Zeptali jsme se našich klientů, co si o práci našich realitních makléřů myslí. Následující klienti souhlasili, že se vyjádří před kamerou. Podívejte se na jejich vyjádření.

Jsou to skuteční klienti, kteří využili našich služeb a na požádání souhlasili, že svůj názor sdělí před kamerou. Hovory jsou autentické, lidé se vyjádřili dobrovolně a bez nároku na honorář. Pokud někoho poznáváte, můžete si to u něj ověřit.

Petr Kalina

Dobrý den, prostřednictvím Vaší společnosti RE/MAX Alfa jsem prodal nemovitost a chtěl bych moc poděkovat za velmi dobře odvedenou práci v tomto oboru. Toto poděkování patří především panu makléři Františku Babčickému, který postupovat velmi profesionálně.

Marie Turková

Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Paní Váňová není jen skvělá realitní makléřka, je stejně skvělý člověk.

Anastasia Krivorotko

Děkuji Alexandře Kurbanové za rychlou a kvalitní spolupráci! V krátké době našla byt pro mou rodinu, který odpovídá všem našim představám. Dokonce i po uzavření nájemní smlouvy můžeme kontaktovat paní Alexandru ohledně jakékoli záležitosti. Znovu děkuji!

Jan Polák

S panem Babčickým jsme opravdu byli hodně spokojeni. V první řadě správně ocenil cenu nemovitosti, a to nebyla nejnižší cena. Za druhé, velmi rychle měl klienty, kteří o to měli zájem. Za třetí, celý ten systém servisu, který poskytuje, byl aboslutně profesionální. Bylo to velmi rychle vyřízené ke spokojenosti všech stran. Pana Babčického bych doporučil...

Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Zdeněk Beker

Velmi profesionální a navíc i příjemné jednání. Řešili jsme spolu pronájem 2 bytů se skutečně vysokými nároky pro výběr nájemníků, pan Kamil Jelínek musel zodpovědět a postarat se o velké množství zájemců, dotazů a požadavků a vše vyřešil bravůrně a s noblesou. Jednoduše, přehledně a právně perfektně zajištěný celý průběh i kontrakt. Pro jakékoliv další...

Lukáš Hošek

Služby pana inženýra Jelínka vřele doporučuji. Milé a zároveň profesionální vystupování, rychlé a detailní odpovědi a celkově skvělé služby.

Jiří Milek

S panem Jelínkem už pár let spolupracujeme a doufáme, že spolupracovat budeme i nadále, těžko bychom hledali spolehlivějšího makléře

Lenka Fanfarova

Pan Ing. Jelínek je nejen špičkový makléř, ale i báječný člověk, co dostojí svému slibu s úsměvem a lidským jednáním, což v dnešní době je snad zázrak. Vřele doporučuji k jakékoliv spolupráci s tímto báječným a velice schopným člověkem.

Jitka Weiserová

Mohu všem jen doporučit služby pana Karla Hynšta, protože je velice snaživý, citlivý k problémům a spolehlivý.

Milada Švajcrová

S osobním přístupem a celkovou prací, i jednotlivých dílčích postupech jsem byla velmi spokojená. Pan Vlastimil Raška je profesionál každým coulem, svou práci velmi dobře ovládá. Co slíbí, splní na 100 %. Také se mi líbí jeho zdvořilý přístup ke klientovi, to se už v poslední době nevidí tak často. Pokud budu ještě něco prodávat,...

Richard Gazdík

Chtěl bych poděkovat Lence Formanové za profesionální přístup 🙂 Vše probíhalo na jedničku, od samotného začátku po konec. Vřele všem doporučuji. Pokud budu řešit nemovitost v budoucnu, na paní Formanovou se znova obratím. Děkuji za vše 🙂

Monika Poulová

Spolupráce s paní Sabovou byla na jedničku s pěti hvězdičkami od samého počátku do úplného konce. Je chytrá, pečlivá, korektní a milá. Takto si představuji poskytování realitních služeb na opravdové úrovni.

