Ing. Dina Marečková

Realitní makléřka Ing. Dina Marečková

Od roku 2007 působím v síti RE/MAX jako realitní makléřka se zaměřením na prodej rezidenčních nemovitostí v Praze. Mám bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí zahraniční klientele, účastnila jsem se i na mezinárodních veletrzích zahraničních nemovitostí v Moskvě a Petrohradě, kde jsem prezentovala pražské developerské projekty.

Telefon: +420 775 775 895

Web makléře: Dinamareckova.com

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Zobrazit příspěvek

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Specialistka na luxusní reality
Specialistka na luxusní reality
Realitní praxe od roku 2007
Realitní praxe od roku 2007

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 245 m2, Tehov

Prodej domu, 245 m2, Tehov

Praha-východ
Středočeský
14 700 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 184 m2, Tuchoměřice

Prodej domu, 184 m2, Tuchoměřice

Praha-západ
Středočeský
19 900 000 czk / za nemovitost

Reference

One can briefly say about Dean - a great professional in his field. I especially want to appreciate her respectful attitude towards the client, where they not only listen to you, but also hear and try to help as much as possible. Thanks! I recommend wholeheartedly🌸
Paní Dina Marečková je nejlepší makléřka co znám, za léta spolupráce nikdy nezklamala. Je schopna vyřešit jakýkoliv náročný případ. Je to profesionál ve svém oboru.Děkuji.
Dina became the first realtor who responded to my request for help - within 24 hours, as it is written on the site. Considering that my husband and I were looking for an apartment to rent, and not to buy (which is more consistent with the profile of her work), I want to say a big thank you. A professional attitude, quick response to my questions, support during the screenings - this is only the minimum part of the support that we felt. Recommend!
Podle mého názoru samotná skutečnost, že se bývalí klienti k tomuto specialistovi vracejí, mluví sama za sebe! To byla naše druhá spolupráce a jako předchozí byla mimořádně úspěšná! Pozitivní a vysoce zkušený, rozumný a ochotný, vždy usměvavý a okouzlující - seznam profesionálních a osobních kvalit Diny je nekonečný)) Nejcennější pro nás jako cizince bylo to, že se Dině Marečkové podařilo najít dokonalou rovnováhu mezi našimi očekáváními a místními specifiky a naše spolupráce vyústila ve skutečně pozitivní zkušenost z koupě bytu. Kromě toho je Dina obklopena specialisty na stejné vysoké úrovni jako ona. Dinu důrazně doporučujeme jako realitní agentku! Určitě nikdy nebudete litovat!
Paní Marečková zaujala svým profesionálním přístupem. Splnila veškeré očekávání. Naprostá spokojenost. Doporučujeme všem. Děkujeme.
Have a nice day, everyone!If you want to buy or sell real estate in the Czech Republic, but you do not have enough practice or do not have time for paperwork, you have a great chance!Turning to Dina for help, you will find an excellent realtor-assistant!A highly qualified specialist, a responsible executor at all stages of the bureaucratic machine 😊, from the beginning of the conclusion of contracts to the sale or purchase of turnkey real estate.I recommend to everyone!
Ačkoliv jsem plánoval byt prodat přímo bez zprostředkování RK,nakonec musím ocenit profesionální služby, které poskytuje paní Dina Marečková. Vše proběhlo díky ní hladce. Byt byl prodán za cenu, kterou jsem si představoval a během 2 měsíců bylo vše bez problémů vyřízeno. Vše měla do detailu připravené + milé, sympatické vystupování, takže mohu její služby doporučit. Děkuji Kratochvíl
Milé, zdvořilé a ochotné jednání v průběhu celého více než rok trvajícího procesu nákupu bytu na dálku. Rychlé odpovědi na emaily a profesionalita celý dojem umocňují. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchu!
Dina is a great professional!We were looking for an apartment and, realizing that in another country, not knowing any legal nuances or the language at the proper level, not being able to personally conclude a deal with the owner, we would not be able to cope, we decided to resort to the help of a realtor. It seemed to us that we had quite clear requirements, but in the process it turned out that we did not take into account a huge number of factors that could ultimately ruin our entire experience of our own choice. It was Dina who prevented us from making a critical mistake several times, because due to burning deadlines and general fatigue, we were repeatedly ready to agree to options that did not completely suit us. Dina, with our consent, on our behalf, negotiated with the owners, defended our interests. As a result, we found our own excellent option, for which we are very grateful. Special thanks for the consultation on the issues of the transaction, and for the tips on insurance issues!
Amazing realtor - highly professional, friendly, fast; excellent service. Highly recommending. Dina spoke Russian, English and Czech during our meetings with clients, and proved amazing communication and negotiation skills. // Wonderful realtor - I recommend it unconditionally. Thank you, Dina!
Дина провела для нас очень информативную первичную консультацию по вопросам ипотеки и рассказала про подводные камни для иностранцев гораздо лучше, чем многие другие риэлторы. Разговор длился даже больше часа, Дина никуда не торопила нас и ответила на все вопросы, при этом сама консультация была бесплатна.
Today we talked with Dina for the first time, there is an intention to invest in an apartment in Prague, turned to her for advice, received comprehensive information, Dina explained everything intelligibly and clearly, a very pleasant girl to talk to. Hope to work.
Čtrnáct let pracuji ve službách, proto si troufám říct, že dokážu posoudit kvalitu servisu a zájem o zákazníka. Dina Marečková mi poskytla opravdu profesionální pomoc a servis do posledního puntíku. Od profesionálního nafocení bytu až po nalezení vhodného nájemníka jsem si na spolupráci s ní cenil především přímé a hladké komunikace. Vždy mi věnovala dostatek svého času. Odpověděla na všechny moje otázky, abych se co nejlépe v problematice zorientoval, a pomohla najít efektivní postup a řešení. Spolupráce s ní mi byla velice příjemnou a přínosnou zkušeností.
Dina is an excellent specialist with deep knowledge in her field. I'm very happy to be able to work with her
Děkuji paní Marečkové za skvěle odvedenou práci. Paní Marečková prodala můj byt za dokonce větší cenu, než jsem na začátku chtěla. Co jsem nejvíc ocenila bylo to, že paní Marečková převzala na sebe veškeré starosti, týkající se nejenom prodeje bytu, ale i uvedení nemovitosti do původního stavu po nájemních. Staging, který paní Marečková zařídila, byl natolik skvělý, že jsem si říkala, že bych tento byt sama ráda koupila. :) Byl byl prodán během týdně, což pro mě byla blesková rychlost. Určitě všem paní Marečkovou budu doporučovat, a pokud bych v budoucnu měla něco dalšího, spojeného s prodejem nebo pronájmem nemovitosti, vím na koho se mám obrátit.Děkuji
I met Dina back in 2012 when I was considering buying an apartment in Prague. I talked and went to showings of options with several realtors, but I liked working with Dina. She repeatedly selected options for renting real estate for me and my family, and we were always satisfied. There were never any problems in communications, because Dina always treated our requests very meticulously and each time it seemed to choose an option for herself, taking into account every detail important for us. Communication was always easy and unobtrusive. We were never offered only one option and were not persuaded specifically for it. We always went to at least 3-4 shows before deciding on the property that suits us perfectly. Relationships have always been built on full trust in both directions. We always knew that Dina would do everything right on time, and never let us down. In the selection of real estate, there are many little things and nuances that sometimes you don’t even think about, but with Dina we always felt calm and confident that everything would be done at the highest level. We have never doubted her professionalism and decency. Even if not often, but when there is an opportunity to recommend someone to my friends and acquaintances in the selection of real estate in Prague, I always confidently and without fear recommend it to Dina. I say thank you very much for your work and I am sure that we will use her services of a realtor more than once. I would like to wish only great success and only good clients.
Thanks to Dina for helping us sell our apartment in Prague,we turned to Dina on the recommendation and did not regret it,The apartment was sold very quickly, the whole process was streamlined, every step was taken with our consent, we always understood what was going to happen. We appreciate the help and after the sale in organizing our small issues related to the sale of the apartment.We recommend Dean as a responsible and professional realtor!
Velmi dobrá komunikace s Dinou. Všechno proběhlo v naprostém pořádku, Dina byla maximálně nápomocna a všechnz podklady dodávala včas. Byla radost s ní spolupracovat. Děkuji.
Děkujeme za výbornou spolupráci, Dino. Máte vše dobře připravené a snažíte se vždy najít nejlepší řešení v každé situaci. Rádi jsme s Vámi spolupracovali a vše proběhlo výborně!
Ještě jednou bych Vám chtěli poděkovat za profesionální přístup a chování.Vše na úrovni 👍
js_loader
Ilja Morenko

