Prodej nemovitosti poctivě, rychle a kvalitně

Činžovní dům

Zajistíme úspěšný prodej vaší nemovitosti. Poctivě, rychle, bezpečně a za maximální prodejní cenu.

Proč prodávat nemovitost s námi?

Oslovíme výrazně více potenciálních zájemců o koupi, než je běžný smrtelník schopen svépomocí. Svěříte-li nám svou nemovitost na prodej, náš makléř se o vše postará. O nic se nebudete muset starat. Nechte se hýčkat Alfa makléři.

Reference našich klientů jsou nejlepším důkazem, že prodej s námi je sázka na jistotu. Seznam našich referencí najdete na stránce Reference.

Zvažuji prodej a mám zájem o konzultaci

Kontaktujte nás:

  • Prostřednictvím níže uvedeného formuláře
  • Volejte tel: +420 296 240 400
  • Zvolte si svého makléře na stránce Realitní makléři
Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Vyberte si svého makléře

Jedním ze základních předpokladů pro úspěšný prodej je spolupráce se šikovným realitním makléřem, který by vám měl být blízký také lidsky. V našem týmu máme jen kvalitní a poctivé makléře, kteří vám dokážou pomoci i se složitými realitními případy. Podívejte se, jaké nemovitosti prodávají, jaké prodali v minulosti a vezměte také v potaz to, z jakého regionu daný makléř je a zdali vám sedí více spolupráce při prodeji se ženou či s mužem. Máme v týmu realitní makléře z Prahy, Brna, ale také z Vysočiny a okolí těchto měst. Pokud prodáváte v jiném regionu, rádi vám doporučíme dobrého kolegu z jiné pobočky RE/MAX. Seznam našich makléřů najdete na stránce Makléři.

Nespokojujeme jen s průměrem a usilujeme o prvotřídní prodejní, právní i finanční servis. Výhodou pro naše klienty je, že jsme propojeni se všemi pobočkami RE/MAX v České republice i v zahraničí a dokážeme díky tomu nabídnout vaši nemovitost širokému okruhu potenciálních zákazníků. Naši realitní makléři znají dobře svou lokalitu, jsou kvalitní, poctiví, inteligentní a trénovaní pro složité operace. Proto vám mohou být skutečnou oporou.