Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř Kamil Jelínek

Ve světě nemovitostí se pohybuji již od roku 2003. Od počátku je mým prvořadým cílem nabízet klientům co nejlepší služby. Proto jsem se spojil s realitní kanceláří RE/MAX Alfa a využívám jejího profesionálního zázemí a technických možností. Narodil jsem se ve Ždánicích, takže poskytuji své služby nejen v Brně, kde již mnoho let žiji, ale i v okolí mého rodiště, tedy na Ždánsku, Kyjovsku a v okolí Bučovic.

Pracoval jsem mnoho let ve Velké Británii a proto ovládám angličtinu slovem i písmem. Zaměřuji se tedy nejen na českou, ale i na zahraniční klientelu. Rád vám pomohu prodat byt, dům nebo pozemek či komerční prostor v Brně a jeho okolí.

Telefon: +420 774 006 863

Web makléře: Kamiljelinek.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej pozemku, 901 m2, Brno

Prodej pozemku, 901 m2, Brno

Brno-město, Jihomoravský
1 333 000 czk / za nemovitost
Prodej malého objektu, 19 m2, Brno

Prodej malého objektu, 19 m2, Brno

Brno-město, Jihomoravský
810 500 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 67 m2, Brno

Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 67 m2, Brno

Brno-Starý Lískovec, Brno-město, Jihomoravský
5 500 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 100 m2, Brno

Prodej domu, 100 m2, Brno

Brno-Tuřany, Brno-město, Jihomoravský
4 260 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 74 m2, Brno

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 74 m2, Brno

Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Brno-město, Jihomoravský
7 290 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 153 m2, Rosice

Prodej domu, 153 m2, Rosice

Brno-venkov, Jihomoravský
Cena na vyžádání v kanceláři
Pronájem komerčního objektu, 270 m2, Babice u Rosic

Pronájem komerčního objektu, 270 m2, Babice u Rosic

Brno-venkov, Jihomoravský
20 000 czk / za měsíc

Recenze

S panem Jelínkem byla pružná a skvělá domluva. Při hodnocení nemovitosti z mého lajckého pohledu používal správnou metodologii vycházející z uskutečněných prodejů
Pan ing. Jelínek mi vypracoval odhady nemovitostí k dědickému řízení a vše vyřídil i u notáře. Jednání s ním bylo velice milé a se vším se snažil pomoci. Vřele všem doporučuji se na něj obrátit.
Osobně mohu služby pana Ing. Jelínka doporučit. Zpracování odhadu nemovitosti bylo rychlé, profesionální a bez problémů odpověděl na všechny mé dotazy. Prostě člověk na svém místě.
Doporučuji pana Jelínka, se kterým jsme řešili pronájem bytu. Velmi dobrá spolupráce a komunikace, vše bylo pečlivě vysvětleno, velká spokojenost.
js_loader
Dana Mrázková
Přemek Kubák
Ivo Rejda
Ing. Kamil Jelínek – recenze spokojených klientů
Lenka Fišerová

Milý pane inženýre Jelínku, děkuji za rychlé vypracování posudku. Setkáním jste posunul laťku realitním makléřům dost vysoko. 🙂 Otázka prodeje bude záviset na situaci a dalších okolnostech, ale pokud bych jej měla prodat, bylo by to velmi pravděpodobně přes Vás. Hezké a klidné léto přeje Lenka Fišerová.

Adéla Nováková

Výborné a příjemné vystupování pana Ing. Jelínka. Rychlá komunikace, naprosto bezproblémová. Rychlé vyhotovení odhadu.

Zdeněk Pěnčík

Perfektní a rychlý přístup makléře Kamila Jelínka.

Věra Hradečná

Nesmírně vstřícný, pracovitý, ochotný, schopný, příjemný… makléř Ing. Jelínek.

Naděžda Božková

Oproti Vašemu předchůdci se to nemůže ani srovnávat. Pane Jelínku, Váš výkon je nepopsatelný, výborný.

Marie Doskočilová
Profesionální přístup pana Ing. Kamila Jelínka. Ochotný, přátelský. Doporučuji.
Zdeněk Beker

Velmi profesionální a navíc i příjemné jednání. Řešili jsme spolu pronájem 2 bytů se skutečně vysokými nároky pro výběr nájemníků, pan Kamil Jelínek musel zodpovědět a postarat se o velké množství zájemců, dotazů a požadavků a vše vyřešil bravůrně a s noblesou. Jednoduše, přehledně a právně perfektně zajištěný celý průběh i kontrakt. Pro jakékoliv další řešení ohledně realit je jasnou volbou!

