Ing. Dina Marečková

Realitní makléřka Ing. Dina Marečková

Od roku 2007 působím v síti RE/MAX jako realitní makléřka se zaměřením na prodej rezidenčních nemovitostí v Praze. Mám bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí zahraniční klientele, účastnila jsem se i na mezinárodních veletrzích zahraničních nemovitostí v Moskvě a Petrohradě, kde jsem prezentovala pražské developerské projekty.

Telefon: +420 775 775 895

Web makléře: Dinamareckova.com

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 119 m2, Praha 10 - Záběhlice

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 119 m2, Praha 10 - Záběhlice

Záběhlice, Praha 10, Hlavní město Praha
15 990 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 63 m2, Praha 5 - Smíchov

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 63 m2, Praha 5 - Smíchov

Smíchov, Praha 5, Hlavní město Praha
8 500 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 60 m2, Praha 1 - Nové Město

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 60 m2, Praha 1 - Nové Město

Nové Město, Praha 1, Hlavní město Praha
9 990 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 58 m2, Praha 5 - Stodůlky

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 58 m2, Praha 5 - Stodůlky

Stodůlky, Praha 5, Hlavní město Praha
6 550 000 czk / za nemovitost

Reference

Paní Marečková zaujala svým profesionálním přístupem. Splnila veškeré očekávání. Naprostá spokojenost. Doporučujeme všem. Děkujeme.
Velmi profesionální přístup. Paní Marečková je člověk na správném místě, velmi schopná.
I can recommend Dina Marechkova with absolute confidence as a highly professional, decent and crystal-clear realtor.I have known Dina for 14 years since 2008. My husband and I own several properties in the Czech Republic and have been actively cooperating with Dina Marechkova all this time. She helps us buy and sell our real estate, evaluates it, looks for tenants for various properties, helps in solving various situations that arise during the rental process, and comprehensively accompanies all transactions and processes.Dina Marechkova has extensive experience in real estate, but at the same time, she constantly takes various training courses and uses all the new products that appear on the market in her work.In addition, Dina has a thorough knowledge of the Czech real estate market from the inside and easily predicts the emergence of trends and tendencies. You can consult with her about whether the time is now convenient for a particular transaction, in which area of ​​​​Prague or in which suburb it is better to rent an apartment or buy real estate. For example, when we were looking for a house for ourselves, Dina suggested that it is better not to buy it in that area, since the groundwater is too high and the basement can be flooded during a flood. This is a nuance that we did not even think about, but which could seriously ruin our lives later.I recommend realtor Dina Marechkova to you as a professional and just a pleasant person to talk to.
I have recommended Dina's services to several of my friends and they were all very satisfied. Nowadays it is not so easy to find a professional, competent and decent realtor. I recommend.
js_loader
Ilja Morenko

Super makléřka, děkuji moc! (vyjádření ke službám Diny Marečkové)

Martina Palmi

Rádi bychom mockrát poděkovali paní realitní makléřce Dině Marečkové za velice profesionální přístup při koupi bytu. Velice si vážíme její proaktivní, rychlé komunikace a jednání, připravenosti řešit ve velmi krátkém předvánočním čase veškeré administrativní a právní úkony k dokončení celé akce. S radostí doporučím realitní servis paní Marečkové našim známým, které řeší prodej či koupi nemovitosti.

Radek Svarz

Velice profesionální a perfektní jednání paní Diny Marečkové.

Tom Hruška

Výborné. Vše jasné, rychlé. (vyjádření ke službám Diny Marečkové)

B. Kushnerova

Ráda bych poděkovala Vaší společnosti za spolupráci, konkrétně paní Dině Marečkové, a to za vysoce profesionálně odvedenou prací při prodeji mého domu v Březiněvsi v Praze 8. Byla se mnou neustále v kontaktu, byla pro mě nejen jako realitní makléřka, ale rovněž i jako poradce v jiných oblastech spojených s prodejem. Plánuji do budoucna znovu využít služeb Vaší kanceláře a doporučuji Vás všem svým známým.

Regina Nugumanova

Paní Marečkovou mohu jen doporučit, je to profesionál s velkym P. Zařídila prodej nemovitosti rychle a kvalitně. Maximální spokojenost.

Kristýna Kollarová

Velmi inteligentní a profesionální jednání paní Diny Marečkové.