Tereza Šromová

Rádi bychom moc poděkovali za velmi profesionální služby realitní makléřky, paní Lenky Formanové. Práci paní Formanové můžeme posoudit z pozice kupujícího i prodávajícího. Vše proběhlo naprosto v pořádku, ke spokojenosti obou stran. Paní Formanová je velmi pečlivá, veškeré záležitosti vyřizuje nadstandardně rychle a má příjemné a lidské vystupování. Pokud bychom v budoucnu potřebovali využít služeb...

Kateřina Šmálková

Pokud jde víc než 5 hvězdiček, dala bych víc. Pan Karnold je seriózní, důvěryhodný a spolupracovalo se mi s ním skvěle. Mohu ho jen doporučit a také ho doporučovat budu.

Iva Derková

S panem Březinou máme jako rodina již druhou zkušenost při prodeji nemovitosti a nemohli jsme si vybrat lépe! Zařídil vše od A do Z, včetně úprav zahrady a technických záležitostí, které byly před zveřejněním nabídky potřeba, o nic jsme se nemuseli starat. Za jeho profesionální a milý přístup mu moc děkujeme. Pokud budeme potřebovat v...

Kryštof Polánský

Pan Zachystal mě velmi příjemně a profesionálně provedl prodejem mého bytu. Jsem velmi spokojen. Mohl jsem se na něj kdykoliv obrátit, vždy velmi ochotně pomohl. Můžu jedině doporučit. Vše běželo hladce.

Petra Elblová

S prací pana Kučery jsem byla velice spokojena. Jestliže budu v budoucnu potřebovat realitního makléře určitě se opět na pana Kučeru obrátím nebo doporučím známím.

Jana Voříšková

Spolupráce s paní Ing. Ondrušovou jako vždy perfektní. Více takových makléřů. Děkuji za trpělivost, čas, rady a přátelský přístup.

Petr Navara

S přístupem a prací pana Rašky jsme byli spokojeni. Celou dobu prodeje jsme byli informováni o jednotlivých zájemcích a jejich postoji ke koupi.

Martin Basl

Pan Humhal reagoval rychle, připravil odhad nemovitosti a doplnil po telefonu veškeré odpovědi na mé dotazy. Když budu potřebovat pomoci s nemovitosti v budoucnu, vím, na koho se obrátit. Za mě skvělá práce a ještě jednou moc děkuji!

Žaneta Hošková

Služby pana inženýra Jelínka dalece předčily jakékoliv očekávání. Jeho reakce/odpovědi byly téměř okamžité, vyřízené s ochotou, dodané dokumenty a informace byly úplné a pravdivé. Navíc i po lidské stránce se jedná o sympatického a vstřícného profesionála. V budoucnu se na něj vždy ráda znovu obrátím, pokud se naskytne příležitost. Vřele doporučuji!

Petr Muroň

Paní Šebíkovou mohu vřele doporučit každému, kdo bude v Praze a okolí potřebovat využít opravdu kvalitních a vysoce nadstandardních realitních služeb. Realizovali jsme spolu prodej bytu v době hlubokého koronaviru a přes všechna úskalí s touto dobou spojená, vše dopadlo přesně podle mých očekávání. Jsem rád, že konečně vím na koho se příště obrátit.”

Miluše Boučková

Pana Ing. Jakuba Žižku, makléře REMAX Alfa, hodnotím jako profesionála. Při prvním setkání mě srozumitelně vysvětlil postup prodeje pozemku. Následně mě informoval o jednáních s příslušnými úřady. Prodej proběhl úspěšně – jsem přesvědčena, že díky vynikající úrovni práce pana makléře ing. Žižky. Pokud se naskytne příležitost, opět oslovím pana Ing. Jakuba Žižku.

Lukáš Müller

Setkal jsem se jak s profesionalitou, tak i lidským přístupem. Paní Černá poskytuje nadstandardní služby, které nejsou zdaleka běžnou praxí realitních makléřů. Celý proces proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému ku prospěchu všech zúčastněných stran. Ještě jednou děkuji a budu nadále doporučovat. LM