Ing. Jakub Žižka

Realitní makléř Jakub Žižka

Do světa realit jsem vstoupil naplno v roce 2013. Na počátku svého působení jsem se rozhodl pro značku RE/MAX Alfa a dodnes to považuji za nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohl udělat. Pod křídly této kanceláře jsem se postupně vypracoval mezi elitní realitní makléře RE/MAX Česká republika jak v kategorii objemu zobchodovaných nemovitostí, tak v kategorii klientského hodnocení makléřů.

Od roku 2017 nepatřím pouze k tzv. „solitérním“ realitním makléřům, ale rozhodl jsem se po vzoru západních trhů postupně vybudovat profesionální realitní tým fungující pod mým jménem a vedením. V současné době se o své klienty tak nestarám v rámci svých obchodů pouze já sám, ale stojí za nimi tým složený z administrativních asistentů, marketingových specialistů, právních specialistů, fotografů, kameramanů a několika dalších pracovníků různých profesí. To vše zajišťuje, že je každý aspekt prodeje či pronájmu nemovitosti zpracován s tou nejvyšší možnou péčí a profesionalitou.

Bude nám ctí, pokud se na nás obrátíte s jakoukoli realitní potřebou či dotazem.

Telefon: +420 724 761 861

Web makléře: Jakubzizka.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný realitní profesionál RE/MAX
Certifikovaný makléř 2.stupně
Certifikovaný makléř 2.stupně
Realitní praxe od roku 2013
Realitní praxe od roku 2013
Specialista na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 80 m2, Praha 5 - Hlubočepy

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 80 m2, Praha 5 - Hlubočepy

Hlubočepy, Praha 5, Hlavní město Praha
8 790 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 82 m2, Praha 9 - Horní Počernice

Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 82 m2, Praha 9 - Horní Počernice

Horní Počernice, Praha 9, Hlavní město Praha
8 390 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 193 m2, Praha 6 - Dejvice

Prodej domu, 193 m2, Praha 6 - Dejvice

Dejvice, Praha 6, Hlavní město Praha
27 990 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 31112 m2, Senice

Prodej pozemku, 31112 m2, Senice

Nymburk, Středočeský
110 000 000 czk / za nemovitost
Prodej chaty / chalupy, 117 m2, Mnichovice

Prodej chaty / chalupy, 117 m2, Mnichovice

Praha-východ, Středočeský
8 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 117 m2, Mnichovice

Prodej domu, 117 m2, Mnichovice

Praha-východ, Středočeský
8 990 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 68 m2, Praha 4 - Kamýk

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 68 m2, Praha 4 - Kamýk

Kamýk, Praha 4, Hlavní město Praha
7 290 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 10274 m2, null

Prodej pozemku, 10274 m2, null

Hlavní město Praha
12 000 czk / za m2
Prodej pozemku, 3687 m2, Kostelec nad Černými lesy

Prodej pozemku, 3687 m2, Kostelec nad Černými lesy

Praha-východ, Středočeský
2 190 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 190 m2, Praha 8 - Dolní Chabry

Prodej domu, 190 m2, Praha 8 - Dolní Chabry

Dolní Chabry, Praha 8, Hlavní město Praha
13 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 78 m2, Újezd

Prodej domu, 78 m2, Újezd

Beroun, Středočeský
4 790 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 202 m2, Tuchoměřice

Prodej domu, 202 m2, Tuchoměřice

Praha-západ, Středočeský
22 990 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 169 m2, Klokočná

Prodej domu, 169 m2, Klokočná

Praha-východ, Středočeský
21 990 000 czk / za nemovitost
Prodej chaty / chalupy, 18 m2, Kostelec nad Černými lesy

Prodej chaty / chalupy, 18 m2, Kostelec nad Černými lesy

Praha-východ, Středočeský
2 190 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 153 m2, Kutná Hora

Prodej domu, 153 m2, Kutná Hora

Kutná Hora, Středočeský
5 990 000 czk / za nemovitost
Prodej komerčního objektu (jiný), 464 m2, Rakovník

