Zeptali jsme se našich klientů, co si o práci našich realitních makléřů myslí. Následující klienti souhlasili, že se vyjádří před kamerou. Podívejte se na jejich vyjádření.

Jsou to skuteční klienti, kteří využili našich služeb a na požádání souhlasili, že svůj názor sdělí před kamerou. Hovory jsou autentické, lidé se vyjádřili dobrovolně a bez nároku na honorář. Pokud někoho poznáváte, můžete si to u něj ověřit.

Petr Kalina

Dobrý den, prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa jsem prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupovat velmi profesionálně.

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Paní Váňová není jen skvělá realitní makléřka, je stejně skvělý člověk.

Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Jan Polák

S panem Babčickým jsme opravdu byli hodně spokojeni. V první řadě správně ocenil cenu nemovitosti, a to nebyla nejnižší cena. Za druhé, velmi rychle měl klienty, kteří o to měli zájem. Za třetí, celý ten systém servisu, který poskytuje, byl aboslutně profesionální. Bylo to velmi rychle vyřízené ke spokojenosti všech stran. Pana Babčického bych doporučil...

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Lenka Fišerová

Milý pane inženýre Jelínku, děkuji za rychlé vypracování posudku. Setkáním jste posunul laťku realitním makléřům dost vysoko. 🙂 Otázka prodeje bude záviset na situaci a dalších okolnostech, ale pokud bych jej měla prodat, bylo by to velmi pravděpodobně přes Vás. Hezké a klidné léto přeje Lenka Fišerová.

Adéla Nováková

Výborné a příjemné vystupování pana Ing. Jelínka. Rychlá komunikace, naprosto bezproblémová. Rychlé vyhotovení odhadu.

Věra Radostová

Paní makléřka Kateřina Melanová akceptovala naše požadavky, snažila se vyhovět a vždy nás informovala o postupu a výsledcích. Byla velmi ochotná a přitom vždy dobře informovaná.

Jana Náglová

Paní Jarka Kadlecová Vlčková je velice ochotná a obětavá. Poprvé nám pomáhala shánět domeček. Vždy se nám podřídila s časem schůzky a přijela usměvavá a plná optimismu. Když jsme kupovali domeček, pomáhala nám kontrolovala kupní smlouvu a radila. Když mi zemřel muž a začaly problémy se sousedy, opět paní Kadlecová radila a pomáhala. Je to...

Karel Vycpálek

Vyborná služba od paní Hany Filip. Nic lepšího jsem ještě nazažil při prodeji/nákupu nemovitosti.

Ludmila Valentová

S paní Kadlecovou-Vlčkovou jsem spolupracovala cca od roku 2008. Má rodina několikrát během dalších let při koupi i prodeji několika objektů/bytů. Vždy se odehrávalo vše v klidu, pohodě, veškeré problemy řešila profesionalně a s nadhledem. Byli jsme vždy spokojení.

Gabriela Vodičková

Chtěla jsem Vám, paní Kadlecová-Vlčková, moc a moc poděkovat za zprostředkování krásný chatičky. Bylo s Vámi fajn jednání. Přejí Vám v této době hlavně zdraví a životní pohodu. Moc děkujeme.

Vladimír Kojecký

Ke spolupráci s realitními makléři jsem měl po špatných zkušenostech nedůvěru, ale Ing. Hynšt mě přesvědčil, že tuto práci lze dělat i dobře. K jeho práci nemám naprosto žádné připomínky, Pouze chválu. Pečlivý, korektní, informovaný, Vše probíhalo naprosto hladce a dle časového harmonogramu, který připravil. Doporučuji všem.

Mario Komoň

Paní Jana Gondeková pro nás zajišťovala prodej nestandardní nemovitosti. Profesionální, rychlý přístup a kompletní zajištění administrativy. Kvalita služeb na velmi vysoké úrovni. Její služby bychom využili opětovně a doporučujeme dále.

Martin Král

Musím zdůraznit, že spolupráce s panem Hynštem byla mimořádná, protože prodej mého domu v Těšanech nebyl zcela standartní. Pro nás oba to byla obrovská zkušenost a ačkoliv prodej domu trval téměř rok, nakonec se vše podařilo a za to mu mockrát děkuji.

Jana Maier

S paní makléřkou Ing. Lucií Černou jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo na jedničku.