Lukáš Hošek

Služby pana inženýra Jelínka vřele doporučuji. Milé a zároveň profesionální vystupování, rychlé a detailní odpovědi a celkově skvělé služby.

Jiří Milek

S panem Jelínkem už pár let spolupracujeme a doufáme, že spolupracovat budeme i nadále, těžko bychom hledali spolehlivějšího makléře

Lenka Fanfarova

Pan Ing. Jelínek je nejen špičkový makléř, ale i báječný člověk, co dostojí svému slibu s úsměvem a lidským jednáním, což v dnešní době je snad zázrak. Vřele doporučuji k jakékoliv spolupráci s tímto báječným a velice schopným člověkem.

Jarmila Příhodová
Pan Ing. Kamil Jelínek je moc příjemný a ochotný.
Žaneta Hošková

Služby pana inženýra Jelínka dalece předčily jakékoliv očekávání. Jeho reakce/odpovědi byly téměř okamžité, vyřízené s ochotou, dodané dokumenty a informace byly úplné a pravdivé. Navíc i po lidské stránce se jedná o sympatického a vstřícného profesionála. V budoucnu se na něj vždy ráda znovu obrátím, pokud se naskytne příležitost. Vřele doporučuji!

Jaroslava Hrbáčková
S přístupem a jednáním pana Jelínka jsem byla velice spokojena. Jednal rychle a vstřícně. Děkuji.
Jiří Pavlík

Jsem velice spokojený, pan Jelínek je výborný makléř!

Zdenek Tobiáš

S panem Jelínkem byla spolupráce velmi profesionální. Veškerá agenda byla řešena rychle a hlavně bezchybně. Děkuji a doporučuji.

Hana Koláčková

Pane inženýre Jelínku, ještě jednou Vám děkuji za úspěšnou práci. Srdečně Vás pozdravuji a přeji Vám i Vaší rodině hezké léto.

Alexandr Andrlík

Jsem velmi spokojen s Vašimi službami a ani nevíte jak jste mi poradil jako laikovi, který se v tom absolutně nevyzná. Do budoucna se na Vás určitě opět a rád obrátím, pane Jelínku. Při nejmenším Vás doporučím.

Martina Handlířová

Pane Jelínku, děkujeme za super spolupráci a pokud budu řešit prodej přes RK, tak si určitě vyberu Vás. 😉

Jakub Stehlík

Pan Jelínek nám pomohl s prodejem bytu i koupí rodinného domu. Svou neuvěřitelnou pílí, pracovitostí a především lidským přístupem nám pomohl, abychom nebyli ve stresu a vše nám pomohl zařídit i vyřídit. Nemovitost nekupujete a neprodáváte každý den, tak velmi rádi doporučujeme pana Jelínka. Spolehlivost, rychlost, přehlednost a jako bonus hezký přístup. To je charakteristika pana Jelínka.

Hana Klašková

Pane Jelínku, ráda bych Vám poděkovala za perfektně odvedenou práci při prodeji domu v Rozdrojovicích.

Hana Koláčková

Pane inženýre Jelínku, chci Vám poděkovat za úspěšné dovedení naší akce ke konci, vše proběhlo do posledního bodu v  pořádku. Byla jsem s Vámi velmi spokojená, i přes různé peripetie ze strany protivníků a hlavně za Vaši trpělivost se mnou, kdy jsem ztrácela nervy. Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám i Vaší rodině v této podivné době hlavně hodně zdraví a Vám osobně hodně pracovních úspěchů.

Hana Koláčková

Chtěla bych Vám poděkovat za služby realitního makléře pana Ing. Kamila Jelínka, s jehož službami jsem byla velmi spokojená. Dovedl celou transakci s prodejem bytu ke zdárnému konci k mé naprosté spokojenosti.

Pavel Dvořák

Kdyby bylo možno dát 6 hvězdiček, dal bych je. Oceňuji stoprocentní odbornost, rychlost vyřízení, komunikativnost, orientaci v problému, ochotu vyhovět. Bez výhrad spolupráci s panem Jelínkem doporučuji.

Miroslav Rejda

Při podpisu smlouvy na prodej mého rodinného domu s realitní kanceláří Re/max jsem měl představu – slušnost, rychlost a bezproblémové jednání. To vše, mně splnil realitní makléř Ing. Kamil Jelínek, za což mu děkuji. Mohu všem doporučit!

