Zeptali jsme se našich klientů, co si o práci našich realitních makléřů myslí. Následující klienti souhlasili, že se vyjádří před kamerou. Podívejte se na jejich vyjádření.

Jsou to skuteční klienti, kteří využili našich služeb a na požádání souhlasili, že svůj názor sdělí před kamerou. Hovory jsou autentické, lidé se vyjádřili dobrovolně a bez nároku na honorář. Pokud někoho poznáváte, můžete si to u něj ověřit.

Eliška Kačerová

Nejlepší makléř, se kterým jsme kdy spolupracovali. Doporučuji všude kudy chodím. Velmi profesionální a přesto milý přístup, kdy jsme viděli, že nejsme jen obchodní položka, ale lidé, pro které pan Jelínek našel vždy pár milých slov nebo dokonce pár kousků ovoce pro děti. Prodej nemovitosti proběhl hladce i v naší náročnější situaci a časovém tlaku,...

Lenka Ostrčilová

Jitka Šalounová je skvělá makléřka i úžasný člověk. Její služby nemohu než vřele doporučit. Zbavila mne veškerých starostí, všechny kroky předem vysvětlila, zařídila.. Nesmím zapomenout i na další členy týmu – skvělý právní servis a finanční poradenství pro kupující. Vrátila mi víru v tuto profesi, pokud bych v budoucnu opět něco prodávala – tak jedině...

Petr Kalina

Dobrý den, prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa jsem prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupovat velmi profesionálně.

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Paní Váňová není jen skvělá makléřka, je stejně skvělý člověk.

Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Jan Polák

S panem Babčickým jsme opravdu byli hodně spokojeni. V první řadě správně ocenil cenu nemovitosti, a to nebyla nejnižší cena. Za druhé, velmi rychle měl klienty, kteří o to měli zájem. Za třetí, celý ten systém servisu, který poskytuje, byl aboslutně profesionální. Bylo to velmi rychle vyřízené ke spokojenosti všech stran. Pana Babčického bych doporučil...

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Zuzana Schulzová

Velmi odborně a profesionálně provedené služby realitního makléře včetně osobního a klientsky přívětivého přístupu. Při jednání jen pan Pleskač spolehlivý, obětavý, vždy připravený a drží slovo. Pracuje aktivně, bez prodlev. Člověk na svém místě.

Filip Vácha

Spokojený klilent Filip Vácha

Vážený pane Babčický, děkuji Vám za pomoc při prodeji pozemku. Vše proběhlo v pořádku a k naprosté spokojenosti. Velmi profesionální přístup, solidní jednání. Určitě doporučuji.

Jan a Iva Klomínkovi

Za stranu kupujících můžeme pana Vlastimila Rašku klientům vřele doporučit. Prohlídka objektu pro každého zájemce zvlášť a za spoluúčasti paní majitelky poskytla klidný časový prostor. Po stránce administrativy probíhaly jednotlivé úkony bezchybně. Ke zdárnému průběhu prodeje a vlastnímu předání stačilo postupovat dle jeho pokynů a tím bez stresových situací. Velice solidní až nadstandardní jednání. Ještě...

Richard Krajča

Pan Vlastimil Raška jednal absolutně korektně, na rovinu a velmi flexibilně řešil i mé nadstandardní požadavky ohledně prodeje bytu. Určitě pana Rašku doporučuji a děkuji za odvedenou práci. (pan Raška mi byl doporučen a rozhodně splnil má očekávání).

Alena Dudová

Moje chata byla prodána během krátké doby 3 týdnů za mimořádnou cenu. O dost vyšší než jsem si představovala. Pan Vlastimil Raška přesně odhadl zájem kupujících.

Daniela Weidenhofferová

Paní Vedrová je pro zákazníky žena na svém místě. Milá, vstřícná a dodá hned od počátku pocit, že jste se svěřili do správných rukou. Od zahájení vlastní akce vidíte, že jednáte s profesionálkou. Počínaje radami jak byt k prodeji připravit, zajištění perfektního provedení přípravných prací a vlastních úprav, neocenitelné rady k provádění nezbytné administrativy, zajištění...

Jarmila Lišková

Oceňuji obětavou a kvalitní práci makléře pana Karla Hynšta při prodeji mé garáže, stejně jako odbornou pomoc při ocenění nemovitostí v pozůstalosti pro dědické řízení.

Jaroslav Kohout

Služby paní Milady Vedrové můžu jedině doporučit, je to profesionálka každým coulem, ale přitom zároveň i milá a empatická lidská bytost, což dnes bohužel nejen v oblasti realit a obchodu není běžná věc. Chtěl jsem prodat byt, který byl v původním stavu. Paní Vedrová mi zařídila vše od A do Z, o nic jsem se nemusel...

Drahomíra Machatová

S panem Hynštem jsem byla maximálně spokojená. Pan makléř byl velmi schopný, v případě jakéhokoliv dotazu a nejasností byl ihned k dispozici, prodej nemovitosti proběhl rychle a bez komplikací. Pana makléře mohu jen doporučit a pokud bych řešila ještě něco v oblasti realit, ráda se na něj znovu obrátím.

