Prodej nemovitosti poctivě, rychle a kvalitně

Činžovní dům

Zajistíme úspěšný prodej vaší nemovitosti. Poctivě, rychle, bezpečně a za maximální prodejní cenu.

Proč prodávat nemovitost s námi?

Oslovíme výrazně více potenciálních zájemců o koupi, než je běžný smrtelník schopen svépomocí. Svěříte-li nám svou nemovitost na prodej, náš makléř se o vše postará. O nic se nebudete muset starat. Nechte se hýčkat Alfa makléři.

Reference našich klientů jsou nejlepším důkazem, že prodej s námi je sázka na jistotu. Seznam našich referencí najdete na stránce Reference.

Zvažuji prodej nemovitosti a mám zájem o konzultaci

Kontaktujte nás:

  • Prostřednictvím níže uvedeného formuláře
  • Volejte tel: +420 296 240 400
  • Zvolte si svého makléře na stránce Realitní makléři

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Vyberte si svého realitního makléře

Jedním ze základních předpokladů pro úspěšný prodej je spolupráce se šikovným realitním makléřem, který by vám měl být blízký také lidsky. V našem týmu máme jen kvalitní a poctivé makléře, kteří vám dokážou pomoci i se složitými realitními případy. Podívejte se, jaké nemovitosti prodávají, jaké prodali v minulosti a vezměte také v potaz to, z jakého regionu daný makléř je a zdali vám sedí více spolupráce při prodeji se ženou či s mužem. Máme v týmu realitní makléře z Prahy, Brna, ale také z Jihlavy a okolí těchto měst. Pokud prodáváte v jiném regionu, rádi vám doporučíme dobrého kolegu z jiné pobočky RE/MAX. Seznam našich makléřů najdete na stránce Realitní makléři.

Nespokojujeme se jen s průměrem a usilujeme o prvotřídní prodejní, právní i finanční servis. Výhodou pro naše klienty je, že jsme propojeni se všemi pobočkami RE/MAX v České republice i v zahraničí a dokážeme díky tomu nabídnout vaši nemovitost širokému okruhu potenciálních zákazníků. Naši realitní makléři znají dobře svou lokalitu, jsou kvalitní, poctiví, inteligentní a trénovaní pro složité operace. Proto vám mohou být skutečnou oporou.