Eliška Kačerová

Nejlepší realitní makléř, se kterým jsme kdy spolupracovali. Doporučuji všude kudy chodím. Velmi profesionální a přesto milý přístup, kdy jsme viděli, že nejsme jen obchodní položka, ale lidé, pro které pan Jelínek našel vždy pár milých slov nebo dokonce pár kousků ovoce pro děti. Prodej nemovitosti proběhl hladce i v naší náročnější situaci a časovém tlaku, kdy se koordinoval nákup a prodej více nemovitostí. Perfektní organizace, které není co vytknout. Kdyby se dalo dát sto hvězdiček, zaslouží si je všechny!

manželé Zwettlerovi

Služby spojené s prodejem našeho domu zvládl pan Ing. Kamil Jelínek na výbornou. Není jednoduché jednat se zájemci po telefonu – být odborníkem na telemeketing, při jednání na prohlídkách – být stavebním technikem, při vyjednávání o smlouvě – právníkem a nakonec při pomoci financování našim kupujícím byl odborníkem na financování. Tyto úlohy zvládl na výbornou a vždy se domluvil tak, že my i kupující byli spokojení. Prodej domu zvládl rekordně rychle za 1,5 měsíce, na srovnání administrace hypotéku u světoznámé banky trvala 2x déle, to byli 3 měsíce.

Radmila Kouřilová

Byla jsem s Vaší prací naprosto spokojená. Musím Vám poděkovat za Vaši houževnatost, protože byly fáze, kdy jsem prodej bytu už opravdu chtěla vzdát. Na tom, že se to povedlo dotáhnout do konce, máte obrovský podíl. Přeji Vám hodně pracovních úspěchů i rodinné štěstí. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)

Alexander Tereshchenko

Pan Jelínek je ochotný, přizpůsobivý, velmi motivovaný, jde pevně za svým cílem – náš byt byl pronajatý dvakrát, pokaždé během dvou týdnů.

Michal Jambor

Znovu jsem využil služeb pana Jelínka a opět naprostá spokojenost.

Václav V.

Rychlost, vstřícnost, maximální spokojenost. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)

Michal Štěpánek

Pana Jelínka považuji za vysoce kvalitního profesionála. Perfektní vystupování, chování, osobní přístup ke konkrétním potřebám klienta, široké znalosti v oboru, veškerá pomoc s vyřízením formalit, vynikající angličtinou slovem i písmem a kdykoli ochota pomoci po telefonu či e-mailu. Skutečně nemám co vytknout. S pomocí pana Jelínka jsem kupoval byt a dva pronajal a mohu ho jen doporučit.

A. Řeháková

Se službami pana inženýra Jelínka při pronájmu bytu jsem byla naprosto spokojena. Vedle zprostředkování zájemců, prohlídek bytu a konzultace o ceně pronájmu zajistil kompletní servis od nafocení přes přípravu smluv až k předávacímu protokolu i pomoc s přepisem energií na nového nájemníka, včetně‚ detailů jako byla pomoc se stěhováním nábytku, za kterou jsem velmi vděčná. Naše komunikace byla věcná, pružná a efektivní. Pana inženýra Jelínka bych neváhala doporučit všem jeho potenciálním klientům, kteří dosud váhají s výběrem toho správného makléře pro pronájem či prodej nemovitosti. JE TO ON! Děkuji.

Martin Horák

Musím zde vyzdvihnout nadstandartní péči pana Jelínka, který byl nejen velmi rychlý a kreativní, ale i současně velmi lidský a příjemný. Byt nám prodal velmi rychle, nejrychleji ze všech konkurencí nabízených podobně velikých bytů v naší lokalitě. Přiznám se, že jsem netušila, že prodávat byt může být taková zábava. Vše šlo hladce a rychle. Jsme s jeho službami velmi spokojení. Vřele doporučuji.

Jitka Danielová

S panem Jelínkem byla výborná, rychlá a ochotná domluva a navíc s pozitivním výsledkem!