Prodej komerčního objektu (jiný), 464 m2, Rakovník

Rakovník, Středočeský
21 830 000 czk / za nemovitost

Reference

Velmi profesionální a osobní přístup. Oceňuji kompletní služby a rychlé jednání. Doporučuji
Pan Žižka je opravdu člověk na svém místě a všechna ocenění si právem zaslouží. Po celou dobu koupi bytu byl profesionální, se vším poradil, pomohl i nad rámec svých povinností. Vždy se ujistil, že jsem seznámen se všemi kroky postupu prodeje. Vždy byl milý, informovaný a nápomocný. Udělal proces prodeje příjemnou záležitostí pro všechny zainteresované strany, i když ne vždy šlo vše podle plánu. Mohu jedině doporučit a pokud někdy budu nějakou nemovitost prodávat, určitě se na něho rád obrátím.
Rád bych touto cestou poděkoval panu Ing. Žižkovi, realitnímu makléři společnosti RE/MAX Alfa, který mi pomohl s prodejem bytu na Petřinách. Jeho práce a vystupování bylo velmi profesionální, a zároveň i příjemné. Rychlé vypracování nabídky, nafocení profesionálním fotografem (včetně videa, kde se kupující může lépe orientovat v nabízené nemovitosti a lokalitě). Jeho práce se dá hodnotit na 100% .Ještě jednou moc děkuji.Vladislav Horák
Profesionální zprostředkování prodeje!!! Pan Žižka měl vše řádně připravené, a tak prodej probíhal jako na drátkách :). Neměla jsem žádnou výtku.
Byli jsme s prací pana Žižky velmi spokojení. Poskytl nám maximální servis při prodeji našeho RD, zajistil nám energetický štítek, posouzení technického stavu domu (jednalo se o veliký a starý RD) i statický posudek. Přístup byl velmi profesionální ale zároveň přátelský. Vše, co se ústně domluvilo tak platilo, nebyl jediný problém ohledně prohlídek či čehokoliv jiného. Před panem Žižkou byl dům nabízen dvěma jinýma RK a jejich práce se vůbec nedá srovnávat. Rozhodně doporučujeme!
Zcela ojedinely a vyjimecny pristup - pan Žižka je nejen velmi profesionalni, ale i spolehlivy a dulsledny (pomohl nam vyresit i naslednou zalezitost s bytem dlouho po samotne koupi bytu). Zcela vyjimecny lidsky pristup. Nemam nic, co by bylo k vytknuti.
S panem Žižkou jsme připravovali prodej několika nemovitostí, vyzvedla bych zejména jeho profesionální přístup, skvělou orientaci na trhu s nemovitostmi, viditelné zkušenosti, příjemnou a rychlou komunikaci. Pomohl nám jak se zorientováním se na trhu, vypracováním prodejní strategie, tak s námi absolvoval několik schůzek i s klienty, kde oceňuji jeho příjemné vystupování, schopnost pohotově reagovat a vést jednání k jasným závěrům. Spolupráce byla radost.
Pan ing Jakub Žižka prokázal profesionální přístup a neocenitelné odborné znalosti. Je schopen rychle reagovat na potřeby klienta a nepodceňovat i ty nejmenší detaily. Velmi děkuji za Váš přístup a rád se v budoucnu na vás opět obrátím. Petr Soukeník
S panem Zizkou a jeho tymem jen skvela zkusenosti. Dokaze poradit. Realizovali jsme spolecne 2 prodeje nemovitosti.
