Zeptali jsme se našich klientů, co si o práci našich realitních makléřů myslí. Následující klienti souhlasili, že se vyjádří před kamerou. Podívejte se na jejich vyjádření.

Jsou to skuteční klienti, kteří využili našich služeb a na požádání souhlasili, že svůj názor sdělí před kamerou. Hovory jsou autentické, lidé se vyjádřili dobrovolně a bez nároku na honorář. Pokud někoho poznáváte, můžete si to u něj ověřit.

Petr Kalina

Dobrý den, prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa jsem prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupovat velmi profesionálně.

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Paní Váňová není jen skvělá makléřka, je stejně skvělý člověk.

Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Jan Polák

S panem Babčickým jsme opravdu byli hodně spokojeni. V první řadě správně ocenil cenu nemovitosti, a to nebyla nejnižší cena. Za druhé, velmi rychle měl klienty, kteří o to měli zájem. Za třetí, celý ten systém servisu, který poskytuje, byl aboslutně profesionální. Bylo to velmi rychle vyřízené ke spokojenosti všech stran. Pana Babčického bych doporučil...

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Vladimír Anděl

Byl jsem velice spokojen s prací a službami paní Černé. Reagovala rychle, všechny potřebné informace jsem vždy obdržel ke své spokojenosti. Jednání paní Černé bylo velmi korektní a profesionální.

Gabriela Neužilová

Dobrý den, s prací pana Humhala jsem byla velmi spokojená. Svou prací dostál reklamnímu sloganu Re-max “Realitní služby, jaké hledáte.”, ale i sloganům jiných RK: “Vyřídili za mě všechny papíry.” Přes všechny obavy, které jsem během procesu prodeje bytu měla, mohu poté zhodnotit, že na pana Humhala byl 100% spoleh a všechny obavy byly zbytečné....

Jiřina Kašlíková

Výborná příprava a cenové mapování lokality, výtečné jednání s prodávajícím i kupujícím, krásná foto prezentace i pomoc v zimním období při opakovaných prohlídkách domu s kupujícími. Spolehlivost při složitém jednání i odhad možností dobrého prodeje. Byla jsem velmi spokojená a v případě dalšího využití služeb Re/maxu se obrátím určitě na pana Humhala.

Josef Tomeš

S panem Humhalem máme opakovaně vynikající zkušenosti, jak v případě koupě, tak i prodeje nemovitosti. Vždy jsem ocenili jeho maximální ochotu, flexibilitu a výbornou orientaci v oboru realit.

Radka Pěkná

Makléř byl vždy nápomocný, jednal slušně a snažil se nám vyhovět. Postaral se i o formality ohledně KN a přepisu energií. Pana Humhala mohu doporučit.

Martin Janeček

Skvělá komunikace, vysoká flexibilita a vstřícnost pana Humhala (řešení pronájmu ze zahraničí).

Josef Boštík

Pan Humhal je profesionál, kterého velmi rád dále doporučím, případně jeho služby opět využiji. Od prvního kontaktu jsem vnímal vysokou úroveň komunikace a systematický přístup k práci. Vzhledem k nestandardnímu právnímu stavu prodávaného bytu, byly velmi užitečné zkušenosti, které pan Humhal v oboru má. Díky jím navrženému řešení prodeje nemovitosti formou aukce, překonal výnos z...

Ondřej Franěk

Pan Humhal vždy vyšel maximálně vstříc a veškeré domluvené záležitosti vyřídil včas a bez problémů.

Ing. Jan Hoidekr PhD.

Profesionál se znalostí trhu. Vstřícný přístup k zodpovězení dotazů i řešení požadavků. Doporučuji pana Humhala ke spolupráci.

Hana Machovcová

S přístupem a prací pana Humhala jsem velmi spokojená, snažil se splnit moji představu o nájemnících, byl spolehlivý, profesionální, ale zároveň lidský.

David Sopouch

Výborná spolupráce. Pan Humhal vždy ochotně a obratem reagoval na veškeré podněty. Velmi profesionální přístup na vysoké úrovni. Velmi dobrá odborná pomoc.

Luděk Olič

Pan Humhal je velice ochotný a vstřícný, poradí, komunikace s ním je velmi dobrá, zkrátka jednání na úrovni. Velice děkujeme za sjednání pronájmu bytu.

Olga Langrová

Pan Humhal nám pomohl jak s koupí, tak i s prodejem bytu. Neuvěřitelně ochotný člověk s profesionálním přístupem ke své práci. Vše probíhalo a navazovalo bez zbytečných průtahů, vždy nás informoval o vývoji situace a stále byl s námi kdykoli v kontaktu. Moc děkuji za báječnou spolupráci a přeji hodně spokojených klientů. Langrová

Martina Urbanová

Pan Humhal byl naprosto skvělý, stoprocentně profesionální a přitom lidský přístup. Dokázal vždy vyřešit každý problém, s prodejem bytu bylo spoustu nervů a pan Humhal nás pokaždé uklidnil, člověk s ním měl pocit, že to nemůže dopadnout jinak než dobře. Určitě všem budeme doporučovat, rozhodně nevěřit reklamám, že bez realitky prodám líp. Děkujeme 🙂

Josef Krátoška

Profesionál ve svém oboru, o tom není pochyb. Rozhodně doporučuji pana Humahala všem, kdo chtějí prodat nemovitost rychle a za maximální cenu.

