Vedení společnosti – představujeme vám manažerský a mentorský tým

Bc. Petr Podlešák

Petr Podlešák
Petr Podlešák

manažer

Začal jsem pracovat jako realitní makléř v září roku 2000. Zpočátku jsem se zabýval prodejem bytů a v roce 2001 jsem byl vyhodnocen jako nejproduktivnější makléř realitní kanceláře, kde jsem tehdy začínal. Po celou dobu makléřské kariéry jsem patřil k nejproduktivnějším makléřům. V roce 2002 jsem se začal zabývat i přípravou, akvizicí a prodejem rezidenčních developerských projektů. Od roku 2004 se věnuji řízení týmu makléřů. Do společnosti RE/MAX jsem vstoupil na samém začátku jejího působení v České republice, tj. v dubnu 2005. Založil jsem kancelář RE/MAX Alfa. Zabýval jsem se strategickým rozvojem, získáváním a jednáním s významnými klienty, školením a trénováním realitních makléřů a manažerů. Jsem autorem a mentorem tréninkového programu pro realitní makléře “Realitní profesionál“, certifikovaným mentorem programu Succeed, certifikovaným mentorem společnosti Buffini&Company a master mentorem programu Sales Power od Toma Ferry. Jsem absolventem Vysoké školy ekonomie a managementu, obor marketing, management. Podnikám od roku 1993.

Jan Zachystal, MBA

Realitní makléř Jan Zachystal
Realitní makléř Jan Zachystal

manažer

Působím na českém realitním trhu od počátku roku 2001. Kromě vedení makléřů se od roku 2005 věnuji přípravě a realizaci developerských projektů. Do společnosti RE/MAX jsem nastoupil v roce 2009. Jsem certifikovaným makléřem dle mezinárodní normy ISO 17 024 a Asociace realitních kanceláří ČR. Jsem absolventem Escuela Superior de Marketing y Administración Barcelona, obor podnikový management. Specializuji se na rezidenční sektor nemovitostí.

Albina Kashkarova

Albina Kashkarova
Albina Kashkarova

mentor realitních makléřů

Do společnosti RE/MAX Alfa jsem vstoupila v roce 2010. Zabývám se prodejem a pronájmem rezidenčních nemovitostí v Praze a také pomáhám začínajícím realitním makléřům se zorientovat v profesi. Trvám na tom, aby si ihned od začátku svého působení v realitách nasadili vysokou laťku kvality poskytovaných realitních služeb. Dávám jim k tomu systém a znalosti, aby byli v realitách dlouhodobě úspěšní. 

Václava Holubová

Václava Holubová
Václava Holubová

mentor programu Realitní profesionál

Václav Holubová vstoupila do RE/MAXu v roce 2006 jako realitní makléřka. Její obchodní výsledky byly natolik dobré, že se již po roce působení, stala mentorem a následně manažerem týmu. V Alfě vede tréninkový program Realitní profesionál.

Nikol Kiššová

Nikol Kiššová
Nikol Kiššová

mentor programu Realitní profesionál

Podnikám v realitním oboru od roku 2003, začínala jako realitní makléřka v Praze, poté si založila vlastní kancelář v Kolíně a od roku 2008 jsem spojumajitelkou dvou kanceláří RE/MAXu v Kolíně a v Nymburce. Kancelář RE/MAX High Way v Kolíně patří mezi nejlepší kanceláře RE/MAX v ČR. Jsem certifikovaným makléřem dle normy ČSN EN ISO/IEC 17024 a v současné době školím a vedu lidi v realitním oboru k finanční svobodě a úspěchu. V září 2011 jsem se stala certifikovaným mentorem programu Realitní profesionál 1.