Naše realitní služby

Realitní služby pro prodávající

Odhady nemovitosti

Chystáte se prodat nemovitost? Procházíte rozvodovým řízením a nevíte jak naložit s bytem? Přišli jste o někoho blízkého a řešíte vypořádání dědictví, jehož součástí je také nemovitost? Pak budete zcela jistě potřebovat znát její tržní cenu. Rádi vám vypracujeme odhad domu či bytu. Známe velmi dobře ceny nemovitostí v Praze, Brně, na Vysočině i v dalších regionech. Obraťte se na naše zkušené realitní makléře.

Home staging

Byt Malešice

Home staging je příprava nemovitosti na prezentaci klientům nebo na fotografování a je nedílnou součástí práce realitního makléře. Nechceme prezentovat nemovitost, která není perfektně připravená. Proto si na homestaging najímáme profesionály. Příprava zdaleka není pouze o aranžování a úklidu. Jedná se o soubor činností, v rámci kterých umíme navodit v interiéru příjemnou a přátelskou atmosféru. Před potenciálními kupci nikdy nic netajíme. Prezentujeme nemovitost pravdivě, přirozeně, ale vkusně. Ukážeme ji takovou, jaká může být, když o ni bude nový majitel správně pečovat.

Prodej nemovitosti

Možná už máme kupce a čekáme jen na to, až budeme moci zařadit vaši nemovitost do nabídky. Disponujeme silnými prodejními kanály, díky kterým se o vaší nemovitosti okamžitě dozví mnoho potenciálních kupců. Nejsou to jen ti, kteří na internetu aktivně vyhledávají nemovitosti ke koupi, ale také ti, které máme v našich databázích. Kromě toho na internetu i mimo něj vždy aktivně hledáme cílové skupiny, kterým můžeme nemovitost nabídnout. Přemýšlíme nad každou nemovitostí a nad potřebami jejího majitele. Pojďte se nezávazně potkat s některým z našich realitních makléřů.

Aukce nemovitosti

Prodávající většinou chtějí svou nemovitost prodat za co nejvyšší cenu. Aukce je způsob prodeje nemovitosti, který jim v tom může pomoci. Pomocí aukce nemovitosti dokážeme prodat nemovitost v krátké době a za maximální cenu. Je třeba říci, že aukce není dražbou ve smyslu zákona o veřejných dražbách. č. 26/2000 Sb.

Výkup nemovitosti – v jakých situacích se hodí?

  • Chcete koupit jinou nemovitost, nemáte na ni peníze a potřebujete je velmi rychle.
  • Jste ve finanční tísni a potřebujete ihned peníze.
  • Máte problém se splácením hypotéky a nechcete se dostat do registru neplatičů.
  • Hrozí vám exekuce nebo jiné následky finančních potíží.

Realitní služby pro kupující

Koupě nemovitosti

Pokud chcete koupit nemovitost, měli byste si ujasnit, co je pro vás důležité. Jestli je to cena nemovitosti, lokalita, její příslušenství (zahrada a podobně) a jestli chcete koupit dům nebo spíše byt. Kritérií při rozhodování může být mnoho a v žádném případě výběr neuspěchejte. Často se stává, že je kupující plný emocí, nedokáže se správně rozhodovat a vidět všechna rizika. I v této fázi, kdy ještě nevíte jakou nemovitost koupit, vám rádi poradí naši zkušení realitní makléři. Poradíme a pomůžeme i se zajištěním financování.

Hypoteční úvěry

Pokud nemáte hotovost a budete potřebovat financovat nemovitost z úvěru, máte dvě možnosti. Můžete si vyřídit hypotéku sami, nebo si můžete nechat vytvořit nabídku přesně na míru od nezávislého finančního nebo hypotečního poradce. První možnost je náročnější na váš čas a nese v sobě riziko, že vyberete (díky menší znalosti trhu a finančních produktů) úvěr, který není nejvýhodnější. Druhá možnost, tedy spolupráce s hypotečním makléřem, šetří váš čas, nervy a především zvyšuje šanci na získání výhodnějších podmínek.

Právní servis

Nabízíme vám vše “pod jednou střechou”. Přímo v naší realitní kanceláři sídlí právník, který má na starosti kompletní právní přípravu realitní transakce. Jedná se zejména o přípravu kupních a eventuálně budoucích kupních smluv, ale také o návrhy na vklady do katastru nemovitostí, úschovy kupních smluv a další činnosti. Mít právníka přímo v kanceláři je zkrátka výhoda pro nás i pro klienty. Vše probíhá rychleji a bezpečněji.

Máte-li jakékoli dotazy k našim realitním službám, kontaktujte některého z našich realitních makléřů.