Super Makléř! Děkuji moc! (vyjádření ke službám Diny Marečkové)

Martina Palmi

Rádi bychom mockrát poděkovali paní realitní makléřce Dině Marečkové za velice profesionální přístup při koupi bytu. Velice si vážíme její proaktivní, rychlé komunikace a jednání, připravenosti řešit ve velmi krátkém předvánočním čase veškeré administrativní a právní úkony k dokončení celé akce. S radostí doporučím realitní servis paní Marečkové našim známým, které řeší prodej či koupi nemovitosti. (vyjádření ke službám Diny Marečkové)

Radek Svarz

Velice profesionální, perfektní jednání. (vyjádření ke službám Diny Marečkové)

Tom Hruška

Výborné. Vše jasné, rychlé. (vyjádření ke službám Diny Marečkové)

B. Kushnerova

Ráda bych poděkovala Vaší společnosti za spolupráci, konkrétně paní Dině Marečkové, a to za vysoce profesionálně odvedenou prací při prodeji mého domu v Březiněvsi v Praze 8. Byla se mnou neustále v kontaktu, byla pro mě nejen jako realitní makléřka, ale rovněž i jako poradce v jiných oblastech spojených s prodejem. Plánuji do budoucna znovu využít služeb Vaší kanceláře a doporučuji Vás všem svým známým.

Regina Nugumanova

Paní Marečkovou mohu jen doporučit, je to profesionál s velkym P. Zařídila prodej nemovitosti rychle a kvalitně. Maximální spokojenost.

Kristýna Kollarová

Velmi inteligentní a profesionální jednání. (vyjádření ke službám Diny Marečkové)