Lenka Formanová

realitní makléřka Lenka Formanová

„DOMOV. JAKÉ HŘEJIVÉ SLOVO. KDYBYSTE PROJELI A PROCESTOVALI CELÝ SVĚT, BUDE TO NAKONEC KŘIVKA DĚTSKÉHO OBZORU, KTERÁ SE STANE MAGNETICKOU STŘELKOU TOUŽEBNÉHO DOMŮ, JENOM DOMŮ“

Ladislav Stehlík český básník, malíř a spisovatel

Každá nemovitost má svůj příběh. A já budu s Vámi a pro Vás ráda otevírat jeho novou kapitolu.

Pod křídly RE/MAX Alfa Vás bezpečně provedu po cestě celého realitního procesu.

Telefon: +420 724 549 017

Web makléře: Lenkaformanova.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Realitní praxe od roku 2008

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 37 m2, Praha 6 - Břevnov

Pronájem bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 37 m2, Praha 6 - Břevnov

Břevnov, Praha 6
Hlavní město Praha
19 500 czk / za měsíc
Poplatky: 600,-/os. + přepis el. a plynu na nájemníka. Kauce 1 nájem, provize 1/2 nájmu + DPH
Prodej pozemku, 984 m2, Obory

Prodej pozemku, 984 m2, Obory

Příbram
Středočeský
4 200 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 1496 m2, Chrustenice

Prodej pozemku, 1496 m2, Chrustenice

Beroun
Středočeský
9 900 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právních služeb
Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 70 m2, Praha 6 - Břevnov

Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 70 m2, Praha 6 - Břevnov

Břevnov, Praha 6
Hlavní město Praha
37 000 czk / za měsíc
Poplatky: 600,-/os. + přepis el. a plynu na nájemníka. Kauce 1 nájem, provize 1/2 nájmu + DPH
Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 26 m2, Praha 6 - Břevnov

Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 26 m2, Praha 6 - Břevnov

Břevnov, Praha 6
Hlavní město Praha
15 500 czk / za měsíc
Prodej chaty / chalupy, 29 m2, Petrov

Prodej chaty / chalupy, 29 m2, Petrov

Praha-západ
Středočeský
450 000 czk / za nemovitost
včetně právních služeb a provize
Prodej domu, 133 m2, Veltrusy

Prodej domu, 133 m2, Veltrusy

Mělník
Středočeský
11 200 000 czk / za nemovitost
včetně právních služeb a provize

