Veronika Váňová

Realitní makléřka Veronika Váňová

Přináším bohaté zkušenosti získané mou dlouholetou realitní činností (od roku 1996), potvrzené odbornou zkouškou s mezinárodním certifikátem ISO CRM 17024 CRM (z roku 2015 a 2018) a řadou doporučení od spokojených klientů. Klienti oceňují především můj lidský přístup ve spojení se znalostmi, pečlivostí a spolehlivostí. Mou práci podporuje tým mých dlouholetých spolupracovníků (architektů, právníků, stavebních inženýrů, daňových poradců, designérů, marketingových odborníků atd.).

Spolupracuji i s ostatními makléři, díky tomu se výrazně zvyšuje počet potenciálních zájemců o nabízenou nemovitost a tím vzrůstá pravděpodobnost rychlého prodeje za výrazně vyšší kupní ceny. Každý 4. obchod uzavíráme ve spolupráci s jiným makléřem!

Specializuji se na zastupování majitelů při řešení složitějších obchodních případů. Nejčastěji zastupuji dědice při vypořádání majetku, při prodeji nemovitosti před hrozící exekucí nebo i během ní, vykupujeme nemovitosti, organizuji prodej a následnou koupi jiné nemovitosti, řeším investiční nákupy, prodeje komerčních pozemků nebo dělení pozemků, vypořádání nemovitého majetku společníků ve firmě atp. Každý nový obchodní případ mne zajímá.

Můžete mi zavolat i během víkendů nebo svátků.

Telefon: +420 733 679 996

Web makléře: Realitniradilka.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Broker Veronika Váňová arranged for us the sale of our house and helped with the selection and purchase of a new house. You can rely on her experience and willingness. We were very satisfied. I recommend Veronika Váňová to all sellers…. ”
Mrs. Váňová is a professional businesswoman who is always able to advise the client.
This great businesswoman with a sensitive attitude can find solutions even from a seemingly hopeless situation. Services I can recommend Real estate advice.
If I had to describe my feeling whenever I turn to Veronika Váńová in one word, then that feeling is SECURE. It always relies on it, is careful, fast, looks for the best possible solution and almost always finds it. She has practical and functional advice, can recommend good contacts and last but not least, Veronika Váňová is a friendly and human woman in the best sense of the word.
High-quality, professional, yet friendly and helpful approach! Number one with five stars 🙂

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Realitní praxe od roku 1996
Realitní praxe od roku 1996
Specialistka na realitní aukce

Reference

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Paní Váňová není jen skvělá realitní makléřka, je stejně skvělý člověk.

Kateřina Vrzáková

Naprosto profesionální, ale přátelský přístup. Průběh jednání bez zbytečných průtahů a konečný výsledek nad naše očekávání. Vstřícnost, ochota, perfektní informace a poradenství. Budeme-li do budoucna potřebovat, rozhodně se s důvěrou obrátíme na paní Váňovou z RE/MAXu. Nemohu jinak, než vřele doporučit. :o)

Zdenka Kubátová

S kvalitou služeb jsem spokojena na 100% a doporučuji! (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Katerina Al-Ebrahim, Pittsburg, USA

Paní Váňová, moc Vám děkuji za skvělou práci a celý proces, který bych bez Vás nezvládla.

M. Prosbova & S.Odendhal

Pani Váňová, dakujeme velmi pekne za vsetky rady, ktore si ceníme. Vzdy ked sa jedna o vacsiu investiciu je to spojene s nervozitou, ale Vy ste nam pomohli tu nervozitu znacne zredukovat za co sme velmi vdacni. Zelame Vam vela pracovnych uspechov, ktore uz zrejme aj mate a prezite prijemne leto.

Lucie Králová

Se službami paní Váňové jsme byla opravdu velice spokojena. Přístup a způsob, kterým moji nemovitost nabídla potenciálním klientům, byl velmi profesionální.

David Krček

Rychlý, bezproblémový průběh celé transakce. (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Hana Kupková

Prodej naší nemovitosti a servis spojený s prodejem byl proveden rychle a na profesionální úrovni. Realitní makléřku paní Veroniku Váňovou doporučujeme.

Marián Hudák

Mila a pozorna pani s dorazom na detail. (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Eva Havlíková

Veronika Váňová s Vámi bude jednat jako v rukavičkách a nebudete muset dělat téměř nic u prodeje Vaší nemovitosti. Zajistí skvělý servis pro Vás i pro zájemce o nemovitost. Nám byt nádherně vyšperkovala za pomocí služeb home stagingu a díky tomu dokázala prodat byt za mnohem vyšší cenu než bychom zvládli my sami. Moc děkuji za vřelý, milý, profesionální přístup této realitní radilky Veroniky.

Pavlína a Petr Sochůrkovi

Paní Váňová, rádi bychom Vám poděkovali za maximální servis při koupi bytu. Váš přístup a profesionalitu velmi oceňujeme právě v této době, kdy spousta lidí dělá “všechno a vlastně neumí pořádně nic”. I přesto, že jsme byt kupovali od zahraničního majitele a transakce nebyla jednoduchá, celá věc proběhla rychle a bez zádrhelů, a to především díky Vám. Přejeme hodně dalších spokojených klientů a hlavně zdraví.

Vladimír Havlík

Byli jsme po všech stránkách s makléřem spokojeni. (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Kateřina Pospíšilová

Paní makléřka Váňová byla mnou kontaktována s žádostí o radu několik měsíců před vlastním prodejem a díky vstřícnosti a snaze poradit jsme se na ni obrátili, když jsme celou záležitost dotáhli k prodeji. Během prodeje nemovitosti proaktivně spolupracovala se zúčastněným stranami, takže prodej dopadl k naší spokojenosti.

Jiří Fiedler

Ochotná, milá, příjemná, profesionální, s velmi dobrými znalostmi dané problematiky. (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Martin Pajer

Profesionalita, rychlost vyřízení, vstřícnost. (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Světlana Navarová

Veronika Váňová je velmi aktivní, pečlivá, milá, ochotná a výkonná, prostě skutečný odborník a profesionál.

Petr Šefránek

Naprosto spokojen. (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Magdalena Bačinská

Profesionální přístup, rychlá odezva. (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Alena Přikrylová

Příjemné a profesionální vystupování, příjemná, optimistka, znalá své profese. (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Moje nabídka nemovitostí