Virtuální prohlídky nemovitosti

Jak virtuální prohlídka usnadní prodej vaší nemovitosti a kdy má vůbec smysl? Virtuální prohlídku nemá smysl připravovat pro každou nemovitost. V některých případech je však neocenitelná. Pojďme si její výhody shrnout.

Kdy má virtuální prohlídka nemovitosti smysl?

V nemovitosti bydlíte

Představte si, že v bytě či rodinném domě, který chcete prodat, bydlíte. Prohlídky s potenciálními kupci jsou vždy zásahem do vašeho soukromí, a pro některé majitele je takový zásah do soukromí krajně nepříjemný. Prodej nemovitosti není otázka týdne, někdy trvá i několik měsíců, vaši nemovitost mohou navštívit i desítky zájemců a váš domov se stává veřejným prostranstvím. Virtuální prohlídka poskytne potenciálním zájemcům o koupi dobrý přehled o vaší nemovitosti, tím pomůže snížit počet zbytečných prohlídek a tedy výrazně snížit zásah do vašeho soukromí.

Nemovitost je atypická

Je vaše nemovitost velká a atypická? V takových případech je pro mnoho zájemců těžké si ji představit a zjistit její potenciál, a to i přesto, že váš realitní makléř udělá kvalitní fotodokumentaci včetně přehledných půdorysů. Virtuální prohlídka sníží počet neúspěšných prohlídek a pomůže kupcům v rozhodování. Šetří tak čas prodávajícího (pokud na prohlídkách chce být), kupujícího i realitního makléře.

Kdy virtuální prohlídka smysl příliš nemá?

prodeje bytů, které si případní kupci dokážou snadno představit nebo u malých bytů. Máte klasický byt 3+1 v panelovém domě na sídlišti, kterých jsou po naší zemi tisíce? Takové byty si dokážou kupci snadno představit, nejen z fotografií a půdorysů, ale i tím, že dost pravděpodobně v nějakém srovnatelném již byli. Virtuální prohlídka u takových nemovitostí opravdu nedává moc smysl.

Jak virtuální prohlídky propagujeme

Virtuální prohlídky propagujeme na internetu na stránkách RE/MAX a dalších realitních portálech, které tuto službu nabízejí, na Facebooku a prostřednictvím bannerových kampaní s cílením na lidi, kteří vyhledávají podobné nemovitosti na internetu.

Virtuální prohlídku nabízíme prodávajícím jako standardní součást našich realitních služeb u všech nemovitostí, které jsou pro virtuální prohlídku vhodné – především větší, reprezentativní a atypické nemovitosti. Máte zájem svou nemovitost úspěšně prodat a chcete také udělat virtuální prohlídku?  

Chcete také úspěšně prodat svou nemovitost?

Připravíme virtuální prohlídku vaší nemovitosti a pro její prodej uděláme mnohem více, než si dokážete představit.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.