Vlastimil Raška

Realitní makléř Vlastimil Raška

Mám dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu a od roku 2012 se intenzivně věnuji realitnímu prostředí. Za toto období jsem úspěšně zrealizoval mnoho realitních transakcí, zejména v oblasti rezidenčního bydlení a komerčních objektů. Práci pro své klienty vykonávám v té nejvyšší kvalitě, mám velmi vysokou odbornost, jsem mj. certifikovaný realitní makléř dle normy ISO 17024. Velmi dobře se orientuji v realitní problematice a vždy pro Vás najdu optimální řešení, které bude nejblíže Vašim představám. Neváhejte mě kontaktovat a velmi rád si s Vámi dohodnu termín nezávazné osobní schůzky.

Telefon: +420 733 691 145

Web makléře: Raskareality.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 110 m2, Praha 8 - Střížkov

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 110 m2, Praha 8 - Střížkov

Střížkov, Praha 8, Hlavní město Praha
12 900 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 149 m2, Praha 3 - Vinohrady

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 149 m2, Praha 3 - Vinohrady

Vinohrady, Praha 3, Hlavní město Praha
18 900 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 105 m2, Doksy

Prodej domu, 105 m2, Doksy

Česká Lípa, Liberecký
8 490 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 72 m2, Praha 4 - Chodov

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 72 m2, Praha 4 - Chodov

Chodov, Praha 4, Hlavní město Praha
6 290 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 68 m2, Praha 5 - Smíchov

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 68 m2, Praha 5 - Smíchov

Smíchov, Praha 5, Hlavní město Praha
6 490 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 93 m2, Praha 2 - Vinohrady

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 93 m2, Praha 2 - Vinohrady

Vinohrady, Praha 2, Hlavní město Praha
12 700 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 42 m2, Vestec

Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 42 m2, Vestec

Praha-západ, Středočeský
4 890 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 142 m2, Vysoký Újezd

Prodej domu, 142 m2, Vysoký Újezd

Beroun, Středočeský
15 900 000 czk / za nemovitost
Prodej nájemního domu, 1400 m2, Plzeň

Prodej nájemního domu, 1400 m2, Plzeň

Plzeň 3, Plzeň-město, Plzeňský
6 490 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 21700 m2, Chabeřice

Prodej pozemku, 21700 m2, Chabeřice

Kutná Hora, Středočeský
1 490 000 czk / za nemovitost

Reference

Pan Raška stál na straně prodávajícího, když jsme před dvěma lety kupovali dům ve Vodochodech. Vše proběhlo bez problémů, velice rychle a plynule, skrze svého kolegu nám pomohl zprostředkovat i hypotéku. Mohu jen doporučit.
S panem Raškou jsme si prošli před rokem celý proces koupi domu - od první prohlídky, po předání klíčů- a nemohli jsme si vybrat lépe. :) Lidský přístup, ochota a porozumění a práce navíc (předávání dokumentů do banky, na katastr, blesková komunikace, rady).. V době covidové, kdy vše trvalo dvakrát tak déle, měl pro nás porozumění a nijak na nás netlačil. Je vidět, že je to zkušený makléř, kterého práce baví a rozumí jí. Rozhodně doporučuji! Pokud budeme v budoucnu potřebovat cokoli v realitách, budeme volat opět pana Rašku :)
Pan Vlastimil Raška nám zprostředkoval koupi bytu. Spolupráce s ním byla po všech stránkách perfektní. Provedl na celým procesem, ke každému kroku jsme dostali informace a vysvětlení. Jednal vždy profesionálně, korektně, byl vstřícný. Spolupráci s panem Raškou vřele doporučujeme.
Pomocí pana Vlastimila Rašky, jsme s manželem pronajali byt v Praze. Spolupráce s ním byla skvělá. Celým procesem pronájmu nás provedl, vše zprostředkoval a případně i dovysvětlil. V průběhu jsme měli kompletní informace a se vším jsme byli řádně seznámeni. Spolupráci s panem Raškou vřele doporučuji.
js_loader
Alena Dudová
Jiří Koželuh
Milada Švajcrová
S osobním přístupem a celkovou prací, i jednotlivých dílčích postupech jsem byla velmi spokojená. Pan Vlastimil Raška je profesionál každým coulem, svou práci velmi dobře ovládá. Co slíbí, splní na 100 %. Také se mi líbí jeho zdvořilý přístup ke klientovi, to se už v poslední době nevidí tak často. Pokud budu ještě něco prodávat, určitě se obrátím jen na něho a 100% mohu doporučit každému. Moc mu tímto děkuji za jeho profesionální přístup.
Petr Navara
S přístupem a prací pana Rašky jsme byli spokojeni. Celou dobu prodeje jsme byli informováni o jednotlivých zájemcích a jejich postoji ke koupi.
Helena Skřivánková
Pana Rašku mohu vřele všem doporučit. Spolupráce s ním byla vynikající. Jednal s námi vždy na rovinu, vše řešil zodpovědně a rychle. Pan Raška je velmi svědomitý, ochotný, spolehlivý a empatický. Jeho vystupování je vysoce profesionální. Mockrát děkujeme za odvedenou práci při prodeji nemovitosti. Kdybych prodávala další nemovitost, tak bych se na pana Rašku opět ráda a s důvěrou obrátila. Děkuji mockrát.
Jana Rožánková

