Zeptali jsme se našich klientů, co si o práci našich realitních makléřů myslí. Následující klienti souhlasili, že se vyjádří před kamerou. Podívejte se na jejich vyjádření.

Jsou to skuteční klienti, kteří využili našich služeb a na požádání souhlasili, že svůj názor sdělí před kamerou. Hovory jsou autentické, lidé se vyjádřili dobrovolně a bez nároku na honorář. Pokud někoho poznáváte, můžete si to u něj ověřit.

Evženie a Pavel Pfeifferovi

Manželé Pfeiferovi využili služeb našich služeb hned 2x. Prodávali svůj byt přes Věru Jesenskou a kupovali byt, který měl v nabídce Radek Karnold.  

Evženie a Pavel Pfeifferovi

Manželé Pfeiferovi využili služeb našich služeb hned 2x. Prodávali svůj byt přes Věru Jesenskou a kupovali byt, který měl v nabídce Radek Karnold.      

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Paní Váňová není jen skvělá realitní makléřka, je stejně skvělý člověk.

Petr Kalina

Dobrý den, prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa jsem prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupovat velmi profesionálně.

Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Jan Polák

S panem Babčickým jsme opravdu byli hodně spokojeni. V první řadě správně ocenil cenu nemovitosti, a to nebyla nejnižší cena. Za druhé, velmi rychle měl klienty, kteří o to měli zájem. Za třetí, celý ten systém servisu, který poskytuje, byl aboslutně profesionální. Bylo to velmi rychle vyřízené ke spokojenosti všech stran. Pana Babčického bych doporučil...

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Eva Chalupníčková

S prací a přístupem paní Melanové jsme byli velmi spokojeni. Vše řešila profesionálně, rychle a s úsměvem, vždy nám vyšla vstříc. Nemáme jedinou připomínku a můžeme ji všem doporučit.

Libor Drábek

Rád bych touto cestou chtěl poděkovat pí. Ing. Jarce Kadlecové Vlčkové za vstřícnost a profesionální přístup při řešení problemů spojených s prodejem domu. Její služby mohu určitě doporučit a osobně jich v případě potřeby hodlám využít.

Dr. Ingrid Slabá

Paní Jitka Šalounová odvedla pro naši rodinu vynikající práci. Od prvního kontaktu byla skvělá v komunikaci – odpovídala obratem na všechny naše e-maily. Její informace byly přesné, fundované a pro nás pochopitelné. Měla s námi trpělivost vysvětlit nám fakta a právní postupy i několikrát – tento prodej nemovitosti byl pro nás první, tudíž jsme byli...

Jana Deáková

Paní PhDr. Kateřina Melanová je člověk na svém místě. Profesionální jednání, ochotná, vstřícná, svoji práci dělá s radostí. V každém kroku prodeje měla vše perfektně připravené a zorganizované. Velmi si vážím práce paní Melanové a především jí, jako člověka.

Lenka Fišerová

Milý pane inženýre Jelínku, děkuji za rychlé vypracování posudku. Setkáním jste posunul laťku realitním makléřům dost vysoko. 🙂 Otázka prodeje bude záviset na situaci a dalších okolnostech, ale pokud bych jej měla prodat, bylo by to velmi pravděpodobně přes Vás. Hezké a klidné léto přeje Lenka Fišerová.

Adéla Nováková

Výborné a příjemné vystupování pana Ing. Jelínka. Rychlá komunikace, naprosto bezproblémová. Rychlé vyhotovení odhadu.

Věra Radostová

Paní makléřka Kateřina Melanová akceptovala naše požadavky, snažila se vyhovět a vždy nás informovala o postupu a výsledcích. Byla velmi ochotná a přitom vždy dobře informovaná.