Prodej nemovitosti poctivě, rychle a kvalitně

Činžovní dům

Zajistíme úspěšný prodej vaší nemovitosti. Poctivě, rychle, bezpečně a za maximální prodejní cenu.

Proč prodávat nemovitost s námi?

Reference našich klientů jsou nejlepším důkazem, že prodej s námi je sázka na jistotu. Seznam našich referencí najdete na stránce Reference.

Zvažuji prodej a mám zájem o konzultaci

Kontaktujte nás:

  • Prostřednictvím níže uvedeného formuláře
  • Volejte tel: +420 737 265 555
  • Zvolte si svého makléře na stránce Realitní makléři
Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Vyberte si svého makléře

Jedním ze základních předpokladů pro úspěšný prodej je spolupráce se šikovným realitním makléřem, který by vám měl být blízký také lidsky. V našem týmu máme jen kvalitní a poctivé makléře, kteří vám dokáží pomoci i se složitými realitními případy. Podívejte se, jaké nemovitosti prodávají, jaké prodali v minulosti a vezměte také v potaz to, z jakého regionu daný makléř je a zdali vám sedí více spolupráce při prodeji se ženou či s mužem. Máme v týmu realitní makléře z Prahy, Brna, ale také z Vysočiny a okolí těchto měst. Pokud prodáváte v jiném regionu, rádi vám doporučíme dobrého kolegu z jiné pobočky RE/MAX.

V čem je RE/MAX Alfa jiná?

Nespokojujeme jen s průměrem a usilujeme o prvotřídní prodejní, právní i finanční servis. Výhodou pro naše klienty je, že jsme propojeni se všemi pobočkami RE/MAX v České republice i v zahraničí a dokážeme díky tomu nabídnout vaši nemovitost širokému okruhu potenciálních zákazníků. Naši realitní makléři znají dobře svou lokalitu, jsou kvalitní, poctiví, inteligentní a trénovaní pro složité operace. Proto vám mohou být skutečnou oporou.

Oslovíme výrazně více potenciálních zájemců o koupi, než je běžný smrtelník schopen bez realitky. Svěříte-li nám svou nemovitost na prodej, náš makléř se o vše postará. O nic se nebudete muset starat. Nechte se hýčkat Alfa makléři.