Reference

Naprostá spokojenost a profesionalita.
S paní Formanovou máme dlouholetou zkušenost, jak při prodeji nemovitostí, tak při nákupech. Vždy jsme byli velmi spokojený jak pro její profesionální, tak i lidský přístup k věci. Vše, opravdu vše zařídila, postarala se, opravdu profesionálka na svém místě:). Jen a jen můžu doporučit:)
Dobrý den,paní Formanová je skvělá makléřka, která se vyzná na trhu nemovitostí a spolupráce s ní je opravdu vynikající. Mám srovnání i s jinými makléři a můžu jí vřele doporučit. Realizovala nám prodej chaty a vše proběhlo hladce, rychle a bezchybně. Její profesionální přístup, milé a vstřícné chování, to vše nám celý prodej velmi usnadnilo a my jsme se na ní mohli ve všem spolehnout. Děkuji Vám paní Formanová.S pozdravem,Šárka Chudobová
Využila jsem služeb Remaxu při hledání nájemce do mého bytu. Paní Formanová byla velmi profesionální s příjemným vystupováním a v krátké době našla vhodnou paní.
Chtěl bych moc poděkovat za realitní služby paní Formanové a případným zájemcům doporučuji využití.
Velice dobrá a rychlá spolupráce. Doporučujeme a děkujeme :)
Chtěl bych moc poděkovat za realitní služby paní Formanové a případným zájemcům doporučuji využití těchto služeb.Vše proběhlo bez vážnějších komplikací a když komplikace nastala , vždy se našlo co nejrychlejší řešení.Palec nahoru 👍A ještě jednou velké díky
S makléřskými službami pí Formanové máme jen ty nejlepší zkušenosti. Oceňujeme především její podrobné znalosti realitního trhu, pečlivý výběr zájemců o nájem našeho bytu, aktivitu při zajištění služeb spojených s předáním bytu včetně přípravy návrhů nájemní smlouvy a dalších dokumentů. Považujeme ji za špičkovou odbornici v oboru.Ing. Ivana Dolejšía ing. Bohumil Dolejší
Komunikativní, příjemná, sympatická :) S Lenkou jsem měl vždy nejlepší zkušenosti v rámci realit a realitního trhu jako takového. Umí poradit, poskytnou výborné služby a nabídnout více možných řešení. Vřele doporučuji jakoukoliv spolupráci :)
Paní Formanová je profesionálka s velkým přehledem o trhu s nemovitostmi. Dále bych vyzdvihl skvělou komunikaci a flexibilitu. Už při prvním telefonátu jsme domluvili termín schůzky k tržnímu odhadu naší nemovitosti. Na prohlídku přijela včas a za půl hodiny už měla jasno, prostě super. Můžu ji doporučit.
S paní Formanovou jsme měli možnost realizovat několik prodejů našich nemovitostí. Prvně se člověk setká s usměvavou, sympatickou a empatickou makléřkou, která hned na počátku vždy odhadne přesně cenu budoucího prodeje. Člověk bych chtěl logicky vyšší cenu, zkouší to, ale stejně se postupně dostane na tu téměř přesně predikovanou cenu, za kterou se nakonec nemovitost prodá. Co rozhodně vyzdvihnu je vstřícnost, ochota, promptní jednání, příprava nemovitosti k prodeji (fotografie), příprava smluv a dokumentů, což vše vede ke kladnému konečnému vyřízení. Paní Formanovou jako realitního profesionála mohu jenom doporučit. Děkujeme, Pavel Beer Werdan.
Naprostá profesionalita a úžasná rychlost! Moc děkujeme!
Úžasné, dokonalé, profesionální, vstřícné a lidské jednání. S paní Formanovou mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Její přístup k práci je maximální a pro svoje zákazníky dělá maximum. Je člověk na správném místě, vždy pozitivní, dobře napaděná a usměvavá. Každému jí mohu jen doporučit 🙂😉
S paní Formanovou se nám skvěle spolupracovalo. Chatou nás detailně provedla, vše předvedla, upozornila na možné problémy, navrhla řešení. Na prohlídku byla připravena, přivezla sebou všechny podklady, se kterými nás seznámila. Vystupovala profesionálně. Dokonce se na chatu po prohlídce vrátila, aby nám pomohla najít ztracené klíče. Díky moc.
S paní Formanovou jsem realizoval několik realitních transakcí - jednalo se o pronájem bytu, prodej chaty u Prahy a prodej pozemku v Praze. Mohu srovnávat i se službami jiných makléřů, které jsem potkal při různých příležitostech. Paní Formanová je vynikající. Má perfektní znalost trhu, opakovaně jsem si potvrdil, že dokázala naprosto správně nastavit cenu prodeje i pronájmu. Má cit pro jednání s klientem, a dokáže řešit problémy, které při transakci vznikají. Je vstřícná a pozitivní, zároveň vše vyřizuje rychle a bezchybně. K paní Formanové jsem se dostal na doporučení,. Následně jsem ji i já doporučil svým známým a hodlám používat její služby i v budoucnosti.
Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, rozhodně to bude paní Formanová. Tak profesionální a hlavně milý přístup se jen tak nevidí,navíc vše proběhlo rychlostí blesku. Děkujeme za vše.
Skvělá zkušenost při prodeji naší nemovitosti. Velice profesionální a lidský přístup. Doporučuji!!!
js_loader
Šárka Schüllerová
Pavel Ušiak
Simona Srkalová

Se službami paní Lenky Formanové jsme byli nadmíru spokojeni – vždy byla velice ochotná, laskavá, nápomocná a spolehlivá. I díky ní jsme si koupili tak krásný a pro nás zcela vyhovující byt, který bychom za nic neměnili. Pokud bych se do budoucna rozhodla koupit či prodat nemovitost, neváhala bych a opět bych volila bezchybný servis této příjemné a velmi profesionální makléřky. Ze srdce děkuji.

Šárka Štěpánová

Paní Lenka Formanová nás báječně provedla celým procesem prodeje domu, bez problémů a starostí. Už v minulosti nám takto pomohla. Je vždy velmi milá a spolehlivá. Byli jsme opět moc spokojeni.

Anna Kozlová

Paní Lenka Formanová, realitní makléřka REMAX Alfa, nám úspěšně zprostředkovala prodej nemovitosti, vilka se zahradou v Uhříněvsi, Praha 10. Oceňujeme její vstřícné jednání, vše nám řádně vysvětlila, a zařídila vše potřebné. Děkujeme jí moc za všechno, a můžeme ji určitě doporučit jako schopnou a pečlivou realitní makléřku.

Richard Gazdík
Chtěl bych poděkovat Lence Formanové za profesionální přístup 🙂 Vše probíhalo na jedničku, od samotného začátku po konec. Vřele všem doporučuji. Pokud budu řešit nemovitost v budoucnu, na paní Formanovou se znova obratím. Děkuji za vše 🙂
Tereza Šromová
Rádi bychom moc poděkovali za velmi profesionální služby realitní makléřky, paní Lenky Formanové. Práci paní Formanové můžeme posoudit z pozice kupujícího i prodávajícího. Vše proběhlo naprosto v pořádku, ke spokojenosti obou stran. Paní Formanová je velmi pečlivá, veškeré záležitosti vyřizuje nadstandardně rychle a má příjemné a lidské vystupování. Pokud bychom v budoucnu potřebovali využít služeb RE/MAX Alfa, jistě se na ní s důvěrou opět obrátíme. Moc děkuji! Tereza Šromová