Sacha Woodrow

I had the pleasure of dealing with Lucie Majerova when I arrived in Prague looking for an apartment to rent. I wanted to let you know how much she helped me so I am sending you this reference/feedback for your information. Kind regards.

Manželé Horákovi

Služby, poskytnuté makléřem Karlem Hynštem, jsou na vysoké úrovni. Je na něj prvotřídní spolehnutí. S jeho službami jsme spokojeni již podruhé. Děkujeme.

Radek Gruntorád

Prodej bytu byl profesionálně připraven a vysvětlen bez jakýchkoliv kliček a problémů. Oceňuji spolupráci s makléřem Karlem Hynštem, protože nastaly komplikace ohledně financování koupě bytu a byly úspěšně vyřešeny.

Zdeněk Šmahel

Naprosto bezchybný přístup profesionála tak, jak by to mělo být. Rád služeb Karla Hynšta v budoucnu opět využiji.

Ing. Antonín Chlum

Od pana Rašky vysoce profesionální servis od A do Z; celý proces prodeje přesně dle mých představ a očekávání.

Ivana Kotýnková

Spolupráce s panem Vlastimilem Raškou byla vynikající. Pan makléř je svědomitý, spolehlivý, ochotný, nevytváří na klienty tlak žádným směrem. Určitě doporučuji.

Ing. Karel Prusenovský

Průběžná informovanost, ochota, celková profesionalita – pomoc v kritických situacích, vytrvalost, skvělý přístup ke klientovi.

Jana Michalová a Miroslav Michal

Rádi bychom touto cestou poděkovali za velmi vstřícné a ochotné jednání Vaší zaměstnankyně paní Jitky Šalounové. Velmi profesionálně se ujala prodeje našeho bytu. Vše proběhlo naprosto hladce, bez potíží a k naší značné spokojenosti. Je vidět, že se paní Šalounová ve své práci perfektně vyzná a orientuje se v každém detailu.

Renáta Gabrielová

Ráda bych touto cestou poděkovala paní makléřce Gabriele Červeňákové za její nejen profesionální, ale i lidský přístup. Při prodeji se vyskytly problémy, které paní makléřka velmi profesionálně vyřešila. Prodej našeho bytu byl opravdu “oříšek”. Jsem jí opravdu vděčná za její přístup, slušnost, profesionalitu, ale i za přátelskou atmosféru a dobrou náladu. Vaše realitní kancelář musí...

Tatiana Vagner

Dobrý den, chci poděkovat Alexandře Kurbanové za jeji práci. Pomohla nám najít byt na dlouhodobý pronájem podle naších přání. Pracuje profesionálně, je příjemná v komunikaci, reaguje rychle. Jsme rádi, že s ní spolupracujeme.

Michaela Polišenská

Michaela Polišenská

Velice děkuji za pohotové a profesionální služby pana Františka Babčického. I přes nečekaně rychlou akci prodeje a koupě bytu na sobě závislých, proběhlo vše rychle a bez problémů. Vřele doporučuji.

Jan Žižka

Profesionální přístup, zákaznická orientace, odbornost. (vyjádření ke službám Pavla Dvořáka)

Martin Solař

S panem Dvořákem jsme spolupracovali již opakovaně a stále s největší spokojeností. Velmi korektní, ochotné a vstřícné jednání. Vždy jsme při vzájemné spolupráci velmi rychle našli nájemníky pro moji nemovitost a pokaždé na 100% odpovídali mým požadavkům.

Luca Esposito

reference luca esposito

Alexandra Kurbanova mi pomohla najít byt ke koupi, vyjednala slevu a zařídila hypotéku. Hledat jsme začali v červenci a v říjnu jsem se už nastěhoval do nového bytu. Paní Alexandra mluví perfektně italsky a líbilo se mi, že s ní můžu mluvit svým mateřským jazykem. Už jsem ji doporučil několika mým přátelům a budu s...

Miroslava Jasenčáková

S poskytovanými službami jsem velmi spokojená. Pan Hromek má profesionální a velmi příjemný přístup. Řešení požadavků je vždy kvalitní a rychlé. V případě potřeby realitních služeb s ním spolupracuji opakovaně. Děkuji za výbornou spolupráci panu Hromkovi, a tím i společnosti RE/MAX.

Martin Lisa

Pan makléř vystupoval vždy profesionálně a byl velmi vstřícný a ochotný jak vůči nám jako klientům, tak i vůči zájemcům o koupi nemovitosti. (vyjádření ke službám Petra Hromka)

Anastasia Akentyeva

Paní Monika Klečková nám moc pomohla s prodejem bytu. Udělala první poslední. Jsme spokojení na 100% a moc rádi ji doporučíme.

Eva Šídová

Komunikativní, rychlé jednání. (vyjádření ke službám Moniky Klečkové)

Vít Jurajda

Profesionální jednání, vše bylo jak má být. (vyjádření ke službám Moniky Klečkové)

Jiří Slaboch

S kvalitou práce paní Klečkové jsem byl velice spokojený, pravidelně mě informovala o návštěvách, jak v nabízeném nebytovém prostoru, tak i na internetových stránkách. Její odvedená práce i vystupování je opravdu profesionální. Ještě jednou děkuji a budu doporučovat.