Spolupráce s panem Raškou byla profesionální. Je na něho vždy spolehnutí a byla vždy okamžitá i zpětná vazba. Prodej proběhl bez problémů i dokázal vyjednat velice slušnou cenu prodeje našeho bytu k oboustrané spokojenosti. Jeho zkušeností ráda využiji i v budoucnu a i ráda budu doporučovat dalším zájemcům. Děkuji.

Jiří Petera

Takhle si představuji profesionála. Pan Raška rozumí dané problematice poradí s každým dotazem co slíbí to dodrží. Praktický od prvého telefonátu když jsem projevil zájem, až po přepis měřidel, mi byl nápomocen.

Jiří Forst

Perfektní profesionální přístup a provedení požadované operace od pana Rašky.

Jan a Iva Klomínkovi

Za stranu kupujících můžeme pana Vlastimila Rašku klientům vřele doporučit. Prohlídka objektu pro každého zájemce zvlášť a za spoluúčasti paní majitelky poskytla klidný časový prostor. Po stránce administrativy probíhaly jednotlivé úkony bezchybně. Ke zdárnému průběhu prodeje a vlastnímu předání stačilo postupovat dle jeho pokynů a tím bez stresových situací. Velice solidní až nadstandardní jednání. Ještě jednou doporučujeme.

Richard Krajča
Prodej bytu 2+kk, Novobohdalecká, Praha 10 – Michle

Pan Vlastimil Raška jednal absolutně korektně, na rovinu a velmi flexibilně řešil i mé nadstandardní požadavky ohledně prodeje bytu. Určitě pana Rašku doporučuji a děkuji za odvedenou práci. (pan Raška mi byl doporučen a rozhodně splnil má očekávání).

Alena Dudová

Moje chata byla prodána během krátké doby 3 týdnů za mimořádnou cenu. O dost vyšší než jsem si představovala. Pan Vlastimil Raška přesně odhadl zájem kupujících.

Ing. Antonín Chlum
Prodej bytu 2+kk, Hausmannova, Praha 4 - Modřany

Od pana Rašky vysoce profesionální servis od A do Z; celý proces prodeje přesně dle mých představ a očekávání.

Ivana Kotýnková
Prodej rodinného domu, Lomnice nad Lužnicí

Spolupráce s panem Vlastimilem Raškou byla vynikající. Pan makléř je svědomitý, spolehlivý, ochotný, nevytváří na klienty tlak žádným směrem. Určitě doporučuji.

Ing. Karel Prusenovský
Prodej rodinného domu, J. Nerudy, Jeneč

Průběžná informovanost, ochota, celková profesionalita – pomoc v kritických situacích, vytrvalost, skvělý přístup ke klientovi.

