Tomáš Valtera

Realitní makléř Tomáš Valtera

Věřím, že pouze nasazení, profesionální služby a absolutně proklientský přístup, mohou vést k úspěchu. Jmenuji se Tomáš Valtera a jsem certifikovaný realitní makléř dle normy ISO. Když jsem se před několika lety rozhodoval pro vhodnou kancelář, byla RE/MAX Alfa jasnou volbou díky hodnotám a postoji ke klientům, kteří jsou vždy na prvním místě, a kterým, nejen díky kvalitnímu a vyspělému zázemí, můžeme nabídnout 100% servis a kvalitu.

V týmu mám realitní makléře, kteří se mnou spolupracují v oblastech, na které se specializují, i odborníky na jednotlivé profese (marketing, právo, hypotéky, fotografie, aj.). Mohu tak poskytnou službu skutečně od A do Z s vědomím, že je celý průběh obchodu mým týmem perfektně zajištěn. Osobně se specializuji na prodej bytů v Praze. Sám bydlím na Praze 4, bude mi proto ctí, pokud bych Vám v této lokalitě mohl s čímkoli pomoci.

Telefon: +420 731 682 238

Web makléře: Tomasvaltera.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.
Naprosto profesionální a příjemná spolupráce. Moc děkuji a doporučuji!

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2015
Realitní praxe od roku 2015

Reference

Jiřina Wobořilová

S panem Tomášem Valterou jsem byla velmi spokojená, mohu jen doporučit. S takovým kladným a vřelým chováním jsem se dlouho nesetkala.

Radim Václavík

Môžem pana Valteru len odporučiť! Veľmi profesionálny a milý prístup, rýchle jednanie a dohoda. Preverenie spokojnosti aj po zabývaní.

Hana Kubešová

Velmi rychlé a kvalitní služby, lidský přístup, bezvadné vystupování a bezproblémové vyřízení všech formalit spojených s prodejem. (vyjádření ke službám Tomáše Valtery)

Jan Body

Velice příjemná spolupráce, děkuji a rád se na Vás v budoucnu opět obrátím. (vyjádření ke službám Tomáše Valtery)

Martin Škoda

Vynikající. (vyjádření ke službám Tomáše Valtery)

Jana Rambousková

Pan Valtera mě až překvapil svým opravdu proklientským přístupem a perfektní prací během celého průběhu. Přineslo to skvělé výsledky! Bude-li kdokoli z rodiny potřebovat pomoci s bydlením, jednoznačně pana Valteru doporučím. Děkuji!

Moje nabídka nemovitostí

Prodej chaty / chalupy, 41 m2, Tehov

Prodej chaty / chalupy, 41 m2, Tehov

Benešov
Středočeský
1 490 000 czk / za nemovitost