Realitní kancelář Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Realitní makléři

Adresa kanceláře

Adresa: Nám. sv. Václava 60/12, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Více kontaktů: Najdete zde

Kancelář se nachází na hlavní třídě. Parkovat můžete zdarma před kancelářemi.

Otevírací hodiny

Jsme často na schůzkách u klientů. Před návštěvou nám, prosím, zavolejte na tel. +420 739 186 918 nebo +420 296 240 400.

Napište nám

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Markéta Knotková
Markéta Knotková
15:10 13 Oct 22
Služeb jsem využila pro znalecký posudek ceny bytu. Oceňuji rychlý, vstřícný a profesionální přístup pana Krulicha. Za mě spokojenost a mohu doporučit.
Josef Blanar
Josef Blanar
15:00 07 Dec 22
Děkuji moc Danovi Krulichovi za vstřícné a profesionální jednání, pohotovou komunikaci a ochotu. Přestože zatím ke koupi nemovitosti nedošlo tak mohu jen doporučit.
Martina Blažková
Martina Blažková
15:39 23 Jun 21
Potřebovala jsem prověřit a zkontrolovat podnájemní smlouvu, jestli je vše v pořádku atd. Pan Krulich byl opravdu vstřícný, milý a vše mi vysvětlil. Byla to velice příjemná schůzka, děkuji moc.
Lukáš Milko
Lukáš Milko
09:54 21 Jun 22
Profesionalita a zároveň lidský přístup i komunikace. K práci přistupují s obrovským nasazením a péčí. Mohu jen vřele doporučit!
Ales Bursa
Ales Bursa
18:19 07 Aug 22
Rád bych vyzdvihl osobu Jakuba Šprynara a přehled, který má nejen na trhu realit, ale značně přesahuje typické znalosti a zkušenosti svého oboru o mnohé další, které jeho profesi dodávají daleko větší nadhled. Navíc bych ještě z osobního hodnocení rád doplnil, že Jakubova pevná disciplína ze sportu... se velmi silně projevuje i při jednání s klienty. Jeho vystupování je nanejvýš profesionální a člověk cítí přesně to, co by od profesionálního servisu očekával (nebo ještě více). Rozhodně mi dělá radost mít možnost Jakuba vyzdvihnout alespoň touto cestou, a upřímně doufám, že při jakémkoliv jednání na poli nemovitostí budete mít příležitost jednat právě s ním.číst dál
Štěpán Kulda
Štěpán Kulda
14:41 24 Mar 21
Potřeboval jsem pomoci s prodejem RD a následným nákupem bytu. Manželé Krulichovi mi pomohli naprosto se vším! Vyzdvihl bych hlavně profesionální přístup, rychlost a maximální flexibilitu. Vše proběhlo bez jakéhokoliv problému a k mé plné spokojenosti.
Veronika Tuháčková
Veronika Tuháčková
16:13 19 Mar 21
Hned na prvni schůzce s manželi Krulichovi jsem věděla, že jsem si vybrala dobře. Nejen jejich profesionální jednání, ale i prodej samotný byl od A az do Z naprosto jedinečný. S nima je jen radost spolupracovat. Všem kdo podobně jako já váhá zda ma zvolit prodej nemovitosti přes realitní kancelář:... ,,Tak jedine Krulichovi’’. Bylo mi ctí je poznat. Děkuji za vše. V. Jílkováčíst dál
Helena Knetl
Helena Knetl
14:59 18 Jan 24
Fantastická práce pana Krulicha i Šprynara. Profesionální a přitom velmi lidský přístup u prodeje naší nemovitosti. Doporučuji všemi deseti. Příště jedině s nimi. 😉
Jakub Žatečka
Jakub Žatečka
09:16 03 Jun 21
