Zeptali jsme se našich klientů, co si o práci našich realitních makléřů myslí. Následující klienti souhlasili, že se vyjádří před kamerou. Podívejte se na jejich vyjádření.

Jsou to skuteční klienti, kteří využili našich služeb a na požádání souhlasili, že svůj názor sdělí před kamerou. Hovory jsou autentické, lidé se vyjádřili dobrovolně a bez nároku na honorář. Pokud někoho poznáváte, můžete si to u něj ověřit.

Evženie a Pavel Pfeifferovi

Manželé Pfeiferovi využili našich služeb hned 2x. Prodávali svůj byt přes Věru Jesenskou a kupovali byt, který měl v nabídce Radek Karnold.  

Evženie a Pavel Pfeifferovi

Manželé Pfeiferovi využili našich služeb hned 2x. Prodávali svůj byt přes Věru Jesenskou a kupovali byt, který měl v nabídce Radek Karnold.      

Petr Kalina

Dobrý den, prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa jsem prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupovat velmi profesionálně.

Jan Polák

S panem Babčickým jsme opravdu byli hodně spokojeni. V první řadě správně ocenil cenu nemovitosti, a to nebyla nejnižší cena. Za druhé, velmi rychle měl klienty, kteří o to měli zájem. Za třetí, celý ten systém servisu, který poskytuje, byl aboslutně profesionální. Bylo to velmi rychle vyřízené ke spokojenosti všech stran. Pana Babčického bych doporučil...

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Martina Semeniuková

Touto cestou chci moc poděkovat za mě i manžela za úžasné služby paní Jitky Šalounové, která nás profesionálně provedla celým obchodem a pomohla nám prodat náš byt. Prodej se uskutečnil rychle a našli jsme úžasného kupce, který je velmi vstřícný, stejně jako paní Jitka. Vřele doporučuji společnost Remax a hlavně Jitku Šalounovou.

Ivana Strudlová

Paní Havránek je velice ochotná, příjemná a profesionální realitní makléřka. Velmi vstřícná komunikace.

Lucie Kučerová

Vyzdvihla bych skvěle zpracovaný odhad nemovitosti a perfektní komunikaci paní Kateřiny Budské. Byla jsem moc spokojená, děkuji.

Radek Márovec

Oslovil jsem několik realitních kanceláří včetně Vaší s prosbou na vyhotovení odhadu pro účely dědického řízení. Ozvala se mně jich spousta a také paní Kateřina Melanová a po rozhovoru s ní jsem v ruce držel odhad nemovitosti pro účely dědického řízení druhý den ráno. To znamená za 12 hodin. Super. Nikdo jiný toho nebyl schopen....

Světlana Volejniková

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Věře Jesenské za její profesionální pomoc při přípravě smlouvy a veškerých dokumentů týkajících se pronájmu bytu. Mohu jen doporučit tuto vstřícnou, milou a velmi ochotnou makléřku dalším klientům.

Simona Srkalová

Se službami paní Lenky Formanové jsme byli nadmíru spokojeni – vždy byla velice ochotná, laskavá, nápomocná a spolehlivá. I díky ní jsme si koupili tak krásný a pro nás zcela vyhovující byt, který bychom za nic neměnili. Pokud bych se do budoucna rozhodla koupit či prodat nemovitost, neváhala bych a opět bych volila bezchybný servis...

Šárka Štěpánová

Paní Lenka Formanová nás báječně provedla celým procesem prodeje domu, bez problémů a starostí. Už v minulosti nám takto pomohla. Je vždy velmi milá a spolehlivá. Byli jsme opět moc spokojeni.

Miroslav Brda

Kvalifikovaný a seriozní přístup, rychlé a odborné zpracování od paní Jany Schwarz.

Martin Ševčík

Velmi příjemné, profesionální vystupování. Vše proběhlo rychle. Všechny naše dotazy byly zodpovězeny a vše nám bylo trpělivě vysvětleno. Děkujeme za rychlou a dobře odvedenou práci paní Ing. Černé.

Petr Pacas

Pan Pleskač má profesionální a kompetentní přístup, skvělou úroveň komunikace a velmi rychle reagoval na mé dotazy. Aktivně zajistil zjištění dalších informací. S jeho celkovým přístupem jsem byl velmi spokojen.