Marie Zukalová

Pan Jelínek je velmi vstřícný k požadavkům klienta a ochotně poradí, vysvětlí a projde celým kolotočem okolo prodeje domu. Osobně jsem s ním spolupracovala více než 2 roky, kdy mi pomohl zprostředkovat pronájem nemovitosti a poté i její prodej. Byl velmi ochotný a podrobný co se týče stavu nabídky nemovitosti. Měla jsem pravidelné informace, kdo má o nemovitost zájem, jak dopadly prohlídky nemovitosti a celkově jak si nabídka stojí ve srovnání s jinými nabídkami v dané lokalitě. Také právní servis byl v naprostém pořádku. Na panu Jelínkovi oceňuji zejména jeho loajalitu k zákazníkovi, profesionální přístup a upřímnost. Tohoto realitního makléře doporučuji všem, kteří touží prodat nebou koupit nemovitost bez zbytečných formalit a arogance.

Jiří Němeček

Dobrý den, kontakt na realitního makléře pana Jelínka jsem dostal od známé. Již od prvního setkání jsem byl mile překvapen, s jakým nasazením a ochotou mi dokázal poradit jak při prodeji, tak i při nákupu nemovitosti. Hlavně po právní stránce mi pomohl vyřešit spoustu problémů, a to téměř v kteroukoliv dobu. Služby pana Jelínka doporučuji všem svým kamarádům, známým a především těm, kteří ocení profesionální přístup.

Oldřich Peslar

Pan Jelínek je super, rád bych si přál takové borce ve svým týmu, odborník v oboru, příjemný, uctivý. O makléři jsme se dozvěděli přes rodinného přítele Roba.

Michal Štěpánek

Se službami Ing. Jelínka jsme byli naprosto spokojeni. Vysoce profesionální, lidský přístup, znalosti, dochvilnost, serióznost, podstatě časově neomezená pracovní doba. Rádi opět využijeme jeho služby a moc rádi ho všem doporučíme!

Pleskotová Nela

Vzhledem k negativním zkušenostem mých známých a rodiny při jednání s realitními kancelářemi jsem čekala ledacos, ale pan Jelínek mě naprosto překvapil svým přístupem. Péči, kterou nám věnoval, bych označila za nadstandardní. Komunikace s ním byla profesionální, na zprávy odpovídal rychle a požadavky řešil téměř okamžitě. Ve všem nám vyšel vstříc a vše dotáhnul do konce. Jednání se odehrávalo v přátelské atmosféře. Jsem ráda, že jsme na něj měli štěstí.

Nataša Jursová

Pan Jelínek je nejen vysoce profesionální, ale taky velice lidsky příjemný. Spolehlivost je samozřejmostí, bonus pro klienta je jeho vstřícnost a pomoc při návazných činnostech.

Daniel Polčík

S panem Jelínkem se prodává nemovitost bez starostí. Prostě je to pan Makléř.

Ivo Rejda

Pana Jelínka velice rádi doporučujeme ostatním zájemcům o koupi nemovitosti. S jeho přístupem jsme byli maximálně spokojeni jak po stránce profesionální, tak po stránce “lidské”. Je ochotný, vstřícný a rád poradí v celé oblasti kolem prodeje či koupi nemovitosti, je Vám vždy nápomocen, když si nevíte rady. Jen tak dál a více takových realitních makléřů.

Urbánek Martin

Jsem velice spokojen se službami pana Kamila Jelínka. Nejvíce mě překvapila rychlost prodeje naší nemovitosti s porovnáním s předchozími realitkami. Pana Kamila Jelínka mohu jedině doporučit.

Michal Jambor

Naprostá spokojenost. Perfektní servis. Dokonalý výsledek. Děkuji. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)

Bc. Jana Janků

Ráda bych poděkovala za komplexní služby, lidský přístup, ochotu, spolehlivost a snahu pomoci realitnímu makléři Ing. Kamilu Jelínkovi. Děkuji, i když moje zakázka není ještě úplně dovedena k cíli, protože cítím potřebu ohodnotit přístup pana Jelínka už teď. Pohybuji se profesně v obchodním prostředí a umím docenit slušnost a kvalitu v kontaktu s klientem. Velmi si pana Jelínka vážím a jsem ráda, že mu mohu naprosto důvěřovat. To je pro mě nejdůležitější. Takže moc děkuji a přeji panu Jelínkovi štěstí v osobním i profesním životě a hlavně hodně spokojených klientů.

Renata Zapletalová

Spolehlivý, rychlý, sympatický, prostě super spolupráce. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)

Dana Mrázková

Nadstandardně proaktivní přístup, respektování mých představ při hledání cesty k úspěšnému dokončení prodeje nemovitosti. Naprostá spokojenost, p. Jelínka doporučím se zcela klidným svědomím a jistotou dobře odvedené práce.

