Odhady nemovitostí pro dědická řízení

dědické řízení

Řešíte dědické řízení? Pokud je součástí dědického řízení nemovitost, notář po vás bude požadovat předložení odhadu nemovitosti. Vypracujeme ho pro vás.

Ceník odhadů nemovitostí

Prodejte s námi = odhad zdarma

Odhad nemovitosti pro dědické řízení je zdarma, pokud nemovitost prodáte přes naši kancelář. V ostatních případech je cena:

990 Kč včetně DPH za byt a pozemek
1.990 Kč včetně DPH za rodinný dům

Místní šetření +500 Kč včetně DPH.

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Cena odhadu nemovitosti

Rámcové odhady nemovitostí děláme pro majitele nemovitostí zcela zdarma. Odhady nemovitostí pro dědická řízení a rozvodová řízení jsou zpoplatněny. Pokud se však dohodneme nejen na vypracování odhadu, ale také na prodeji nemovitosti, náklady na odhad vám vrátíme.

Co se stane po odeslání online poptávky?

Náš odhadce vás kontaktuje do 48 hodin od vyplnění online poptávky. V některých případech je stanovení ceny nemovitosti možné již na základě odeslané poptávky. V jiných případech potřebujeme doplňující informace a budeme vás  neprodleně kontaktovat. Pokud to bude třeba, domluvíme osobní setkání a přijedeme se na nemovitost podívat.


O službách našich makléřů řekli

Požádali jsme klienty, jestli jsou ochotni se vyjádřit k práci našich realitních makléřů před kamerou. Tady jsou jejich autentické výpovědi. Další vyjádření najdete na stránce Reference.