Potřeboval jsem poradit s prodejem pozemku. Požádal jsem o radu a pomoc manžele Krulichovi . Nejen, že mi pomohli zorientovat se v cenách na realitním trhu, ale přidali i mnoho cenných rad pro hladký průběh prodeje a následnou spokojenost obou zúčastněných stran. Také velmi oceňuji jejich časovou... flexibilitu. Jejich služby mohu jen a jen doporučit. Velmi děkuji!číst dál
Karolína Bezděková
Karolína Bezděková
11:47 24 Mar 21
Potřebovala jsem udělat cenový odhad pozemku. Manželé Krulichovi mi poskytli rychlou a skvělou zpětnou vazbu včetně zajímavých informací ohledně případného prodeje. Pokud se k prodeji nakonec rozhoupu, rozhodně je volím jako první možnost. :)Profesionální a velmi milý přístup, určitě doporučuji.
Jozef Bojkovský
Jozef Bojkovský
07:45 15 Jul 22
Velice profesionalni pristup od p.Daniel Krulich pri odhadu hodnoty nemovitosti v Brandyse nad Labem. Ocenuji rychlou komunikaci a profesionalitu!
Jan Králíček
Jan Králíček
08:41 27 Apr 23
Velice si cením profesionální práce realitních makléřů REMAX Alfa při prodeji našeho bytu 4+1 v lokalitě Praha Černý Most. Zejména bych vyzdvihl osobní a přes tak značně profesionální přístup pana Daniela Krulicha. Děkuji.
Jitka Jaroczeková
Jitka Jaroczeková
11:42 23 Jun 21
Potřebovala jsem odhad ohledně bytu v Brandýse nad Labem, vše bylo rychle vyřízeno pan Krulich mi moc pomohl. Jěště jednou děkuji👍🙂
Adéla Krpejšová
Adéla Krpejšová
08:53 28 Apr 21
Manželé Krulichovi nám zajišťovali odhad nemovitosti pro dědické řízení a jsme s jejich službami velice spokojeni. Nemuseli jsme se o nic starat, vše dokonale připravili. Mohu jen doporučit.
Petr Popelka
Petr Popelka
13:04 03 Feb 24
Spolupracoval jsem s Panem Krulichem a jsem velmi spokojen. Se vším s ochotou pomohl a nabídl další služby, které pomohli s převodem.
Petr .Končel
Petr .Končel
11:24 14 Mar 23
Vřele doporučuji ! Komunikace a jednání na maximální úrovni , spolehlivost a rychlost. Pan Jakub Špynar a pan Daniel Krulich , jsou přesně ti , které hledáte při prodeji / koupi nemovistosti a jsou to lidé na správném místě v neposlední řadě jsou to profesionálové.
Ondřej Němeček
Ondřej Němeček
19:46 06 Aug 21
Rád bych touto cestou poděkoval Danovi Krulichovi za pomoc při koupi pozemku. Obchod jsem sice realizoval přes jiného makléře Remax ,ale díky němu jsem obdržel cenné informace, které mi pomohly obchod dotáhnout do úspešného konce přepsání mě jako majitele na katastru. I když primárně... neměl z této pomoci žádnou provizi, tak se mě pečlivě věnoval a v průběhu procesu jevil o průběh obchodu zájem. Jelikož vlastním byt v této lokalitě, tak se v případě možného prodeje, určitě se na něj opět obrátím.číst dál
Ondřej Vosický
Ondřej Vosický
11:01 14 Oct 21
S Věrou a Danem byla radost spolupracovat. Během první schůzky jsme probrali celý postup prodeje, detaily a informace potřebné pro obě strany. Vše, na čem jsme se domluvili platilo na 100 % a v podstatě jsme se nemuseli vidět, předali jsme si klíče a zbytek jsme řešili po telefonu včetně podpisů... rezervačních smluv apod. Úspora času a starostí byla v tomto ohledu nadstandardní.Jestli hledáte někoho kdo se vám postará o prodej nemovitosti, ozvěte se jim.číst dál
Petr Svetelsky
Petr Svetelsky
18:58 21 Jan 23
