Ing. Dina Marečková

Realitní makléřka Ing. Dina Marečková

Od roku 2007 působím v síti RE/MAX jako realitní makléřka se zaměřením na prodej rezidenčních nemovitostí v Praze. Mám bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí zahraniční klientele, účastnila jsem se i na mezinárodních veletrzích zahraničních nemovitostí v Moskvě a Petrohradě, kde jsem prezentovala pražské developerské projekty.

Telefon: +420 775 775 895

Web makléře: Dinamareckova.com

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 119 m2, Praha 10 - Záběhlice

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 119 m2, Praha 10 - Záběhlice

Záběhlice, Praha 10, Hlavní město Praha
14 900 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 91 m2, Praha 10 - Pitkovice

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 91 m2, Praha 10 - Pitkovice

Pitkovice, Praha 10, Hlavní město Praha
9 690 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 96 m2, Praha 9 - Hrdlořezy

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 96 m2, Praha 9 - Hrdlořezy

Hrdlořezy, Praha 9, Hlavní město Praha
11 900 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 60 m2, Praha 1 - Nové Město

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 60 m2, Praha 1 - Nové Město

Nové Město, Praha 1, Hlavní město Praha
9 500 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 402 m2, Praha 6 - Liboc

Prodej pozemku, 402 m2, Praha 6 - Liboc

Liboc, Praha 6, Hlavní město Praha
24 900 000 czk / za nemovitost

Reference

Ještě jednou bych Vám chtěli poděkovat za profesionální přístup a chování.Vše na úrovni 👍
Dina became the first realtor who responded to my request for help - within 24 hours, as it is written on the site. Considering that my husband and I were looking for an apartment to rent, and not to buy (which is more consistent with the profile of her work), I want to say a big thank you. A professional attitude, quick response to my questions, support during the screenings - this is only the minimum part of the support that we felt. Recommend!
I met Dina back in 2012 when I was considering buying an apartment in Prague. I talked and went to showings of options with several realtors, but I liked working with Dina. She repeatedly selected options for renting real estate for me and my family, and we were always satisfied. There were never any problems in communications, because Dina always treated our requests very meticulously and each time it seemed to choose an option for herself, taking into account every detail important for us. Communication was always easy and unobtrusive. We were never offered only one option and were not persuaded specifically for it. We always went to at least 3-4 shows before deciding on the property that suits us perfectly. Relationships have always been built on full trust in both directions. We always knew that Dina would do everything right on time, and never let us down. In the selection of real estate, there are many little things and nuances that sometimes you don’t even think about, but with Dina we always felt calm and confident that everything would be done at the highest level. We have never doubted her professionalism and decency. Even if not often, but when there is an opportunity to recommend someone to my friends and acquaintances in the selection of real estate in Prague, I always confidently and without fear recommend it to Dina. I say thank you very much for your work and I am sure that we will use her services of a realtor more than once. I would like to wish only great success and only good clients.
Paní Marečková zaujala svým profesionálním přístupem. Splnila veškeré očekávání. Naprostá spokojenost. Doporučujeme všem. Děkujeme.
js_loader
Ilja Morenko

Super makléřka, děkuji moc! (vyjádření ke službám Diny Marečkové)

Martina Palmi

Rádi bychom mockrát poděkovali paní realitní makléřce Dině Marečkové za velice profesionální přístup při koupi bytu. Velice si vážíme její proaktivní, rychlé komunikace a jednání, připravenosti řešit ve velmi krátkém předvánočním čase veškeré administrativní a právní úkony k dokončení celé akce. S radostí doporučím realitní servis paní Marečkové našim známým, které řeší prodej či koupi nemovitosti.

Radek Svarz

Velice profesionální a perfektní jednání paní Diny Marečkové.

Tom Hruška

Výborné. Vše jasné, rychlé. (vyjádření ke službám Diny Marečkové)

B. Kushnerova

Ráda bych poděkovala Vaší společnosti za spolupráci, konkrétně paní Dině Marečkové, a to za vysoce profesionálně odvedenou prací při prodeji mého domu v Březiněvsi v Praze 8. Byla se mnou neustále v kontaktu, byla pro mě nejen jako realitní makléřka, ale rovněž i jako poradce v jiných oblastech spojených s prodejem. Plánuji do budoucna znovu využít služeb Vaší kanceláře a doporučuji Vás všem svým známým.

Regina Nugumanova

Paní Marečkovou mohu jen doporučit, je to profesionál s velkym P. Zařídila prodej nemovitosti rychle a kvalitně. Maximální spokojenost.

Kristýna Kollarová

Velmi inteligentní a profesionální jednání paní Diny Marečkové.