Reality na prodej a k pronájmu

Pomáháme majitelům nemovitostí i kupujícím bezpečně a rychle zrealizovat realitní transakce. Prodáváme veškeré nemovitosti sloužící k bydlení i ke komerčním účelům, včetně developerských projektů. V naší nabídce najdete městské nemovitosti i byty a domy na venkově.

Potřebujete poradit od realitních profesionálů?

Jsme součástí mezinárodní sítě realitních kanceláří RE/MAX, se všemi výhodami, které zázemí silné společnosti poskytuje. Máme propracovaný systém prezentace nemovitostí na internetu i mimo něj. Najdete nás v Praze, ale i v Brně, Ostravě, na Vysočině i v jiných částech České republiky. Dokážeme také zrealizovat prodej realit v zahraničí.

Postaráme se o vše, co s realitní transakcí souvisí. Připravíme smlouvy, jednáme s místními i vzdálenějšími úřady, máme kvalitní a prověřený právní servis včetně advokátní úschovy. Zajistíme přepisy energií i další potřebné služby a činnosti. Naším cílem je, šetřit čas klientů a jejich spokojenost. Realitní makléři z RE/MAX Alfa mají kromě bohatých zkušeností také individuální specializace a jazykové dovednosti. Dokáží si tedy poradit i se složitými realitními případy a s komunikací s jakoukoli klientelou.

Nabídka realit