Lenka Kalíšková

Velice děkuji panu Babčickému za profesionálně vykonanou práci. Projevil dlouholetou zkušenost a podařilo se mu efektivně prodat komplikovanou nemovitost. Každopádně ho doporučuji a v budoucnosti se na něj opět obrátím. Přeji mu též hodně dalších úspěchů v kariéře realit.

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Není jen skvělá makléřka, je stejně skvělý člověk. (vyjádření ke službám Veroniky Váňové)

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsme byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat , vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. ? Určitě se ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Jan Žižka

Profesionální přístup, zákaznická orientace, odbornost. (vyjádření ke službám Pavla Dvořáka)

Martin Solař

S panem Dvořákem jsme spolupracovali již opakovaně a stále s největší spokojeností. Velmi korektní, ochotné a vstřícné jednání. Vždy jsme při vzájemné spolupráci velmi rychle našli nájemníky pro moji nemovitost a pokaždé na 100% odpovídali mým požadavkům.

Luca Esposito

Alexandra Kurbanova mi pomohla najít byt ke koupi, vyjednala slevu a zařídila hypotéku. Hledat jsme začali v červenci a v říjnu jsem se už nastěhoval do nového bytu. Paní Alexandra mluví perfektně italsky a líbilo se mi, že s ní můžu mluvit svým mateřským jazykem. Už jsem ji doporučil několika mým přátelům a budu s...

Miroslava Jasenčáková

S poskytovanými službami jsem velmi spokojená. Pan Hromek má profesionální a velmi příjemný přístup. Řešení požadavků je vždy kvalitní a rychlé. V případě potřeby realitních služeb s ním spolupracuji opakovaně. Děkuji za výbornou spolupráci panu Hromkovi, a tím i společnosti RE/MAX.

Martin Lisa

Pan makléř vystupoval vždy profesionálně a byl velmi vstřícný a ochotný jak vůči nám jako klientům, tak i vůči zájemcům o koupi nemovitosti. (vyjádření ke službám Petra Hromka)

Anastasia Akentyeva

Paní Monika Klečková nám moc pomohla s prodejem bytu. Udělala první poslední. Jsme spokojení na 100% a moc rádi ji doporučíme.

Vít Jurajda

Profesionální jednání, vše bylo jak má být. (vyjádření ke službám Moniky Klečkové)

Jiří Slaboch

S kvalitou práce paní Klečkové jsem byl velice spokojený, pravidelně mě informovala o návštěvách, jak v nabízeném nebytovém prostoru, tak i na internetových stránkách. Její odvedená práce i vystupování je opravdu profesionální. Ještě jednou děkuji a budu doporučovat.

Petr Kallista

Paní Klečkovou mohu všem doporučit. Pomohla nám i našim známým velmi rychle pronajmout byty za skvělých podmínek. Asistovala nám také při odhadu ceny bytu a hledání bytu ke koupi. Je velmi flexibilní, vždy k dispozici, příjemná a profesionální.

Inna Kushnir

Moc děkuji, vyborná kvalita služeb a hezké chování. (vyjádření ke službám Moniky Klečkové)

Zdenka Vostrá

Maximální spokojenost s jednáním a vystupovaním paní Klečkové. Perfektní komunikace, mohu tuto makléřku všem jenom doporučit.

František Buňát

Jsem velice spokojen s prací paní Klečkové. Pomohla mi moc. Hlavně oceňuji její lidský a přátelský přístup k věci a ke mně jako klientovi. Provedla mě skrz veškeré papírování spojené s prodejem nemovitosti, kterému nerozumím. Jsem rád, že jsem si vybral společnost RE/MAX a narazil právě na paní Moniku Klečkovou. Děkuji moc a rád se...

Josef Votava

S profesionalitou a příjemným jednáním paní Jany Schwarz jsem byl velice spokojen. Je velmi ochotná, spolehlivá, znalá oboru. Je vidět, že v realitách pracuje již mnoho let. Jejích služeb jsem využil již 2x a mohu ji vřele doporučit. Obě nemovitosti navíc prodala za vyšší cenu, než jsme očekávali.

