Prodej nemovitosti poctivě, rychle a kvalitně

Činžovní dům

Každý měsíc přes 4.000 nových poptávek po nemovitostech. Možná už máme kupce i pro tu vaši.

Zajistíme úspěšný prodej vaší nemovitosti. Vaši nemovitost nám můžete nabídnout:

  • Prostřednictvím níže uvedeného formuláře
  • Volejte tel: +420 737 265 555

Jak probíhá prodej a jaké služby můžete od našich realitních makléřů očekávat při prodeji nemovitosti?

Chci nabídnout svoji nemovitost na prodej

Vyberte si svého makléře

Jedním ze základních předpokladů pro úspěšný prodej je spolupráce se šikovným realitním makléřem, který by vám měl být blízký také lidsky. V našem týmu je mnoho zkušených odborníků, kteří mají dlouhou praxi a dokáží vám pomoci i se složitými realitními případy. Podívejte se, jaké nemovitosti prodávají, jaké prodali v minulosti a vezměte také v potaz to, z jakého regionu daný makléř je a zdali vám sedí více spolupráce při prodeji se ženou či s mužem. Máme v týmu realitní makléře z Brna, z Prahy, ale také z Vysočiny a okolí těchto měst. Pokud však prodáváte v jiném regionu, rádi vám doporučíme dobrého kolegu z jiné pobočky RE/MAX.

V čem je RE/MAX Alfa jiná?

Zdaleka ne každá realitní kancelář funguje dobře. My se však nespokojujeme jen s průměrem a poskytujeme našim klientům prvotřídní prodejní, právní i finanční servis. Velikou výhodou pro naše klienty je pak to, že jsme propojeni se všemi pobočkami v České republice i v zahraničí a dokážeme díky tomu nabídnout vaši nemovitost širokému okruhu potenciálních zákazníků. Často se nám stává, že je nemovitost prodána dokonce ještě před tím, než ji dáme do nabídky. Jak je to možné? Naši realitní makléři se pohybují na realitním trhu mnoho let, znají dobře svůj region a mají díky tomu bohatou databázi potenciálních klientů. S těmi jsou stále v kontaktu a dokáží jim velmi rychle představit vaši nemovitost.

Ve chvíli, kdy dáme nemovitost do veřejné nabídky, tedy do našeho propracovaného systému, uvidí ji okamžitě veliké množství potenciálních kupců. Nemusíte tedy sami dávat inzeráty, ani vykřikovat do světa, že prodáváte dům, nebo byt. Makléř se o vše postará. Sdělí vám, jaké podklady bude potřebovat, co si máte připravit, jak budeme při prodeji postupovat a pomůže nemovitost připravit pomocí home stagingu na první prohlídky. Nemusíte běhat po úřadech, nemusíte zařizovat spoustu věcí. Makléř vás provede celým prodejním procesem a o vše se postará. Pokud potřebujete pomoci také s financováním nemovitosti, rádi vám pomůžeme vyřešit i tento problém. Nechte se hýčkat Alfa makléři.

Co o našich realitních makléřích řekli klienti?

Požádali jsme naše klienty, jestli jsou ochotni se vyjádřit k práci našich makléřů před kamerou. Tady jsou jejich autentické výpovědi. Další reference od klientů najdete na reference.