Zeptali jsme se našich klientů, co si o práci našich realitních makléřů myslí. Následující klienti souhlasili, že se vyjádří před kamerou. Podívejte se na jejich vyjádření.

Jsou to skuteční klienti, kteří využili našich služeb a na požádání souhlasili, že svůj názor sdělí před kamerou. Hovory jsou autentické, lidé se vyjádřili dobrovolně a bez nároku na honorář. Pokud někoho poznáváte, můžete si to u něj ověřit.

Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Paní Váňová není jen skvělá makléřka, je stejně skvělý člověk.

Jan Polák

S panem Babčickým jsme opravdu byli hodně spokojeni. V první řadě správně ocenil cenu nemovitosti, a to nebyla nejnižší cena. Za druhé, velmi rychle měl klienty, kteří o to měli zájem. Za třetí, celý ten systém servisu, který poskytuje, byl aboslutně profesionální. Bylo to velmi rychle vyřízené ke spokojenosti všech stran. Pana Babčického bych doporučil...

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Richard Krajča

Pan Vlastimil Raška jednal absolutně korektně, na rovinu a velmi flexibilně řešil i mé nadstandardní požadavky ohledně prodeje bytu. Určitě pana Rašku doporučuji a děkuji za odvedenou práci. (pan Raška mi byl doporučen a rozhodně splnil má očekávání).

Drahomíra Machatová

S panem Hynštem jsem byla maximálně spokojená. Pan makléř byl velmi schopný, v případě jakéhokoliv dotazu a nejasností byl ihned k dispozici, prodej nemovitosti proběhl rychle a bez komplikací. Pana makléře mohu jen doporučit a pokud bych řešila ještě něco v oblasti realit, ráda se na něj znovu obrátím.

Sacha Woodrow

I had the pleasure of dealing with Lucie Majerova when I arrived in Prague looking for an apartment to rent. I wanted to let you know how much she helped me so I am sending you this reference/feedback for your information. Kind regards.

Manželé Horákovi

Služby, poskytnuté makléřem Karlem Hynštem, jsou na vysoké úrovni. Je na něj prvotřídní spolehnutí. S jeho službami jsme spokojeni již podruhé. Děkujeme.

Radek Gruntorád

Prodej bytu byl profesionálně připraven a vysvětlen bez jakýchkoliv kliček a problémů. Oceňuji spolupráci s makléřem Karlem Hynštem, protože nastaly komplikace ohledně financování koupě bytu a byly úspěšně vyřešeny.

Zdeněk Šmahel

Naprosto bezchybný přístup profesionála tak, jak by to mělo být. Rád služeb Karla Hynšta v budoucnu opět využiji.

Ing. Antonín Chlum

Od pana Rašky vysoce profesionální servis od A do Z; celý proces prodeje přesně dle mých představ a očekávání.

Ivana Kotýnková

Spolupráce s panem Vlastimilem Raškou byla vynikající. Pan makléř je svědomitý, spolehlivý, ochotný, nevytváří na klienty tlak žádným směrem. Určitě doporučuji.

Ing. Karel Prusenovský

Průběžná informovanost, ochota, celková profesionalita – pomoc v kritických situacích, vytrvalost, skvělý přístup ke klientovi.

Michaela Polišenská

Michaela Polišenská

Velice děkuji za pohotové a profesionální služby pana Františka Babčického. I přes nečekaně rychlou akci prodeje a koupě bytu na sobě závislých, proběhlo vše rychle a bez problémů. Vřele doporučuji.

Jana Michalová a Miroslav Michal

Rádi bychom touto cestou poděkovali za velmi vstřícné a ochotné jednání Vaší zaměstnankyně paní Jitky Šalounové. Velmi profesionálně se ujala prodeje našeho bytu. Vše proběhlo naprosto hladce, bez potíží a k naší značné spokojenosti. Je vidět, že se paní Šalounová ve své práci perfektně vyzná a orientuje se v každém detailu.

Renáta Gabrielová

Ráda bych touto cestou poděkovala paní makléřce Gabriele Červeňákové za její nejen profesionální, ale i lidský přístup. Při prodeji se vyskytly problémy, které paní makléřka velmi profesionálně vyřešila. Prodej našeho bytu byl opravdu “oříšek”. Jsem jí opravdu vděčná za její přístup, slušnost, profesionalitu, ale i za přátelskou atmosféru a dobrou náladu. Vaše realitní kancelář musí...

Tatiana Vagner

Dobrý den, chci poděkovat Alexandře Kurbanové za jeji práci. Pomohla nám najít byt na dlouhodobý pronájem podle naších přání. Pracuje profesionálně, je příjemná v komunikaci, reaguje rychle. Jsme rádi, že s ní spolupracujeme.

Lenka Kalíšková

Lenka Kalíšková

Velice děkuji panu Babčickému za profesionálně vykonanou práci. Projevil dlouholetou zkušenost a podařilo se mu efektivně prodat komplikovanou nemovitost. Každopádně ho doporučuji a v budoucnosti se na něj opět obrátím. Přeji mu též hodně dalších úspěchů v kariéře realit.

Jan Žižka

Profesionální přístup, zákaznická orientace, odbornost. (vyjádření ke službám Pavla Dvořáka)

Martin Solař

S panem Dvořákem jsme spolupracovali již opakovaně a stále s největší spokojeností. Velmi korektní, ochotné a vstřícné jednání. Vždy jsme při vzájemné spolupráci velmi rychle našli nájemníky pro moji nemovitost a pokaždé na 100% odpovídali mým požadavkům.