Kateřina Přikrylová

S panem Jelínkem jsme byly víc než spokojení. Takový zájem a iniciativa je málokdy vidět.

Přemek Kubák

Jsem se službami pana Kamila Jelínka velmi spokojen. Pomohl mi při prodeji bytu i při nákupu nového. Jeho jednání bylo profesionální, rychlé a efektivní. Byl vždy k zastižení, což byla obrovská výhoda, protože jsem (na prodej i nákup nové nemovitosti) spěchal. Pomohl mi také při jednání s úřady. Vše dotáhl do konce tak, jak jsem očekával a za to mu velmi děkuji.

Bořivoj Knos, Kanada

Pana Ing. Kamila Jelínka mohu vřele doporučit každému, kdo potřebuje služby realitního makléře. Pro prodej naší nemovitosti jsme si vybrali spolehlivou, mezinárodní firmu RE/MAX a na základě ověřených referencí makléře této společnosti. Nyní, po úspěšném a rychle provedeném prodeji je opravdu těžké psát reference na pana Jelínka, aniž bych opakoval to, co již přede mnou napsali jeho mnozí, spokojení klienti. Jeho profesionální přístup a důraz na osobní kontakt s každým potenciálním zájemcem, byl opravdu nadstandartní. Ochotně nám nabídl a provedl i služby, které byly mimo rámec naší smlouvy. Během období prodeje byl stále k disposici, 7 dní v týdnu i v pozdních, večerních hodinách. Zcela mimořádně oceňujeme tu skutečnost, že pan Jelínek odborně vedl prodej naší nemovitosti ve všech fázích během naší nepřítomnosti. Plně jsme se mohli spolehnout na jeho profesionální schopnosti a jeho neúnavnou pracovní morálku.

Ivoš Klaboch

Velmi profesionální a solidní přístup k zákazníkovi. Vstřícnost a ochota, příjemné vystupování. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)

Zdeněk Pokorný

Potřeboval jsem z důvodu stěhování do jiného místa bydliště zajistit do původního bytu nového slušného nájemce. Vzhledem ke své neustálé pracovní vytíženosti a hlavně neznalosti této problematiky, obrátil jsem se na Ing. Kamila Jelínka. Přiznám se, že jsem měl trochu obavy, jak to vše okolo dopadne, neboť jsem měl špatné předchozí zkušenosti s jinými realitními společnostmi. Ing. Jelínek vše zařídil bez zbytečných odkladů. Když potřeboval něco doplnit, vždy mě kontaktoval dopředu a setkání proběhlo u mě doma. Vůbec ničím mě nezatěžoval a celou záležitost dotáhl velmi rychle a precizně až do konce. Při jednáních byl ochotný, nevtíravý prostě profesionál. Je to člověk na svém místě. Sám dlouhodobě podnikám, tak si myslím že dovedu ocenit jeho stoprocentní profesionální práci. Nelze jinak, než mu touto cestou poděkovat a všem vřele doporučit. Věřte, on Vás nezklame.

Ivo Šarman

Dovoluji si napsat referenci na právě dokončující obchod vaší realitní kanceláře RE/MAX ohledně prodeje bytu 1+1 ve Ždánicích. Vše bylo na vynikající úrovni. Pan makléř Kamil Jelínek byl po celou dobu obchodu jedním slovem SKVĚLÝ. Spolupráce, komunikace a informovanost o vývoji obchodu byla proste perfektní a ideální. Byl jsem celkově nadmíru spokojen. Vaši realitní kancelář a stejně tak pana makléře Kamila Jelínka budu jen chválit a propagovat. Děkuji za vše, s pozdravem spokojený klient.

Jiří Majer

Přístup pana Jelínka byl proaktivní, zodpovědný a efektivní. Můžu vřele doporučit.

M. Štěpánek

Obecně jsem k makléřským službám spíše skeptický. Nicméně pana Jelínka považuji za vysoce kvalitního profesionála. Perfektní vystupování, chování, osobní přístup ke konkrétním potřebám klienta, široké znalosti v oboru, veškerá pomoc s vyřízením formalit, kdykoli ochota pomoci po telefonu či e-mailu. Skutečně asi nemám co vytknout. Pan Jelínek je velmi vstřícný člověk, na kterého je opravdu spolehnutí. Tuto RK a především pana Jelínka mohu všem doporučit.

Kateřina Straková

S panem Jelínkem naprostá spokojenost. Profesionální a rychlé služby, osobní přístup ke klientovi.

