Bc. Jakub Švarc

Realitní makléř Jakub Švarc

Enthusiasm decides – a fact that also applies to the profession of real estate agent.

When work is your hobby it is priceless. As your estate agent, I will pay great attention to preparing and presenting your property at its best. I use effective sales tools, such as selling through RE/MAX auctions. Together with my team, I will make sure that the sale of the property causes you no stress, and that all steps take place safely and without worry. But the first step is for us to meet up. Call, text, or email me. I’m already looking forward to our obligation-free meeting.

I have been with RE/MAX for several years and during that time I have fine-tuned a 34-point sales plan for my clients. My clients always know exactly what I will do for them. I provide them with all the information they need about what is happening now, and what the next steps are to achieve their property goals.

A large part of my sales plan is based on promoting a property both online and in its surrounding area.

My success is evident in my client references, which you can find on Facebook, Google, and the business listing website Firmy.cz

Phone: +420 607 560 420

My websites: Jakubsvarc.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

Prostřednictvím Pana Švarce mi zprostředkovaný pronájem bytu. S jeho službami jsem byl nadmíru spokojen. Ve všem mi vyšel vstříc, komunikace a zprostředkování veškerých informací byli velice dobré. Rozhodně doporučuji.
Perfektní spolupráce na prodeji nemovitosti. Komunikace, orientace, odbornost, profesionalita, příprava, řešení komplikací (které nastat mohou, ale důležité je jak jsou řešeny a to bylo v tomto případě stoprocentní, přičemž žádná komplikace nebyla způsobena panem Švarcem), zkrátka takové zákaznické služby a servis očekávám a byl jsem s ním nad míru spokojen.S čistým svědomím mohu komukoli spolupráci s p. Jakubem Švarcem doporučit. Josef Špíra
S panem Švarcem byla velmi příjemná spolupráce. Profesionální a zároveň lidský přístup, mohu jen doporučit.
Prohlídka s panem Švarcem byla moc příjemná, dostali jsme všechny informace a ne jenom ty líbivé, ale i ty faktické, na co je třeba si dát pozor. Dlouho jsem takto fajn prohlídku nezažil :). Díky!
js_loader