Pana inženýra Jakuba Žižku jsem poznal téměř rok předtím, než jsem se rozhodl prodat svůj byt. V té době jsem totiž využil jeho nabídky na tržní ocenění mnou vlastněné nemovitosti a učinil jsem s ním tu nejlepší zkušenost. Takže se dá říci, že jsem věděl, do čeho při prodeji svého bytu jdu. Přesto jsem byl znovu příjemně překvapen rychlostí, komplexností a profesionalitou služeb poskytnutých panem inženýrem a jeho realitním týmem. Obdržel jsem balíček služeb, který byl navíc zabalen do velmi příjemného a efektivního jednání, s osobním přístupem spojeným s maximální snahou vyjít klientovi vstříc. Jen s mírnou nadsázkou mohu přirovnat prodej svého bytu prostřednictvím Ing. Jakuba Žižky a jeho týmu z realitní kanceláře REMAX procházce růžovým sadem. Spolupráci s tímto realitním makléřem vřele doporučuji!JUDr. Ladislav Pauker
Jednoduše profík - od první schůzky po poslední podpis. rozumí trhu, dokáže rozumně vést a poradit, skvělá prezentace nemovitosti. Díky!
Zcela ojedinely a vyjimecny pristup - pan Žižka je nejen velmi profesionalni, ale i spolehlivy (pomohl nam vyresit i naslednou zalezitost s bytem dlouho po samotne koupi bytu). Zcela vyjimecny lidsky pristup. Nemam nic, co by bylo k vytknuti.
Děkujeme za příjemnou a profesionální prohlídku nemovitosti. Prohlídka byla dobře organizovaná a věcná. Pan Žižka dobře znal nemovitost a uměl odpovědět i na veškeré doplňující otázky a naše požadavky.
Prostřednictvím pana Žižky jsme kupovali byt v Praze - spolupráce s ním, potažmo s jeho týmem, byla skvělou zkušeností. Rychlé, vstřícné a profesionální jednání! Doporučuji všema deseti!
První kontakt s panem ing. Žižkou byl dopis, kde mě zaujal jeho písemný profesionální projev. Při osobním jednání jsem byla mile překvapena jeho úrovní vystupování. O průběhu prodeje pozemku mě velmi srozumitelně sděloval informace, které získával od příslušných institucí.Prodej pozemku proběhl úspěšně, jsem přesvědčena, že díky panu ing. Žižkovi. Ráda zmíním i svůj osobní dojem - z pana ing. Žižky vyzařuje vyrovnanost a laskavost.Pokud bude příležitost, určitě oslovím opět pana ing. Jakuba Žižku.
Oceňuji profesionalitu a zároveň přátelský přístup pana Žižky. Pomohl mi prodat nemovitost bez zbytečných průtahů, spolupráci s ním mohu jen doporučit. A ještě jednou děkuji
Mohu jedině doporučit po všech stránkách. Mohla jsem se na něj obrátit s dotazy i po ukončení spolupráce. Velmi osobní a lidský přístup. Moc za vše děkuju!
Pana Žižku jsme poznali jako strana kupující nabízený byt. Oceňujeme jeho profesionální a především lidský přístup. Byl vždy maximálně ochotný, rychlý a příjemný. Příprava smluv, zapracování návrhů obou stran, jednání s prodávajícím, bankou i advokátem tak proběhlo naprosto hladce. Pan Žižka zařídil i vše související, včetně převodů energií a daně z převodu nemovitosti. Panu Žižkovi tímto ještě jednou velmi děkujeme. Můžeme jej jen doporučit.
Takhle si představuji, že by služby měly vypadat! Ví co dělá, přemýšlí u toho a dělá to poctivě. Nesnaží se Vás obalamutit a přechytračit. Naprosto důvěryhodný.
Poděkování patří Ing. Jakubovi Žižkovi za jeho práci při realizaci nákupu našeho bytu.
js_loader
Ing. Václav Bittman
R.B.
Miluše Boučková
Pana Ing. Jakuba Žižku, makléře REMAX Alfa, hodnotím jako profesionála. Při prvním setkání mě srozumitelně vysvětlil postup prodeje pozemku. Následně mě informoval o jednáních s příslušnými úřady. Prodej proběhl úspěšně – jsem přesvědčena, že díky vynikající úrovni práce pana makléře ing. Žižky. Pokud se naskytne příležitost, opět oslovím pana Ing. Jakuba Žižku.
Mgr. Tereza Bačková