Jan Skácel

Za mne 1*! Zkoušel jsem prodej nejdříve sám, ale nešlo to a stálo to spousty času. Pak jsem to tedy zkusil přes REMAX (Jan Humhal) a ono to najednou šlo samo a o dost rychleji, než když jsem se snažil sám:) Během prodeje nastalo z mého pohledu několik neřešitelných „záseků“, ale pan Humhal to (i...

Petr Novotný

Pan Humhal nám poskytl velice profesionální služby a můžeme ho doporučit všem budoucím klientům.

Tomáš Lacman

Během prodeje bytu jsme ocenili profesionální a odborný přístup a velice příjemné a ochotné jednání v řešení problému vzniklých s prodejem bytu.

Lukáš Jílek

Pokud někdo hledá skutečného odborníka ve světě realit a nechce naletět pochybným amatérům, kteří se vydávají za realitní makléře, tak DOPORUČUJI obrátit se na Věrku Krulichovou, protože je to skutečný profesionál zaměřený v první řadě na spokojenost klienta.

Jana Heřmanová

Byla jsem velmi spokojena s jednáním pana Pleskače při podeji mojí chaty, s jeho profesionalitou na vysoké úrovni, s příjemným jednáním i s častou informovaností. Moc mu děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů! Děkuji!

Daniel Knápek

Kvalita, spolehlivost, kompletní znalost v oboru. Vše zajištěno dle dohod a v  nadstandardní kvalitě.

Nataša Brožová

Profesionální vystupování a komunikace od pana Humhala. Vysoký stupeň emoční inteligence a pochopení potřeb klienta s určitou mírou obětavosti nad rámec očekávaných služeb.

Pavel Dvořák

Kdyby bylo možno dát 6 hvězdiček, dal bych je. Oceňuji stoprocentní odbornost, rychlost vyřízení, komunikativnost, orientaci v problému, ochotu vyhovět. Bez výhrad spolupráci s panem Jelínkem doporučuji.

Lenka Ostrčilová

Jitka Šalounová je skvělá makléřka i úžasný člověk. Její služby nemohu než vřele doporučit. Zbavila mne veškerých starostí, všechny kroky předem vysvětlila, zařídila.. Nesmím zapomenout i na další členy týmu – skvělý právní servis a finanční poradenství pro kupující. Vrátila mi víru v tuto profesi, pokud bych v budoucnu opět něco prodávala – tak jedině...

Zuzana Schulzová

Velmi odborně a profesionálně provedené služby realitního makléře včetně osobního a klientsky přívětivého přístupu. Při jednání jen pan Pleskač spolehlivý, obětavý, vždy připravený a drží slovo. Pracuje aktivně, bez prodlev. Člověk na svém místě.

Miroslav Rejda

Při podpisu smlouvy na prodej mého rodinného domu s realitní kaneláří Re/max jsem měl představu – slušnost, rychlost a bezproblémové jednání. To vše, mně splnil realitní makléř Ing. Kamil Jelínek, za což mu děkuji. Mohu všem doporučit!

Filip Vácha

Spokojený klilent Filip Vácha

Vážený pane Babčický, děkuji Vám za pomoc při prodeji pozemku. Vše proběhlo v pořádku a k naprosté spokojenosti. Velmi profesionální přístup, solidní jednání. Určitě doporučuji.

Jan a Iva Klomínkovi

Za stranu kupujících můžeme pana Vlastimila Rašku klientům vřele doporučit. Prohlídka objektu pro každého zájemce zvlášť a za spoluúčasti paní majitelky poskytla klidný časový prostor. Po stránce administrativy probíhaly jednotlivé úkony bezchybně. Ke zdárnému průběhu prodeje a vlastnímu předání stačilo postupovat dle jeho pokynů a tím bez stresových situací. Velice solidní až nadstandardní jednání. Ještě...

Richard Krajča

Pan Vlastimil Raška jednal absolutně korektně, na rovinu a velmi flexibilně řešil i mé nadstandardní požadavky ohledně prodeje bytu. Určitě pana Rašku doporučuji a děkuji za odvedenou práci. (pan Raška mi byl doporučen a rozhodně splnil má očekávání).

Alena Dudová

Moje chata byla prodána během krátké doby 3 týdnů za mimořádnou cenu. O dost vyšší než jsem si představovala. Pan Vlastimil Raška přesně odhadl zájem kupujících.

Daniela Weidenhofferová

Paní Vedrová je pro zákazníky žena na svém místě. Milá, vstřícná a dodá hned od počátku pocit, že jste se svěřili do správných rukou. Od zahájení vlastní akce vidíte, že jednáte s profesionálkou. Počínaje radami jak byt k prodeji připravit, zajištění perfektního provedení přípravných prací a vlastních úprav, neocenitelné rady k provádění nezbytné administrativy, zajištění...