Ján Roháľ

Slušné jednání, komunikace a servis ,, 1A “. (vyjádření ke službám Martina Vaculy)

Petr Kubala

Velká spokojenost se službami pana makléře, spolehlivost, dobrá komunikace a seriózní jednání. (vyjádření ke službám Martina Vaculy)

Zdenka Dušková

Pana Vaculu znám již delší dobu a realizovali jsme již několik obchodů. Vše proběhlo vždy poměrně rychle, profesionálně a mohla jsem se vždy spolehnout na předchozí domluvu. Jeho služby již použili i přátelé a také byli spokojeni.

Jan Moravec

Všechna jednání s makléřem proběhla rychle, korektně a ke spokojenosti všech zúčastněných. Děkujeme. (vyjádření ke službám Martina Vaculy)

Yvona Boháčová

Pan Martin Vacula poskytl 100% makléřský servis. Choval se vždy rozvážně, strategicky a pokračoval podle předem stanoveného plánu k vytčenému cíli – prodeji. Jeho chování je příjemné, zdvořilé a vždy plně respektuje klienta. Pan Vacula je jeden z nejlepších makleřů, se kterými jsem se v této branži setkala.

David Schejbal

Pan makléř se choval velmi profesionálně, zastupoval naše zájmy důsledně a pečlivě a bylo možné se na něho vždy spolehnout. (vyjádření ke službám Michala Brázdila)

Karel Burian

Ing. Michal Brázdil je velmi spolehlivý a dochvilný člověk, proto jsme opakovaně využili služeb RK REMAX.

Michal Svoboda

Spolupráce byla naprosto v pořádku, nemám k práci pana Brázdila žádné připomínky, mohu jen doporučit.

Zdeněk Žmol

Z panem Brázdilem jsem byl moc spokojený. Pomalu vše vyřídil za mě, a proto mu musím složit obrovsky dík, protože díky němu mám svůj byt. A bydlí se mi krásně.

Jiří Hladký

Pan Brázdil velmi rychle našel nové najemníky a zařídil vše potřebné k mé plné spokojenosti. Velmi osobní přístup a profesionální služby.

Jan Zich

Vše, co bylo třeba a cokoli jsem potřeboval, tak pan Brázdil zařídil. Myslím, že vše v naprostém pořádku.

Petr Moravec

S profesionální prací Ing. Brázdila jsem byl nadmíru spokojen. Vždy vyšel vstříc našim požadavkům a návrhům a celý proces usměrňoval k úspěšnému konci. Jako realitního makléře bych jej určitě doporučil. Společnost Remax reprezentoval velmi kvalitně. Tímto mu ještě jednou děkuji.

Jiří Hladký

Velmi seriózní jednání, vše rychle vyřešeno k naší plné spokojenosti. (vyjádření ke službám Michala Brázdila)

Jarošová

Děkuji panu Brázdilovi za rychlý prodej bytu s ohledem na vstřícnost, lidský přístup a pozitívní komunikaci.

Jan Vavrečka

Přístup i jednání Vašeho makléře Ing. Brázdila považuji za vysoce profesionální, a to jak při představování nabízené nemovitosti (bytu), tak i při jednáních spojených s jeho koupí.

Václav Červený

Paní Houdková má velice profesionální přístup a s jejími službami jsem byl velice spokojen. Velmi vstřícná a ochotná. Vřele doporučuji!

Lucie Jelínková

Skvělá, rychlá, pohotová, vstřícná, lidská, šíkovná sympatická paní :-), která rozhodně ví, co dělá. (vyjádření ke službám Marie Houdkové)

Vít Kovařík

Velmi profesionální přístup, prozatím nejlepší zkušenost s makléřem – 100 % doporučení. (vyjádření ke službám Marie Houdkové)

Hynek Havránek

S paní Houdkovou jsem byl velice spokojený. Její osobní nasazení a profesionalita předčila mé očekávání.

Zlatica Široká

Vysoko profesionalny pristup. Velmi slusny a korektny pan. Dobre pozna trh s realitami, nie je natlakovy. Nechava rozhodnutie na zakaznikovy samozrejme doporuci podla neho najvhodnejsie riesenie pokial je o to poziadany. V nasom pripade mi to vyhovovalo, pretoze sa o veci rada rozhodujem sama, co pan Vesely velmi rychlo zistil a podla toho sa spraval....

