Ing. Dina Marečková

Realitní makléřka Ing. Dina Marečková

Since 2007, I have been working in the RE/MAX network as a real estate broker focusing on the sale of residential property in Prague. I have extensive experience in selling real estate to foreign clients, and have taken part in international foreign real estate fairs in Moscow and St. Petersburg where I presented Prague development projects.

Phone: +420 775 775 895

My websites: Dina Marečková RE/MAX

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

I'm very happy with Ms Mareckova's service, she's extremely responsive and everything gets sorted out very quickly.
S realitní makléřkou Dinou Marečkovou jsem řešil koupi bytu na Andělu. Byla naprosto profesionální, znalá problematiky, evidentně zkušená a celým procesem mě provedla k mé velké spokojenosti. Opravdu bych si takto představoval a přál, aby jednali i ostatní makléři. Rozhodně vám její služby mohu doporučit.
Thanks to Dina for helping us sell our apartment in Prague,we turned to Dina on the recommendation and did not regret it,The apartment was sold very quickly, the whole process was streamlined, every step was taken with our consent, we always understood what was going to happen. We appreciate the help and after the sale in organizing our small issues related to the sale of the apartment.We recommend Dean as a responsible and professional realtor!
Děkuji paní Marečkové za skvěle odvedenou práci. Paní Marečková prodala můj byt za dokonce větší cenu, než jsem na začátku chtěla. Co jsem nejvíc ocenila bylo to, že paní Marečková převzala na sebe veškeré starosti, týkající se nejenom prodeje bytu, ale i uvedení nemovitosti do původního stavu po nájemních. Staging, který paní Marečková zařídila, byl natolik skvělý, že jsem si říkala, že bych tento byt sama ráda koupila. :) Byl byl prodán během týdně, což pro mě byla blesková rychlost. Určitě všem paní Marečkovou budu doporučovat, a pokud bych v budoucnu měla něco dalšího, spojeného s prodejem nebo pronájmem nemovitosti, vím na koho se mám obrátit.Děkuji
js_loader