Anna Kozlová

Paní Lenka Formanová, realitní makléřka REMAX Alfa, nám úspěšně zprostředkovala prodej nemovitosti, vilka se zahradou v Uhříněvsi, Praha 10. Oceňujeme její vstřícné jednání, vše nám řádně vysvětlila, a zařídila vše potřebné. Děkujeme jí moc za všechno, a můžeme ji určitě doporučit jako schopnou a pečlivou realitní makléřku.

Pavel Toms

Děkuji paní Jitce Šalounové za profesionální prodej mé nemovitosti. Přesně vysvětlila postup prodeje a ochotně odpovídala na plno mých dotazů. Velmi příjemné jednání. Rozhodně doporučím všem známým. Je radost spolupracovat s profesionálem, kterého práce baví.

Oldřich Franc

Paní makléřka Jitka Šalounová byla velmi vstřícná, ke své práci přistupovala zodpovědně a profesionálně. Pokud budeme někdy potřebovat makléře, určitě si vybereme ji

Ivo Kronrád

Paní Murárikovou bych jen chválil. Od rychlosti reakce na moji žádost, až po profesionálně odvedenou práci. Notář byl také spokojen. Budu doufat v další spolupráci. Velká pochvala.

Ing. Kristina Rusá

Paní Jitka Šalounová je zcela určitě špičková makléřka. Je nejen vysoce profesionální, ale také milá, lidská a ochotná pomoci se vším, s čím jsem se na ni obrátila. Její pracovní nasazení je stoprocentní. Tato dáma si rozhodně zaslouží úctu a obdiv svých klientů! Je prostě úžasná!

Mgr. Diana Walsh

Jitka Šalounová umí dokonale vycítit jak nemovitost, tak majitele, tak mít odhad i na potenciální kupce. Velmi citlivě s každým zachází a její jednání je nadmíru profesionální. U realitního makléře jsem se s takhle lidským a citlivým jednáním ještě nesetkala. Jsem proto velmi ráda, že naši nemovitost zprostředkovávala právě Jitka Šalounová.

MUDr. Přemek Votruba

Se službou paní Jitky Šalounové jsme byli velice spokojeni. Jejího profesionálního jednání, vstřícnosti a férového chování, si velice vážíme. Koupě naší nové nemovitosti proběhla hladce a přesně tak, jak jsme se dohodli a to především díky paní Šalounové. Její služby můžeme jenom doporučit!

Zuzana Mitísková

Vážená paní Jesenská, dovolte mi Vám poděkovat za velmi korektní a seriózní jednání v průběhu celé realizace stavby. Po celou dobu od první informace po předání bytu vše probíhalo pro mne jako zákazníka naprosto bezproblémově, což velmi oceňuji. Přejeme Vám s manželem ve Vaší další práci mnoho spokojených zákazníků jako jsme byli my.

Alena Šturcová

Tímto bych chtěla poděkovat panu Šprynarovi za jeho ochotu a vstřícnost, se kterou mé rodině pomáhá při koupi a stěhování do zakoupeného baráčku. Všem doporučuji Vaše služby na 110%.

Bohuslava Bartošová

Paní Hana Filip je profesionálka, velmi ochotná, milá, dokáže poradit, má obrovské zkušenosti. Rychlé vypracování nabídky. Moc nám pomohla s prodejem nemovitostí. Perfektně zajištěný průběh. Práci hodnotíme na výbornou a moc děkujeme.

Eva Chalupníčková

S prací a přístupem paní Melanové jsme byli velmi spokojeni. Vše řešila profesionálně, rychle a s úsměvem, vždy nám vyšla vstříc. Nemáme jedinou připomínku a můžeme ji všem doporučit.

Dr. Ingrid Slabá

Paní Jitka Šalounová odvedla pro naši rodinu vynikající práci. Od prvního kontaktu byla skvělá v komunikaci – odpovídala obratem na všechny naše e-maily. Její informace byly přesné, fundované a pro nás pochopitelné. Měla s námi trpělivost vysvětlit nám fakta a právní postupy i několikrát – tento prodej nemovitosti byl pro nás první, tudíž jsme byli...