Lenka Kalendová

Pana Jelínka velice rádi doporučujeme ostatním zájemcům o koupi nemovitosti. S jeho přístupem jsme byli maximálně spokojeni jak po stránce profesionální, tak po stránce “lidské”. Je ochotný, vstřícný a rád poradí v celé oblasti kolem prodeje či koupi nemovitosti, je Vám vždy nápomocen, když si nevíte rady, jen tak dál a více takových realitních makléřů.

Zuzana Dologhová

Ochotný, profesionální, snaživý a vstřícný odborník na úrovni. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)

Jana Janderová

Se službami pana Kamila Jelínka jsem byla velmi spokojena. Jeho přístup byl profesionální a maximálně efektivní. Díky němu jsem pronajala byt během několika dnů. Je to velmi empatický, důvěryhodný a příjemně vystupující profesionál. Bylo mi potěšením s ním jednat. Mohu jen doporučit obrátit se při jednání právě na něho.

Jaroslav Zika

Pan Jelínek od počátku našeho společného jednání vystupoval korektně, inovativně a vstřícně k našim požadavkům. Vytkl si jasnou strategii prodeje nemovitosti, která vedla k úspěchu. Jeho požadavky nebyly obtěžující, účelně vedly k danému cíli, průběžně nás informoval o situaci. Pokud bychom v budoucnu měli možnost, rádi bychom opětovně využili jeho služeb. Na jeho osobních kvalitách může Vaše firma stavět úspěchy v podnikání.

Přemek Kubák

Co se týká prodeje a nákupu realit, tak se obracím jedině na pana Jelínka. Ochotně mi již podruhé pomohl prodat nemovitost a také dvakrát koupit novou. Pan Jelínek jedná velmi seriózně a hlavně odpovídá velmi rychle na veškeré dotazy. Všechno, (i nad rámec povinností) vždy vyřídí a dohodne s úřady i s jinými institucemi. Jsem tedy s jeho službami dlouhodobě maximálně velmi spokojen!

Jakub Pilka

Ustretove a uctive jednanie s klientmi, vyborne manazovanie celeho procesu preberania bytu. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)

Helena Kolářová

Ráda bych touto cestou poděkovala vašemu realitnímu makléři Ing. Kamilu Jelínkovi za profesionální služby při prodeji družstevního bytu. Během poměrně krátké doby se mu díky hledání nových cest a možností podařilo prodat náš byt v ne zcela lukrativní lokalitě. Zároveň velmi oceňuji jeho lidský přistup. Přeji vám i nám – klientům více podobných profesionálů!

Miluše Čáslavová

Vše naprosto v pořádku, pan Jelínek je profesionál na svém místě. Velice ochotný a pomoc s jakýmkoliv problémem a připraven zařídit možné i nemožné.

Ellen Hanusová

Přívětivé a profesionální jednání. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)

František Chupík

Velice rád bych touto cestou poděkoval vašemu realitnímu makléři panu Ing. Jelínkovi za perfektní a profesionální přístup při koupi a následném urychleném převodu nemovitosti – chaty na nás jako nové majitele. Od počátku probíhalo vše přesně podle domluvy, bez zbytečného zdržování v nejkratší možné době, takže můžeme chatu využít ještě poslední prázdninový týden, s čímž jsme vůbec nepočítali. Byl s námi v neustálém kontaktu telefonickém i mailovém, bez ohledu na čas a víkendy a ve všech našich požadavcích, týkajících se především termínů schůzek jak s původními majiteli na místě chaty, tak i v realitní kanceláři a u advokáta, nám vždy vyšel vstříc. Díky jeho skvělé práci proběhlo vše hladce, bez komplikací a k naší úplné spokojenosti. Pan ing. Jelínek opravdu dělá čest vaší společnosti Remax a já vás díky jeho práci budu rád a s klidným svědomím doporučovat i svým přátelům a známým. Ještě jednou děkuji.

Roman Krakovec

Byl jsem velmi spokojen s rychlým jednáním ohledně prodeje bytu. Všechno proběhlo bez komplikací a v termínu, který jsme si s panem Jelínkem stanovili.

Milena Sedláčková

Během Vašeho působení jsem nabyla přesvědčení, že Vaše služby mohu s čistým svědomím doporučit dalším zájemcům o poskytování realitních služeb. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)

Eva Chladová

Velmi příjemná a profesionální spolupráce. (vyjádření ke službám Kamila Jelínka)