Luca Esposito

reference luca esposito

Alexandra Kurbanova mi pomohla najít byt ke koupi, vyjednala slevu a zařídila hypotéku. Hledat jsme začali v červenci a v říjnu jsem se už nastěhoval do nového bytu. Paní Alexandra mluví perfektně italsky a líbilo se mi, že s ní můžu mluvit svým mateřským jazykem. Už jsem ji doporučil několika mým přátelům a budu s...

Miroslava Jasenčáková

S poskytovanými službami jsem velmi spokojená. Pan Hromek má profesionální a velmi příjemný přístup. Řešení požadavků je vždy kvalitní a rychlé. V případě potřeby realitních služeb s ním spolupracuji opakovaně. Děkuji za výbornou spolupráci panu Hromkovi, a tím i společnosti RE/MAX.

Martin Lisa

Pan makléř vystupoval vždy profesionálně a byl velmi vstřícný a ochotný jak vůči nám jako klientům, tak i vůči zájemcům o koupi nemovitosti. (vyjádření ke službám Petra Hromka)

Anastasia Akentyeva

Paní Monika Klečková nám moc pomohla s prodejem bytu. Udělala první poslední. Jsme spokojení na 100% a moc rádi ji doporučíme.

Eva Šídová

Komunikativní, rychlé jednání. (vyjádření ke službám Moniky Klečkové)

Vít Jurajda

Profesionální jednání, vše bylo jak má být. (vyjádření ke službám Moniky Klečkové)

Jiří Slaboch

S kvalitou práce paní Klečkové jsem byl velice spokojený, pravidelně mě informovala o návštěvách, jak v nabízeném nebytovém prostoru, tak i na internetových stránkách. Její odvedená práce i vystupování je opravdu profesionální. Ještě jednou děkuji a budu doporučovat.

Zuzana Gelnarová

Vše bezvadné, rychlé a dobré. (vyjádření ke službám Moniky Klečkové)

Petr Kallista

Paní Klečkovou mohu všem doporučit. Pomohla nám i našim známým velmi rychle pronajmout byty za skvělých podmínek. Asistovala nám také při odhadu ceny bytu a hledání bytu ke koupi. Je velmi flexibilní, vždy k dispozici, příjemná a profesionální.

Inna Kushnir

Moc děkuji, vyborná kvalita služeb a hezké chování. (vyjádření ke službám Moniky Klečkové)

Zdenka Vostrá

Maximální spokojenost s jednáním a vystupovaním paní Klečkové. Perfektní komunikace, mohu tuto makléřku všem jenom doporučit.

František Buňát

Jsem velice spokojen s prací paní Klečkové. Pomohla mi moc. Hlavně oceňuji její lidský a přátelský přístup k věci a ke mně jako klientovi. Provedla mě skrz veškeré papírování spojené s prodejem nemovitosti, kterému nerozumím. Jsem rád, že jsem si vybral společnost RE/MAX a narazil právě na paní Moniku Klečkovou. Děkuji moc a rád se...

Josef Votava

S profesionalitou a příjemným jednáním paní Jany Schwarz jsem byl velice spokojen. Je velmi ochotná, spolehlivá, znalá oboru. Je vidět, že v realitách pracuje již mnoho let. Jejích služeb jsem využil již 2x a mohu ji vřele doporučit. Obě nemovitosti navíc prodala za vyšší cenu, než jsme očekávali.

Ján Roháľ

Slušné jednání, komunikace a servis ,, 1A “. (vyjádření ke službám Martina Vaculy)

Petr Kubala

Velká spokojenost se službami pana makléře, spolehlivost, dobrá komunikace a seriózní jednání. (vyjádření ke službám Martina Vaculy)

Zdenka Dušková

Pana Vaculu znám již delší dobu a realizovali jsme již několik obchodů. Vše proběhlo vždy poměrně rychle, profesionálně a mohla jsem se vždy spolehnout na předchozí domluvu. Jeho služby již použili i přátelé a také byli spokojeni.

Jan Moravec

Všechna jednání s makléřem proběhla rychle, korektně a ke spokojenosti všech zúčastněných. Děkujeme. (vyjádření ke službám Martina Vaculy)

Yvona Boháčová

Pan Martin Vacula poskytl 100% makléřský servis. Choval se vždy rozvážně, strategicky a pokračoval podle předem stanoveného plánu k vytčenému cíli – prodeji. Jeho chování je příjemné, zdvořilé a vždy plně respektuje klienta. Pan Vacula je jeden z nejlepších makleřů, se kterými jsem se v této branži setkala.

Radek Trojan

S panem Brázdilem je výborná komunikace, vše vysvětlil na profesionální úrovni.

Monia Feixová

Se službami pana Brázdila jsem velmi spokojena, je spolehlivý, příjemný a velice ochotný.

David Schejbal

Pan makléř se choval velmi profesionálně, zastupoval naše zájmy důsledně a pečlivě a bylo možné se na něho vždy spolehnout. (vyjádření ke službám Michala Brázdila)

Karel Burian

Perfektní znalost profese, vstřícnost, dochvilnost. (vyjádření ke službám Michala Brázdila)

Kropáč Jiří

Pan Brázdil mi výrazně usnadnil pořízení nového bydlení. Velmi mu děkuji za jeho vstřícný přístup.

Petr Karásek

Rychlý a profesionální přístup. (vyjádření ke službám Michala Brázdila)

Karel Burian

Ing. Michal Brázdil je velmi spolehlivý a dochvilný člověk, proto jsme opakovaně využili služeb RK REMAX.