Zeptali jsme se našich klientů, co si o práci našich realitních makléřů myslí. Následující klienti souhlasili, že se vyjádří před kamerou. Podívejte se na jejich vyjádření.

Jsou to skuteční klienti, kteří využili našich služeb a na požádání souhlasili, že svůj názor sdělí před kamerou. Hovory jsou autentické, lidé se vyjádřili dobrovolně a bez nároku na honorář. Pokud někoho poznáváte, můžete si to u něj ověřit.

Petr Kalina

Dobrý den, prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa jsem prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupovat velmi profesionálně.

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Paní Váňová není jen skvělá realitní makléřka, je stejně skvělý člověk.

Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Jan Polák

S panem Babčickým jsme opravdu byli hodně spokojeni. V první řadě správně ocenil cenu nemovitosti, a to nebyla nejnižší cena. Za druhé, velmi rychle měl klienty, kteří o to měli zájem. Za třetí, celý ten systém servisu, který poskytuje, byl aboslutně profesionální. Bylo to velmi rychle vyřízené ke spokojenosti všech stran. Pana Babčického bych doporučil...

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Jan Dynybil

Naprostý a velice spolehlivý profesionál. Opravdu rychlé a vstřícné jednání. Není co vytknout. Pana Babčického vřele doporučuji.

Magda Monawechová

Byli jsme velmi spokojeni s prodejem nemovitosti i s profesionálním přístupem pana Babčického, vše proběhlo bez komplikací. Můžeme doporučit.

Alexandr Andrlík

Jsem velmi spokojen s Vašimi službami a ani nevíte jak jste mi poradil jako laikovi, který se v tom absolutně nevyzná. Do budoucna se na Vás určitě opět a rád obrátím, pane Jelínku. Při nejmenším Vás doporučím.

Jana Stöcklová

Skvělá práce, rychlost, dostatek informací, profesionalita, a že to se mnou pan Jakub Švarc neměl lehké, všechny mé připomínky bral vážně, zabýval se jimi a obratem reagoval. Již jsem měla nějaké zkušenosti s jinými realitními kancelářemi, ale za mě naprostá spokojenost .

Radmila Kouřilová

Pane Jelínku, nikdy nezapomenu na Vaši houževnatost, v jedné fázi to bylo už tak šílené, že už jsem nemohla dál, ale Vy ano, to bylo neskutečné. Zřejmě na lidi působíte nezapomenutelně, moje maminka na Vás pořád vzpomíná, jak jste byl výborný a nedal jste se, úplně Vás obdivovala. Tak Vám přeji hodně zdaru ve Vaší...

Jakub Stehlík

Pan Jelínek nám pomohl s prodejem bytu i koupí rodinného domu. Svou neuvěřitelnou pílí, pracovitostí a především lidským přístupem nám pomohl, abychom nebyli ve stresu a vše nám pomohl zařídit i vyřídit. Nemovitost nekupujete a neprodáváte každý den, tak velmi rádi doporučujeme pana Jelínka. Spolehlivost, rychlost, přehlednost a jako bonus hezký přístup. To je charakteristika...

Jan Dynybil

Naprostý a velice spolehlivý profesionál. Opravdu rychlé a vstřícné jednání. Není co vytknout. Vřele pana Františka Babčického doporučuji.

Ing. Petra Hinková

Byla jsem naprosto spokojená a velmi mile překvapená profesionálním přístupem, pohotovostí a vstřícností pana Babčického. Nemovitost byla prodána velmi rychle, a to především díky jeho schopnostem a znalostem. Mohu jen doporučit. Je to opravdu profesionál na svém místě.

Waldemar Fibigr

Prodej mojí nemovitosti proběhl k plné spokojenosti. Seriózní a rychlé jednání, včetně právního servisu od pana Lukáše Kchelera.

Milan Smejkal

Maximální spokojenost jsem vyjádřil i na videohodnocení pana Davida Majera, na jeho stránkách i na Youtube.

Hana Koláčková

Pane inženýre Jelínku, chci Vám poděkovat za úspěšné dovedení naší akce ke konci, vše proběhlo do posledního bodu v  pořádku. Byla jsem s Vámi velmi spokojená, i přes různé peripetie ze strany protivníků a hlavně za Vaši trpělivost se mnou, kdy jsem ztrácela nervy. Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám i Vaší rodině v...

Vojtěch Říha

Koupě domu proběhla naprosto v pořádku a na profesionální úrovni. Mohu Věru Krulichovou pouze doporučit.

Štěpán Hýsek

S paní Lucií Černou jsme byli při prodeji domu velmi spokojeni, zejména oceňujeme vstřícnost, ochotu vše vysvětlit, příp. probrat s advokátem tak, aby prodej proběhl bez nejasností a komplikací. Paní Černá zároveň zajistila profesionální focení domu a vymodelování budoucího možného stavu po rekonstrukci, což nepochybně při prodeji také pomohlo. Ač jsme služeb realitního makléře zpočátku...

Romana Reimová

Jednání s panem Davidem Majerem od začátku do konce prodeje mého bytu byla jedním slovem luxusní. Je to pravý profesionál na svém místě. Vyšel mi vstříc s termínem prohlídky bytu o víkendu, dodržel všechny slíbené termíny, zařídil home staging.. Celá akce proběhla velice rychle. Kdybych někdy v budoucnu chtěla využít služeb realitního makléře, bude to...

Hana Koláčková

Chtěla bych Vám poděkovat za služby realitního makléře pana Ing. Kamila Jelínka, s jehož službami jsem byla velmi spokojená. Dovedl celou transakci s prodejem bytu ke zdárnému konci k mé naprosté spokojenosti.

Paní Urbanová

Ráda bych poděkovala panu Pleskačovi za skvělou práci při prodeji mé nemovitosti. Vše proběhlo bezproblémově a k mé naprosté spokojenosti, ale také i všech zúčastněných. Zpočátku jsem měla obavy ze spolupráce s realitní kanceláří, ale mé obavy se rychle rozplynuly a nyní už bych jinou cestou neprodávala. Skvělá komunikace, dobré rady a rychlý postup. Pan...

Pavla Hasson

Když jsme se rozhodovali komu svěříme prodej bytu po rodičích, volba padla na mojí dobrou kamarádku Ing. Hanku Dörflerovou. Známe se několik let a mám ji ráda pro její milou a přátelskou osobnost. Během prodeje jsem Hanku poznala i z jiné, profesní stránky a jsem velmi ráda, že jsme jí prodej svěřili. V jednání je...

Stanislav Bílek

Jana Karlachová je opravdový profesionál ve svém oboru. K mé zakázce pronájmu nemovitosti přistoupila velmi zodpovědné, s ohledem na moji osobní situaci a individuální specifické požadavky. V každém okamžiku transakce jsem měl od Jany přesné a detailní informace o tom, jaké kroky budou následovat. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo vždy do puntíku splněno,...

Jiří Petera

Takhle si představuji profesionála. Pan Raška rozumí dané problematice poradí s každým dotazem co slíbí to dodrží. Praktický od prvého telefonátu když jsem projevil zájem, až po přepis měřidel, mi byl nápomocen.