Závazný návrh na uzavření kupní smlouvy

BYT 3+kk/L, 70m2, Zelenohorská 485/10, Praha 8
Stáhnout: Formulář závazné nabídky ke koupi bytu

UZÁVĚRKA PODÁNÍ NABÍDEK JE DO STŘEDY 10. 2. 2016 do 16 hod.

Vyplněný a podepsaný formulář

a) odešlete do uvedeného termínu naskenovaný na [email protected]
nebo
b) osobně do kanceláře RE/MAX Alfa ve Spálené 97/29, Praha 1 (4. patro)

Popis bytu

Slunný a prostorný byt v osobním vlastnictví 3+kk o rozloze 64,5 m2 plus lodžie 6,4 m2 v 2. patře z celkových 3. Byt se nachází v zatepleném panelovém domě s třídou energetické náročnosti C.
Obývací pokoj s kuchyní je situovaný na jih a obě ložnice na sever. Byt má plastová okna, zděné bytové jádro, PVC na podlaze, tři vestavěné skříně Indeco a kuchyňskou linku Koryna vč. spotřebičů (lednička, mraznička, myčka, horkovzdušná trouba, plynový sporák). Byt je ve velmi dobrém stavu a vyžaduje pouze kosmetické úpravy. Součástí prodeje je sklepní kóje, která se nachází v suterénu. V přízemí domu je vyhřívaná kočárkárna.
Dům se nachází 10 min. autobusem od stanice metra Kobylisy. V bezprostřední blízkosti je několik základních a mateřských škol, gymnázium, střední i vysoká hotelová škola, obchodní vybavenost jako je Albert, Lidl, Billa, Penny, OC Krakov, poliklinika, pošta, několik nově rekonstruovaných dětských hřišť, velké množství vzrostlé zeleně, kulturní dům, plavecký stadion, Draháňské údolí, Čimický háj, Bohnický areál ideální na procházky a jízdu na bruslích. 5 min. jízdy autobusem je plavecký areál Aquacentrum Šutka.
Byt bude prodán nejvyšší nabídce.
Prohlídky jsou možné v sobotu 6. 2. 2016 od 14 do 15,30 hod. a v úterý 9. 2. 2016 od 17 – 18,30 hod. Máte-li zájem o prohlídku tohoto bytu v uvedené termíny, kontaktujte mě prosím telefonicky nebo mailem a rezervujte si čas prohlídky.

Dokumenty ke stažení:

Stanovy – SVJ Zelenohorská 485 – 489
Půdorys
List vlastnictví