Prodej nemovitosti poctivě, rychle a kvalitně

Činžovní dům

Každý měsíc přes 4.000 nových poptávek po nemovitostech. Možná už máme kupce i pro tu vaši.

Zajistíme úspěšný prodej vaší nemovitosti. Vaši nemovitost nám můžete nabídnout:

  • Prostřednictvím níže uvedeného formuláře
  • Volejte tel: +420 737 265 555

Zvažuji prodej a mám zájem o konzultaci

Vyberte si svého makléře

Jedním ze základních předpokladů pro úspěšný prodej je spolupráce se šikovným realitním makléřem, který by vám měl být blízký také lidsky. V našem týmu máme jen kvalitní a poctivé makléře, kteří vám dokáží pomoci i se složitými realitními případy. Podívejte se, jaké nemovitosti prodávají, jaké prodali v minulosti a vezměte také v potaz to, z jakého regionu daný makléř je a zdali vám sedí více spolupráce při prodeji se ženou či s mužem. Máme v týmu realitní makléře z Prahy, Brna, ale také z Vysočiny a okolí těchto měst. Pokud prodáváte v jiném regionu, rádi vám doporučíme dobrého kolegu z jiné pobočky RE/MAX.

V čem je RE/MAX Alfa jiná?

Zdaleka ne každá realitní kancelář funguje dobře. My se však nespokojujeme jen s průměrem a usilujeme o prvotřídní prodejní, právní i finanční servis. Velkou výhodou pro naše klienty je pak to, že jsme propojeni se všemi pobočkami v České republice i v zahraničí a dokážeme díky tomu nabídnout vaši nemovitost širokému okruhu potenciálních zákazníků. Naši realitní makléři znají dobře svou lokalitu, jsou kvalitní, poctiví, inteligentní a trénovaní pro složité operace. Proto vám mohou být skutečnou oporou.

Oslovíme výrazně více potenciálních zájemců o koupi, než je běžný smrtelník schopen bez realitky. Svěříte-li nám svou nemovitost na prodej, náš makléř se o vše postará. O nic se nebudete muset starat. Nechte se hýčkat Alfa makléři.


O našich makléřích klienti řekli

Požádali jsme klienty, jestli jsou ochotni se vyjádřit k práci našich makléřů před kamerou. Tady jsou jejich autentické výpovědi. Další reference od klientů najdete na reference.