Výkup nemovitosti

Vykoupíme vaši nemovitost. Peníze do 48 hodin od podpisu kupní smlouvy. Vykupujeme byty, domy, chaty a chalupy. Výkupy v Praze, v Brně a po celé ČR.

Pro koho je výkup nemovitosti vhodný?

Výkup nemovitosti

Pro všechny vlastníky nemovitostí, kteří potřebují získat rychle peníze z prodávané nemovitosti.

Chcete koupit jinou nemovitost

Našli jste si nemovitost, do které jste se zamilovali a chcete ji koupit. Jenže nemáte na nákup peníze, hypoteční úvěr si brát nechcete nebo nemůžete. Vámi vybraná nemovitost je natolik atraktivní, a prodávající nemůže čekat několik měsíců až získáte peníze z prodeje vaší stávající nemovitosti. Hrozí, že pokud nebudete rychle reagovat, předběhne vás jiný zájemce. Řešením je výkup vaší nemovitosti.

Máte problém splácet hypotéku

Výkup nemovitosti nejvíce oceňují lidé, kteří se dostávají do problémů se splácením hypotéky a hrozí, že se dostanou do registru neplatičů, což by jim velmi zkomplikovalo žádost o hypotéku v budoucnosti, anebo jakoukoli jinou žádost o úvěr. Někdy jim už nezbývá čas na prodej nemovitosti standardní cestou, který trvá zpravidla několik měsíců. V takovém případě je lepší nemovitost prodat dříve, než se do registru neplatičů dostanete. Později, až se z finančních problémů vzpamatujete, můžete bez problému požádat o novou hypotéku.

Máte finanční problémy a hrozí vám exekuce 

Přerostly vám finanční problémy přes hlavu a nejste schopni je sami vyřešit? Hrozí vám exekuce a nedobrovolná dražba? Výkup nemovitosti je spolehlivé řešení. I když už je vaše nemovitost zatížena exekucí, stále je možné se dohodnout s exekutorem a vaši nemovitost vykoupit. Ve většině případů dostanete více peněz přímým výkupem, než kdyby se vaše nemovitost prodala v nucené dražbě, se kterou jsou spojeny nemalé náklady.

V čem spočívá nabídka výkupu nemovitosti?

V případě, že na vaší nemovitosti již váznou dluhy, tak ji oddlužíme. Zajistíme veškerá jednání s věřiteli a exekutory a vyplatíme je. Takto očištěnou nemovitost za dohodnutou cenu odkoupíme. Většinu potenciálních kupců totiž dluhy váznoucí na nemovitosti od koupě odradí, protože to pro ně nese značná rizika. Příliš zadlužené nemovitosti jsou standardní formou prodeje de facto neprodejné, a nucená dražba je v drtivé většině případů pro vlastníka to nejméně výhodné řešení. Pomůžeme vám, ať se jedná o byt, rodinný dům v Praze, Brně, nebo jinou nemovitost kdekoli v České republice.

Víme, že problémy, do nichž se lidé dostanou tím, že jim přerostou finanční potíže přes hlavu, jsou velmi nepříjemné, a mnohdy tak jednají iracionálně. Někteří lidé v tísni pak snadno padnou do náruče spekulantů a neseriózních podnikavců, kteří je připraví i o to poslední, co by jim mohlo zbýt.

Potřebujete rychle získat peníze z prodeje nemovitosti?

Kontaktujte nás na tel. +420 603 426 237 nebo prostřednictvím formuláře.

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

O službách našich makléřů klienti řekli

Požádali jsme klienty, jestli jsou ochotni se vyjádřit k práci našich makléřů před kamerou. Tady jsou jejich autentické výpovědi. Další vyjádření najdete na stránce Recenze.