Ing. Tomáš Hnilička
Koupě bytu 3+1, U druhé baterie, Praha 6 - Břevnov

Skvělý a proaktivní přístup od pana Rašky.

Jiří Koželuh

Profesionalita, slušnost, ochota, výborná komunikace. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Jaroslava Tomášková

Profesionalita, zodpovědnost, respektování dohodnutých termínů, schopnost kvalifikovaně poradit. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Ondřej Dvorský

Flexibilní a férové jednání, ochota hledat kompromis při tvorbě smluv tak, aby prodávající i kupující strana mohla být spokojena. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Jaroslav Vácha

Skvělé služby, výborná komunikace. Prodej proběhl naprosto hladce. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Rudolf Tajbl

Vstřícný a schopný realitní makléř. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

David Šulc

Pan Raška je profesionál na svém místě.

Jitka Hejková

Vysoce profesionální a vstřícný přístup, klidné a příjemné jednání, rychlé a spolehlivé řešení souvisejících problémů – smluv, voda, plyn, elektřina, bytové družstvo. Stejný přístup k prodávajícímu jako kupujícímu. S panem Raškou naprostá spokojenost.

Dana Vondrková

Rychlé a vztřícné jednání, vysoká odborná úroveň. (vyjádření ke službám Vlasty Rašky)

Juraj Kaličiak (J.P.M. INTERNATIONAL, spol. s r.o.)

Vstřícné a příjemné jednání. Bylo dosazeno plánované prodejní ceny. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Helena Kohlová

Perfektní služby, vstřícnost a spolehlivost. Velmi jsme ocenili cenovou analýzu prodávané nemovitosti, přípravu na jednání a celkovou spolupráci, pan Raška nás i kupující profesionálně provedl kompletním procesem od nabídky nemovitosti po převod na katastru a předání nemovitosti. Pana Vlastimila Rašku bychom v každém případě doporučili i svým známým a příbuzným.

Martina Schwobová

Realitní makléř pan Raška byl profesionál ve všech směrech. Super přístup a profesionalita. Rychlé a vstřícné jednání.

Václav Kural

Pan Raška je především velice milý a příjemný člověk s profesionálním vystupováním. Nákup nemovitosti a vzájemná spolupráce byla bezchybná a jsme mu moc vděčni za jeho pomoc při vyjednávání veškerých formalit, stejně tak jako se vším ostatním.

David Müller

Naprosto profesionální a přátelský přístup, bezproblémová komunikace a kompletní servis. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Vladimír Faltus

Perfektní služby, rychlá reakce, časové přizpůsobení, minimum stresu. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Lenka Pecharová

Pan Raška byl velice ochotný a šikovný. Sice prodej trval déle a zasáhly ho potíže ze strany prodávajícího (mě) tak si pan Raška i přesto dokázal skvěle poradit a prodej dotáhnout do konce ke spokojenosti obou stran.

Karel Prusenovský

Průběžná informovanost, ochota, celková profesionalita – pomoc v kritických situacích, vytrvalost, skvělý přístup ke klientovi. (vyjádřneí ke službám Vlasty Rašky)

Petr Rubeš

Profesionální přístup. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Jan Dušek

Pan Raška nám vždy vycházel vstříc, jak se dalo, a pomohl nám s procesem nákupu bytu. Odvádí skvělou práci.

Vladimír Jedlička

Pan Raška nabídl a realizoval pro nás kompletní realitní servis. Vše probíhalo zcela korektně.

Petra Vála

Všechno v pořádku a dle předem dohodnutého scénáře. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Kamila Povolná

Velice profesionální služby, vstřícnost, poskytnutí kompletního balíčku služeb (vyřizování téměř veškeré agendy). (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)

Radovan Tater

Velmi oceňuji jeho přístup, pravidelné informování o situace a bezchybný servis ohledně nemovitosti. (vyjádření ke službám Vlastimila Rašky)