Chtěl bych touhle cestou poděkovat panu Krulichovi za jeho radu ohledně koupi nemovitosti.Jeho přehled na trhu nemovitostí mě mile překvapil.Díky jeho radám mi ušetřil spoustu času,a to nejen při samotné koupi nového bytu,ale i ostatních administrativních záležitostí.Ještě jednou díky!!!
Lukáš Jílek
Lukáš Jílek
13:31 22 Nov 20
Pokud někdo hledá skutečné odborníky ve světě realit a nechce naletět pochybným amatérům, kteří se vydávají za realitní makléře, tak DOPORUČUJI obrátit se na Věru a Daniela Krulichovi, protože jsou to skuteční profesionálové zaměření v první řadě na spokojenost klienta.
David Hanuš
David Hanuš
14:38 10 Aug 22
Naprosto skvělý a profesionální přístup, hladký prodej bytu a vše k naší spokojenosti. Bylo o nás postaráno od A až po Z 🙂 děkujeme panu Krulichovi a jeho týmu!
Daniel Bauer
Daniel Bauer
13:31 08 Aug 23
Dan a Věra Krulichovi jsou skvělými profesionály ve svém oboru. Pomohli mi efektivně prodat nemovitost, a jejich přístup byl vždy transparentní a upřímný. Ocenil jsem jejich rychlou komunikaci a důkladné znalosti trhu. Rozhodně doporučuji jejich služby každému, kdo chce prodat nemovitost rychle a... bez stresu.číst dál
Bajerovi Praha
Bajerovi Praha
20:11 17 Mar 22
Moc doporučuji spolupráci s manžely Krulichovými. Velmi spolehlivý a profesionální přístup. Dělají svou práci s láskou. Děkuji za skvěle odvedenou práci.
Radka Šimonová
Radka Šimonová
20:23 31 May 23
S panem Krulichem perfektní a bezproblémové jednání. Vše na jedničku. Díky moc za vaše služby.
Nikola Langhansova
Nikola Langhansova
16:22 01 Jun 22
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Tomášovi Brabcovi nejen za perfektní zpracování odhadu ceny nemovitosti, ale i zároveň za jeho lidský přístup a nasazení. Je zde na místě nazvat pana makléře profesionálem, pro kterého není problém vyhovět požadavkům a zodpovědět veškeré dotazy.Z... osobních zkušeností pana Brabce doporučuji. V případě potřeb řešení záležitostí nemovitostí bych služeb určitě využila znovu.číst dál
Josef Havlicek
Josef Havlicek
18:50 12 Jan 24
Dobrý den, jsem velice spokojený zákazník ,profesionální jednání a rychlý proces. Děkuji
Jakub Krupka
Jakub Krupka
20:00 22 Nov 20
Využil jsem služeb spojených s koupí nemovitosti v Praze u Daniela a Věry Krulichových - poradenství, kontrola a úprava smluv. Cením hlavně rychlou komunikaci, která byla díky tomu že na vše nebylo příliš mnoho času a do toho přišel covid velmi důležitá. Nakonec vše dobře dopadlo 🙂
Tomáš Hubička
Tomáš Hubička
16:57 13 Apr 22
Na škále od 1 do 10 dávám 11. Spolupráce s Remaxem, konkrétně s Danielem Krulichem a Jakubem Šprynarem byla naprosto bezchybná. Přístup, komunikace, flexibilita. Prodej bytu proběhl hladce a ke spolojenosti všech účastníků.Mohu vřele doporučit.
Tomáš Hubička
Tomáš Hubička
18:50 28 May 22
Na škále od 1 do 10 dávám 11. Spolupráce s Remaxem, konkrétně s Danielem Krulichem a Jakubem Šprynarem byla naprosto bezchybná. Přístup, komunikace, flexibilita. Prodej bytu proběhl hladce a ke spokojenosti všech účastníků.Mohu vřele doporučit.
Terka Terka
Terka Terka
18:48 28 Sep 21
