference

Moje nabídka nemovitostí

Prodej restaurace, 311 m2, Praha 7 - Holešovice

Prodej restaurace, 311 m2, Praha 7 - Holešovice

Holešovice, Praha 7
Hlavní město Praha
Cena na vyžádání v kanceláři

Všechny nemovitosti na prodej