Dobrý den, ráda bych vyzdvihla spolupráci s panem Ing. Žižkou. Je to velmi empatický a charismatický realitní makléř, který mi pomohl vybrat to správné bydlení pro mě. Jeho rady a připomínky mi zjednodušily rozhodování. Děkuji a doporučuji!

Petra Morawska

Panu Ing. Žizkovi bych chtěla poděkovat za zprostředkování koupě bytu. S jeho kvalitní prací jsem naprosto spokojena a mohu jen doporučit – velice profesionální jednání, milá a vstřícná komunikace, naprostá spolehlivost. Na telefonáty a emaily reagoval obratem, časově se vždy přizpůsobil klientovi, zajistil veškeré administrativní úkony spojené s koupí bytu (notář, katastr, přepis energií atd.), o nic jsem se nemusela starat. Z mé strany proběhla koupě bytu zcela bez problémů a starostí. Pana Ing. Žižku doporučuji a pokud budu v budoucnu potřebovat služeb makléře, určitě se na něj znovu obrátím. Děkuji.

Rudolf Šlapal

Vše bylo v pohodě, nemusel jsem se o nic starat a naprosto spokojen, zbyl větší čas na rodinu a relax. (vyjádření ke službám Jakuba Žižky)

Eva Zibová

Profesionální přístup, ochotný, neustále se mnou v kontaktu a informující o všem, co se bude dít. Hodnotím na výbornou a rozhodně všem doporučuji:-) (vyjádření ke službám Jakuba Žižky)

Peter Sura

Pan Jakub Žižka poskytuje nevídané služby zákazníkům, ochota pochopení a vynikající jednání. Žiju v Kanadě, ale s tak perfektní službou jsem se nikde na světě nesetkal, moc doporučuji.

Jaromír Charvát

Ocenil jsem naprosto profesionální postup práce a seriózní jednání. (vyjádření ke službám Jakuba Žižky)

Antonín Švestka

Byl jsem spokojen. (vyjádření ke službám Jakuba Žižky)

Renata Pešková

Moje zkušenosti s panem Ing. Jakubem Žižkou jsou jen ty nejlepší. Opravdu profesionalita se vším všudy. Byla jsem s ním spokojena nejen pro jeho práci, ale i pro jeho lidskost a profesionalitu, se kterou ke své práci přistupuje. Měl mou plnou důvěru a to byla ta nejlepší věc, jakou jsem mohla udělat.

Tereza Matušíková

Se službou pana Žižky jsem byla velmi spokojená. Kdykoliv bylo potřeba něco zařídit, nebo se vyskytl nějaký problém, okamžitě ho vyřídil. Komunikace, jak přes telefon, tak i přes e-mail, byla velmi rychlá. Pana Žižku mohu jen doporučit.

Olga Chovancová

Vše proběhlo tak, jak pan Žižka slíbil. Velmi profesionální přístup. Každé jednání rychlé, věcné, vysvětlené kroky, co bude následovat. Děkuji za zprostředkování prodeje. ☺

Ing. Zdeněk Haltmar

Jsem velmi spokojen s realitním makléřem Jakubem Žižkou. Jeho profesionální přístup a komunikace s klientem je na vysoké úrovni.

Fara Rakotomavo

Spolupráce s panem Žižkou byla výborná. Jsme velmi spokojené. Je spolehlivý, vstřícný, seriózní a profesionální realitní makléř.

Martin Murín

S pánom Žižkom sa nám výborne spolupracovalo. Bol veľmi ústretový a všetko dokázal vyriešiť k našej plnej spokojnosti. Môžem ho s kľudným srdcom doporučiť.

Michal Domerecký

Po zkušenosti se dvěma makléři jiných realitních kanceláří je pan Žižka absolutní jedničkou – preciznost, spolehlivost informovanost, rychlost, empatie. Vřele doporučuji. Naprosto splnil naše představy o prodeji nemovitosti. Díky Re/maxu a panu Žižkovi zvlášť.

Radim Paiger

Pan Žižka je špičkový profesionál a jeho služby přesahují očekávání klientů. Spolupracuji s ním dále na dalším projektu.

Dana Ehrlichová

Vysoce profesionální, vstřícný, spolehlivý, lidsky příjemný makléř. Kvalita služeb pana Žižky byla výtečná. Naprostá spokojenost.

Josef Hadrava

Ochotný, precizní. (vyjádření ke službám Jakuba Žižky)

Lenka Geroltová

Velmi ráda bych touto cestou poděkovala RE/MAXu. Spolupracovala jsem s panem Jakubem Žižkou. Byl velmi profesionální, s pozitivním přístupem a jeho komunikace byla na vysoké úrovni.

Také bych ráda zmínila, že pro open house bylo připraveno i pohoštění pro účastníky prohlídky bytu. Byla jsem mile překvapená tímto servisem – mimo jiné francouzskými specialitami (delikatesy a káva), a to se setkalo s velmi pozitivní odezvou (troufám si odhadnout podle prázdných talířů). Domnívám se, že i tyto věci přispěly k pozitivnímu výsledku celé akce.