Pana makléře Daniela Krulicha můžeme všem lidem, co chtějí koupit či prodat nemovitost vřele doporučit. Je to odborník na slovo vzatý, který Vám za každou cenu nevnucuje, ale dobře poradí a doporučí to, co je pro obě strany OPRAVDU nejlepší. Má obrovský dar vcítit se do lidí a jeho nesmírně... pozitivní přístup, ho bude v životě posunovat dál a dál. Je profesionální a velmi pečlivý. Strašně moc Vám děkujeme, budeme Vám fandit a všude doporučovat!!! Kdyby jsme ještě někdy potřebovali, obrátíme se jedině na Vás 👍 moc děkujeme Novákovi Kerskočíst dál
Jaroslava Barešová
Jaroslava Barešová
14:45 14 Nov 23
Děkuji panu Krulichovi za ochotu a vstřícnost při jednání.
Petra Petrlikova
Petra Petrlikova
13:46 18 Jul 22
Naprosto úžasná spolupráce s Remaxem. Konkrétně s Danem Krulichem, Věrou Krulichovou a Tomášem Brabcem. Mohu jedině doporučit. Celý team za mě za 1*
Danny
Danny
06:44 21 Jun 22
Děkuji Jakubu Šprynarovi, za přesný odhad mojí nemovitosti.
Pavel Chrpa
Pavel Chrpa
11:04 28 Jun 22
Velice rád bych touto cestou poděkoval Danovi Krulichovi za velmi profesionální přístup, skvěle udělaný inzerát včetně krásného videa a tím i rychle prodaného rodinného domu. Zejména jeho profesionální a zároveň lidský přístup při jednání a maximální ochotu vyjít zákazníkovi vstříc a přizpůsobit se... jeho časovým možnostem. Vřele doporučuji jejich služby a ještě jednou děkuji.číst dál
Andrea Dřímalová
Andrea Dřímalová
14:29 07 Dec 22
Ráda bych poděkovala panu Danielu Krulichovi. Několikrát mi velmi pomohl, jak radou ohledně nemovitosti, tak i s právním problémem již prodaného bytu. Příjemná a profesionální spolupráce. Ještě jednou velké DÍKY!
Jakub Sprynar
Jakub Sprynar
10:43 23 Jun 21
Touto cestou chci poděkovat, za rychlý a profesionální přístup, ohledně zjištění ceny mé nemovitosti.
Tomáš Vlach
Tomáš Vlach
15:26 26 Jun 22
Výborná spolupráce s Věrou a Danem už řadu let. Profesionální přístup se smyslem pro detail. A samozřejmě nechybí ani smysl pro humor... 🙂
Tomáš Brabec
Tomáš Brabec
12:07 24 Mar 21
P.Krulich mi pomohl a poskytl mi užitečné informace k prodeji nemovitosti. Jednání p.Krulicha je velmi mile a profesionální. Ještě jednou děkuji.
Lucka Myslivečková
Lucka Myslivečková
18:39 08 Sep 22
Ještě jednou bych moc chtěla poděkovat za úžasný přístup pana Brabce.Měli jsme problém s inzercí a přístupem makléřky se kterou tato kancelář nemá nic společného, a i přes to se nám pan Brabec snažil pomoci a najít řešení našeho problému ve svém volnu, ačkoliv vůbec nemusel. Naopak se ozýval a... zajímal se, dokonce nám nabídl poradenství při dalším prodeji nemovitosti. Mít nemovitost v lokalitě kde je pan Brabec s radostí a klidným srdcem bych mu prodej svěřila.S takovýmto člověkem je radost spolupracovat, a jsem velice vděčná že se ještě v dnešní době najde člověk, který se Vám nezjištně snaží pomoci.Opravdu veliké díky!číst dál
Další recenze
js_loader

Nejnovější příspěvky

Získejte zdarma odhad ceny nemovitosti

Když zvažujete prodej nemovitosti, je zjištění prodejní ceny nemovitosti jedna z nejdůležitějších informací. Sdělíme vám její cenu zdarma a bez závazků.

Zadejte kontakt, zavoláme vám, zeptáme se vás na pár otázek k nemovitosti a řekneme vám její rámcovou cenu.