Zeptali jsme se našich klientů, co si o práci našich realitních makléřů myslí. Následující klienti souhlasili, že se vyjádří před kamerou. Podívejte se na jejich vyjádření.

Jsou to skuteční klienti, kteří využili našich služeb a na požádání souhlasili, že svůj názor sdělí před kamerou. Hovory jsou autentické, lidé se vyjádřili dobrovolně a bez nároku na honorář. Pokud někoho poznáváte, můžete si to u něj ověřit.

Petr Kalina

Dobrý den, prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa jsem prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupovat velmi profesionálně.

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Paní Váňová není jen skvělá realitní makléřka, je stejně skvělý člověk.

Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Jan Polák

S panem Babčickým jsme opravdu byli hodně spokojeni. V první řadě správně ocenil cenu nemovitosti, a to nebyla nejnižší cena. Za druhé, velmi rychle měl klienty, kteří o to měli zájem. Za třetí, celý ten systém servisu, který poskytuje, byl aboslutně profesionální. Bylo to velmi rychle vyřízené ke spokojenosti všech stran. Pana Babčického bych doporučil...

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Věra Radostová

Paní makléřka Kateřina Melanová akceptovala naše požadavky, snažila se vyhovět a vždy nás informovala o postupu a výsledcích. Byla velmi ochotná a přitom vždy dobře informovaná.

Jana Náglová

Paní Jarka Kadlecová Vlčková je velice ochotná a obětavá. Poprvé nám pomáhala shánět domeček. Vždy se nám podřídila s časem schůzky a přijela usměvavá a plná optimismu. Když jsme kupovali domeček, pomáhala nám kontrolovala kupní smlouvu a radila. Když mi zemřel muž a začaly problémy se sousedy, opět paní Kadlecová radila a pomáhala. Je to...

Karel Vycpálek

Vyborná služba od paní Hany Filip. Nic lepšího jsem ještě nazažil při prodeji/nákupu nemovitosti.

Ludmila Valentová

S paní Kadlecovou-Vlčkovou jsem spolupracovala cca od roku 2008. Má rodina několikrát během dalších let při koupi i prodeji několika objektů/bytů. Vždy se odehrávalo vše v klidu, pohodě, veškeré problemy řešila profesionalně a s nadhledem. Byli jsme vždy spokojení.

Gabriela Vodičková

Chtěla jsem Vám, paní Kadlecová-Vlčková, moc a moc poděkovat za zprostředkování krásný chatičky. Bylo s Vámi fajn jednání. Přejí Vám v této době hlavně zdraví a životní pohodu. Moc děkujeme.

Martin Král

Musím zdůraznit, že spolupráce s panem Hynštem byla mimořádná, protože prodej mého domu v Těšanech nebyl zcela standartní. Pro nás oba to byla obrovská zkušenost a ačkoliv prodej domu trval téměř rok, nakonec se vše podařilo a za to mu mockrát děkuji.

Mario Komoň

Paní Jana Gondeková pro nás zajišťovala prodej nestandardní nemovitosti. Profesionální, rychlý přístup a kompletní zajištění administrativy. Kvalita služeb na velmi vysoké úrovni. Její služby bychom využili opětovně a doporučujeme dále.

Vladimír Kojecký

Ke spolupráci s realitními makléři jsem měl po špatných zkušenostech nedůvěru, ale Ing. Hynšt mě přesvědčil, že tuto práci lze dělat i dobře. K jeho práci nemám naprosto žádné připomínky, Pouze chválu. Pečlivý, korektní, informovaný, Vše probíhalo naprosto hladce a dle časového harmonogramu, který připravil. Doporučuji všem.

Jana Maier

S paní makléřkou Ing. Lucií Černou jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo na jedničku.

Bohumila Ammerová

S odhadem pana Slaveva jsem spokojená. Jeho přístup k věci je profesionální. Jednáni na přátelské úrovni, umí dobře odhadnout po psychologické stránce danou situaci a citlivě přistupovat k danému problému. Děkuji za jeho doporučení.

Tomáš Boček

Byl jsem maximálně spokojen s profesionálním i lidským přístupem, informacemi a celkovým řešením prodeje celého spoluvlastnictví. Obzvlášť, pokud se dvě strany nedokážou domluvit, je práce profesionála velkou pomocí. Velmi rád doporučím pana Šoupala, byla to příjemná spolupráce.

Lenka Dobřichovská

Byla jsem naprosto spokojená s přístupem a vstřícností pana Babčického. Ochotně vše ukázal a vysvětlil co bylo třeba. Rozhodně doporučuji!

Blanka Prajerová

Pan František Babčický nám pomohl prodat zrealizovat prodej nemovitosti a současně nám velmi pomohl při zprostředkování následné koupě jiné nemovitosti. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Byli jsme velmi příjemně překvapeni jeho maximálně profesionálním jednáním, ochotou, trpělivostí a lidským přístupem. Vždy jsme byli dopředu přesně informováni, jaký bude další průběh, co vše bude ještě potřeba....

Manželé Liškovi

Děkujeme panu Ing. Petrovi Šoupalovi za rychlý prodej bytu. Jeho přístup je velmi profesionální a precizní, veškerý servis naprosto perfektní. Celý prodej trval jen 2 měsíce. Spolupráce byla po celou dobu naprosto bezproblémová. Určitě jej budeme všem doporučovat, protože na jeho práci jsme nenašli jedinou chybičku. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Petr Muroň

Paní Šebíkovou mohu vřele doporučit každému, kdo bude v Praze a okolí potřebovat využít opravdu kvalitních a vysoce nadstandardních realitních služeb. Realizovali jsme spolu prodej bytu v době hlubokého koronaviru a přes všechna úskalí s touto dobou spojená, vše dopadlo přesně podle mých očekávání. Jsem rád, že konečně vím na koho se příště obrátit.”

Zbyšek Pantůček

Vysoká profesionalita, rychlost a absolutní spolehlivost paní Ing. Jany Karlachové. A to už ani nemluvím o nesmírně příjemném a lidském přístupu. Janička je jednička.

Petra Svobodová

Paní Ivana Hilton je profesionál, který dělá svoji práci na 100%! Pokud bychom v budoucnu potřebovali “realiťáka”, volba je jasná. Při prodeji našeho bytu v době Coronakrize zařídila vše skvěle, a co se nepodařilo prředchozí realitní kanceláři za 5 měsíců, ona dokázala během 14 dní. Vždy byla na telefonu, co bylo potřeba vyřešila obratem. Skvělá...