Vytvoříme virtuální prohlídku s nabídkou vaší nemovitosti

Jak virtuální prohlídka usnadní prodej vaší nemovitosti, a kdy má vůbec smysl?
Virtuální prohlídku nemá smysl připravovat na každou nemovitost. V některých případech je však neocenitelná. Pojďme si její výhody shrnout.

 

Kdy má virtuální prohlídka smysl?

  1. Představte si, že v bytě či rodinném domě, který chcete prodat, bydlíte. Prohlídky s potenciálními kupci jsou vždy zásahem do vašeho soukromí a pro některé majitele je takový zásah do soukromí krajně nepříjemný. Prodej nemovitosti není otázka týdne, někdy prodej trvá i několik měsíců, vaši nemovitost mohou navštívit i desítky zájemců a váš domov se stává veřejným prostranstvím. Virtuální prohlídka poskytne potenciálním zájemcům o koupi dobrý přehled o vaši nemovitosti, tím pomůže snížit počet zbytečných prohlídek a tedy výrazně snížit zásah do vašeho soukromí.
  2. Je vaše nemovitost velká a atypická? V takových případech je pro mnoho zájemců těžké si ji představit a zjistit její potenciál, a to i přesto, že váš realitní makléř udělá kvalitní fotodokumentaci včetně přehledných půdorysů. Virtuální prohlídka sníží počet neúspěšných prohlídek a pomůže kupcům v rozhodování. Šetří tak čas prodávajícího (pokud, na prohlídkách chce být), kupujícího i realitního makléře.

Kdy virtuální prohlídka smysl příliš nemá?

U malých bytů nebo bytů, které si případní kupci dokážou snadno představit. Máte klasický byt 3+1 v panelovém domě na sídlišti, kterých je po naší zemi tisíce? Takové byty si dokážou kupci snadno představit, nejen z fotografií a půdorysů, ale i tím, že dost pravděpodobně v nějakém srovnatelném již byli. Virtuální prohlídka u takových nemovitostí opravdu nedává moc smysl.

Jak virtuální prohlídky propagujeme

Virtuální prohlídky propagujeme na internetu na stránkách www.re-max.cz a dalších realitních portálech, které tuto službu nabízejí, na Facebooku a prostřednictvím bannerových kampaní s cílením na lidi, kteří vyhledávají podobné nemovitosti na internetu.

Virtuální prohlídku nabízíme prodávajícím, jako standardní součást našich realitních služeb u všech nemovitostí, které jsou pro virtuální prohlídku vhodné, především větší, reprezentativní a atypické nemovitosti. Máte zájem svou nemovitost úspěšně prodat a chcete také udělat virtuální prohlídku?  

 

Chcete také úspěšně prodat svou nemovitost?

Připravíme virtuální prohlídku vaší nemovitosti a pro její prodej
uděláme mnohem více, než si dokážete představit
.

 

 

Mohlo by vás také zajímat...

Rizika předání nemovitostí kupujícímu před provedením vkladu. Dohodnou-li se smluvní strany na prodeji nemovitosti, probíhá to obvykle tak, že se podepíše kupní smlouva, potom následuje návrh na zápis kupujícího jako vlastníka do katastru nemovitostí. K předání nemovitosti kupujícímu zpravidla dochází až poté, ...
Prodáváte si nemovitost sami bez realitky? Provedeme analýzu vaší inzerce a doporučíme vhodný prodejní postup. Průzkumy ukazují, že lidé, kteří si nemovitost prodávají sami a nemají s prodejem žádné či malé zkušenosti se dopouští mnoha chyb. Některé chyby jsou fatální a stojí a mohou stát i statisíce korun. My vás na chyby upozorníme a doporučíme vhodný postu...
Nemusíte-li prodávat nemovitost, tak ji neprodávejte. Spousta realitních makléřů říká majitelům nemovitostí "Ceny nemovitostí jsou nejvyšší v historii, prodávejte". Tito makléři to s vámi nemyslí dobře, jde jim jen o to, aby udělali obchod a zinkasovali provizi. Já vám říkám "Nemovitost neprodávejte, po...
Tržní cena a obvyklá tržní cena nemovitosti. Jaký je v tom rozdíl? Rozdíl mezi tržní cenou nemovitosti a obvyklou tržní cenou může být velmi výrazný, někdy i stovky tisíc korun. V čem je tedy rozdíl?  Co je to tržní cena Je jakákoli cena, za kterou je kupec ochoten vaši nemovitost koupit a vy prodat. Najde-li se...
2018-10-09T14:38:59+00:00