Hypoteční kalkulačka

Hypoteční kalkulačka

Nechce si od nás nezávazně zpracovat kalkulaci hypotéky.

Procenta: 5.2%
Počet let: 30

Získejte nejvýhodnější hypotéku na trhu

Ušetřete čas a peníze

Úplně na počátku stojí vaše rozhodnutí ušetřit čas, peníze a spoustu nervů. Chcete-li se přestěhovat do vlastního bytu a vzít si hypotéku, ať už na nový domov či na jeho rekonstrukci nebo výstavbu, chcete-li refinancovat svůj úvěr nebo řešit majetkové vypořádání, obraťte se na nás, protože s tím vším vám můžeme pomoci.

Pomůžeme vám vyznat se v bankovní řeči a řekneme vám vše o hypotečních úvěrech, ať už bude řeč o mimořádných splátkách, nejvýhodnějším počtu splátek hypotečního úvěru či délce fixace úrokové sazby.

Jak spolupráce s námi funguje

Po úvodní osobní schůzce, na které nám sdělíte vaše představy a požadavky, vám připravíme nabídku, která vám bude „ušita“ na míru a bude zahrnovat nejvýhodnější hypoteční úvěry na trhu. Spolupracujeme se všemi bankami na českém trhu a vyjednáme vám nižší úrokovou sazbu než vám nabídne banka. Většinu tak nenáviděného papírování můžete nechat na nás a komunikovat můžeme převážně e-mailovou formou. Pokud upřednostníte osobní kontakt, velmi rádi se přizpůsobíme. Celou dobu vám budeme stát po boku až do vyčerpání úvěru. A pokud čekáte, že za dobrou radu se budou platit velké peníze, vězte, že ty naše jsou zdarma.

Ušetřete tisíce korun ročně díky nižším splátkám

  • Zeptejte se nás na cokoliv o hypotékách.
  • Společně pro vás vybereme nejlepší hypotéku na nemovitost.
  • Provedeme za vás porovnání hypotečních úvěrů.
  • Prozradíme vám všechny běžně skryté poplatky.
  • Pomůžeme u bank vyjednat nižší úrok.
  • Naše služby máte zdarma.
  • Umíme si poradit i s financováním koupě nemovitosti nacházející se v insolvenci.