Příhodová Lucie

Velmi příjemný, profesionální přístup, když jsem potřebovala, vždy mi vyšel vstříc. Kéž by takových na dnešním realitním trhu bylo víc. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Blanka Störzerová

Pan Veselý byl makléřem bytu, který jsem kupovala. Jednalo se o poněkud složitější obchod, protože koupě bytu závisela na prodeji jiného bytu, který zajišťovala na vysoké profesionální úrovni makléřka rovněž z kanceláře RE/MAX. Oba makléři byli se mnou v neustálém styku a díky jejich schopnostem prodej a koupě na sebe časově navázaly tak, že vyhlédnutý...

Zdeňka Kramplová

Ve všech nastalých situacích se choval velmi ochotně, slušně a profesionálně. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Ludmila Macháčková

Profesionální přístup, perfektní komunikace, dobrá organizace a časový harmonogram činností potřebných pro celý proces. Tj. vždy doporučím známým a kolegům k zajištění prodeje či nákupu nemovitosti. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Miroslav Zámola

Velmi profesionální ve všech směrech, navíc s lidským přístupem. Pokud by všude lidé pracovali tak jako pan Veselý, bylo by vše o poznání jednodušší a veselejší. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Anna Petráková

Seriózní, vstřícné jednání, doporučuji. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Halka Freidingerová

Pan Veselý je profesionál a má svoji práci rád, tím pádem je jasné, že spolupráce s ním a výsledky jeho práce jsou perfektní. Navíc má lidský přístup, takže je opravdu příjemné s ním být v kontaktu.

Jan Musil

Pan Veselý je makléř na vysoké úrovni. Precizní, profesionální služby po 24 hodin. Je ochotný, vstřícný a lidský. Takových, jako je on, mnoho není. Prodej nemovitosti jsme s panem Veselým již využili dvakrát, a vše zvládl v rekordně krátkém čase. Můžeme jenom vřele doporučit.

Petr Kleger

S makléřem jsem byl velmi spokojen. V minulosti jsem byl v kontaktu i s jinými makléři ale v případě pana Veselého jsem poprvé narazil na profesionála. Doporučuji.

Ivana Šmejkalová

Pan Veselý je velice pečlivý, ochotný a věci rozumí. Jednání velmi rychlé a na profi úrovni.

Milan Zeleny

Spolupráce, angažovanost, korektnost při jednáních i vystupování výborné. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Michaela Tůmová

Pan Veselý je profesionál ve všech směrech. Transakci jsme realizovali ze zahraničí na zakládě plné moci, s čímž nám pan Veselý hodně pomohl. Určitě bych ho doporučil svým známým.

Karel Havlíček

Na panu makléři si nejvíce vážím, kromě jeho naprosté profesionality, zejména jeho 100% spolehlivosti. Spolupráce s ním probíhala vždy naprosto přesně, jak bylo domluveno, nic se nesnažil zakrývat, jednal vždy zcela otevřeně, je radost s takovým člověkem spolupracovat. Prostě je to ještě “stará škola”, co řekne, to platí, co slíbí, to dodrží. Super. (vyjádření ke...

Iveta Lhotáková

Chtěla bych tímto moc poděkovat panu Veselému za jeho zcela profesionální práci a zároveň s dávkou lidskosti a pochopení. Udělal pro mě moc a já si toho vážím, rozhodně se z jeho strany jednalo o nadstandartní služby. Pomáhal mi v době rozvodu s prodejem domu a posléze i s prodejem bytu a s hledáním nového...

Veronika Drozenová

Spokojenost s panem Veselým ze všech hledisek. Profesionalita, upřímnost, vstřícnost. Mohu Vám doporučit.

Mikuláš Filin

Úplná spokojnosť, vždy ochotný pomôcť s profesionálnym prístupom. (vyjádření ke službám Petra Veselého)

Petr Válek

Pan Veselý je v oblasti realit profesionál, na kterého se lze ve všech aspektech spolehnout, proto bych ho svým známým určitě doporučil.

Miloš Bayer

Bezchybný vstřícný výkon. (vyjádření ke službám Petra Veselého)