Žila jsem poměrně dlouho dobu v cizině. Vždy jsem pracovala v prostředí klientského/zákaznického servisu, jak v ČR, tak v zahraničí (zvláště v USA). A mohu říci, že služby, jichž se mi dostalo během spolupráce s panem Žižkou, jsou plně srovnatelné. A to v ČR není vůbec běžné. Váš tým je plně profesionální, a tímto bych jim ráda poděkovala za skvěle odvedenou práci.

Mám již předchozí zkušenost s prodejem rodinného domu a koupí jiného bytu. Služby jiných realitních providerů se nedají vůbec srovnávat se servisem poskytovaným RE/MAXem. Velmi ráda budu šířit pozitivní reference dál.

Jana Pešinová

Ráda bych touto cestou poděkovala za pomoc při zprostředkování prodeje mé nemovitosti panu Jakubovi Žižkovi, díky kterému jsem v nedávné době dobře prodala svůj byt. Nejenže prodej bytu proběhl rychle a hladce, ale především pan Žižka se choval naprosto profesionálně, ve všem mi vyšel vstříc a o všech krocích mě vždy informoval. V podstatě jsem se nemusela vůbec o nic starat a vše bylo perfektně zařízeno. Pokud budou moji známí do budoucna potřebovat služby realitní kanceláře, já jim doporučím právě Vaši kancelář a konkrétně pana Jakuba Žižku. Jeho přístup je profesionální, korektní a v neposlední řadě i lidský, což je v dnešní době vzácná kombinace.

Vladimír Modroch

Výborná zkušenost s makléřem Jakubem Žižkou, řešil i problémy, které způsobil někdo jiný!

Jiří Maňas

Pan makléř byl velmi ochotný a vstřícný a projevil i zájem pomoci ve věcech nad rámec svých povinností. Jsem velmi spokojený. (vyjádření ke službám Jakuba Žižky)

Daria Nikitina

Makléř vše zařídil za mne, vzhledem k mé časové vytíženosti jsem naprosto spokojená. (vyjádření ke službám Jakuba Žižky)

Lenka Kiliánová

Pan Žižka je moc milý a příjemný. Se vším, co jsme potřebovali, nám dobře a ochotně poradil (dokonce i s některými věcmi mimo daný prodej) a čemu jsme nerozuměli, nám podrobně a jasně vysvětlil. S jeho prací a přístupem jsme byli moc spokojeni. Určitě bych ho jako realitního makléře doporučila.

Libuše Růžičková

Pan Žižka byl velmi milý a ochotný, všechno vysvětlil a nic pro něj nebyl problém. Více takových mladých lidí. Mnohokrát děkuji.

Pavlína Štulíková

Jsem velmi spokojená s makléřem Ing. Žižkou.

J. K.

Naprosto perfektní, přesné a spolehlivé jednání. (vyjádření ke službám Jakuba Žižky)

Jana Krausová

S tímto makléřem jsem byla naprosto spokojená, vynikající spolupráce, perfektní osobní přístup a jednání s klientem. Vše vysvětlil, doporučil postup, který byl úspěšný. Byli jsme neustále v kontaktu. Průběžně jsem měla veškeré informace a včas podklady pro realizaci prodeje. Jde o makléře s bohatou zkušeností. Co slíbí, to udělá. (vyjádření ke službám Jakuba Žižky)

Helena Fymanová

Naprosto perfektní a profesionální přístup. Tato koupě byla dost specifická a přesto se pomocí pana Žižky našlo řešení. Po několika letech nepříjemností se sousedem bydlíme konečně v klidu! Pan Žižka je makléř dělající čest své práci. Rádi jsme s ním spolupracovali a pokud budeme potřebovat službu realitní kanceláře, určitě se na něj obrátíme.

Marie Norská

Všechny služby na jedničku. Děkujeme. (vyjádření ke službám Jakuba Žižky).

Mgr. Tereza Bačková

Brandýs nad Labem

Brandýs nad Labem

Dobrý den, ráda bych vyzdvihla spolupráci s panem Ing. Žižkou. Je to velmi empatický a charismatický realitní makléř, který mi pomohl vybrat to správné bydlení pro mě. Jeho rady a připomínky mi zjednodušily rozhodování. Děkuji a doporučuji!