Věra Krulichová

Realitní makléřka Věra Krulichová

Pomáhám Vám s prodejem Vaší nemovitosti, abyste měli čas na to, co je pro Vás skutečně důležité, co milujete, a v co věříte. Já svou práci miluji, věřím ve své schopnosti a nabrané zkušenosti. Mohu Vás tak posunout o důležitý životní krok vpřed.

Zabývám se prodejem nemovitostí od roku 2008 a mým cílem je ušetřit Váš čas, peníze a poskytnout Vám takový servis, abyste se na mě mohli spokojeně obrátit i v budoucnu a doporučit mě svým přátelům.

Telefon: +420 731 618 415

Web makléře: Verakrulichova.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.
Mohu jen doporučit. Prodávali jsme rodinný dům v Praze. Jednalo se o složitý proces z důvodu 7 majitelů nemovitosti. Vše bylo vyřešeno k naší spokojenosti a nemuseli jsme se o nic starat. Jednání bylo na velmi profesionální úrovni.
Jakub Fischer
Jakub Fischer
18:43 01 Sep 20
Věru a Daniela jsem oslovila kvůli zpracování odhadu na nemovitosti a s jejich službami jsem velmi spokojená. Profesionální přístup, precizně připravené dokumenty a solidní jednání, takhle bych popsala zkušenost s příjemnými lidmi, kteří vědí co dělají a dělají to dobře 👌
Adéla Krpejšová
Adéla Krpejšová
17:52 27 Apr 21
Rád bych touto cestou poděkoval Danovi Krulichovi za pomoc při koupi pozemku. Obchod jsem sice realizoval přes jiného makléře Remax , přesto mě Dan poskytl cenné informace díky kterým se mi podařilo obchod dotáhnout až do úspešného konce. V případě dalšího nákupu nebo prodeje nemovitosti se určitě na něj obrátím.
Ondřej Němeček
Ondřej Němeček
19:50 06 Aug 21
Moc rada doporucim sluzby manzelu Krulichovych. Velmi mily a profesionalni pristup. Opravdu s nicim nebyl problem. Pri prodeji bytu jsme meli velmi specificke pozadavky , ktere nebylo problem splnit. Vse zaridi, vyridi, se vsim pomuzou a poradi. Moc dekujeme!😊
michaela holubcová
michaela holubcová
18:15 26 Jan 21
Nadstandardní jednání v oboru, profesionální, rychlé a bez zbytečných zdržování.
Jan Ördög
Jan Ördög
11:06 26 Apr 21
Chtěla bych tímto moc poděkovat Věře Krulichové za její služby a pomoc při prodeji naší nemovitosti na Praze východ. Paní makléřka byla velice ochotná a svou profesionalitou a zároveň lidským přístupem nám pomohla prodat nemovitost podle našich představ a k naší plné spokojenosti. Díky určitým specifikacím nebyl prodej úplně jednoduchý, ale paní Krulichová vždy přispěchala na pomoc s kreativním nápadem jak danou situaci řešit a výsledkem byl nejen úspěšný obchod, ale také spokojenost na všech stranách. Ještě jednou moc děkujeme a služby paní Krulichové moc ráda komukoliv doporučím.Eva LosováBrandýs n/L-Stará Boleslav
Eva Ava
Eva Ava
18:17 13 Apr 21
Krulichovi mi pomohli s prodejem bytu v Praze a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Vše zařídili od A-Z a nemusel jsem se o nic starat. Prodejní cena šla dokonce nad moje očekávání. Perfektní služba. Děkuji a zdravím.
Petr Saleny
Petr Saleny
16:23 16 Mar 21
Chtěla bych poděkovat panu Krulichovi za poskytnuté služby. Spolupráce byla maximálně vstřícná, bezproblémová, profesionální, jedním slovem úžasná. Nic není problém a se vším si poradí. Ještě jednou moc děkuji a přeji spoustu spokojených klientů.
Andrea Marková
Andrea Marková
17:51 20 Apr 21
Skvělá spolupráce, profesionální přístup, nelze jinak než udělit 5 hvězd a všem doporučit !
Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat za poskytnuté služby a zdůraznit odborný, profesionální a vstřícný, neotřelý přístup při prodeji naší nemovitosti. Vše proběhlo rychle i díky znalostem a zkušenostem pana Krulicha a jeho prezentace dane nemovitosti na internetu a sociálních sítích, na které si dal opravdu zaležet.Vřele rád doporučím jejich služby včetně následného právního servisu a dotažení prodeje do zdárného konce.
Zbyněk Vokoun
Zbyněk Vokoun
09:41 22 Feb 21
Velmi děkuji manželům Krulichovým za pomoc při prodeji pozemku. Oceňuji jejich profesionální a zároveň lidský přístup při jednání a maximální ochotu vyjít zákazníkovi vstříc a přizpůsobit se jeho časovým možnostem. Zkrátka, jejich služby vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji.
Jakub Žatečka
Jakub Žatečka
07:26 09 Jun 21

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 2008
Realitní praxe od roku 2008

Reference

Zdeněk Pichl

Paní Věra a Daniel Krulichovi = grandiózní spolupráce.

Michaela Šulcová

Moc děkujeme za zprostředkování prodeje bytu paní  Věře a Danielu Krulichovi. Velmi milé a profesionální jednání! Vše bez problému vyřízeno. Měli jsme velmi specifické požadavky při prodeji bytu, a i to nebyl žádný problém. Moc děkujeme!

Jakub Fischer

Mohu paní Věru Krulichovou a pana Daniela Krulicha jen doporučit. Prodávali jsme rodinný dům v Praze. Jednalo se o složitý proces z důvodu 7 majitelů nemovitosti. Vše bylo vyřešeno k naší spokojenosti a nemuseli jsme se o nic starat. Jednání bylo na velmi profesionální úrovni.

Vojtěch Říha

Koupě domu proběhla naprosto v pořádku a na profesionální úrovni. Mohu Věru Krulichovou pouze doporučit.

Miroslav Melichar

Velmi kvalitní a profesionální přístup. Rychlá a věčná komunikace. Vše proběhlo v naprostém pořádku a ve svižném tempu. Vřele doporučuji spolupráci s paní Krulichovou.

Lukáš Jílek

Pokud někdo hledá skutečného odborníka ve světě realit a nechce naletět pochybným amatérům, kteří se vydávají za realitní makléře, tak DOPORUČUJI obrátit se na Věrku Krulichovou, protože je to skutečný profesionál zaměřený v první řadě na spokojenost klienta.

Drahoslav Gric

Fantastický profesionální přístup. Nemusel jsem se de facto o nic starat. Věra Poláková vše zařídila.

Jiří Auředník

Pracuje velmi zodpovědně. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Zuzana Škodová

Výborná spolupráce a komunikace, dochvilnost. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Martin Škoda

Velmi příjemná, profesionální přístup, komunikativní. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Jan Ohem

Skvělý servis, bezproblémová komunikace a proaktivní přístup. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Lukáš Jarolímek

Spolehlivá, vždy usměvavá, se vším nám ráda pomohla a poradila. Doporučuji. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Michal Veselý

Aktivní, profesionální. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem