Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř Kamil Jelínek

I have been working in the world of real estate since 2003. From the very beginning, my primary goal has been to offer my clients the best possible service. That is why I cooperate with the RE/MAX Alfa real estate agency to use its professional background and technical support. I can help you with property sales and rental in Brno, where I have lived for many years, as well as in Ždánice, where I was born, in Kyjov, and the area around Bučovice.

I worked in the UK for many years and therefore speak and write English to a high standard. For this reason, I cooperate with both Czech and non-Czech clients. If you want to sell an apartment, house, plot of land, or commercial space in Brno and the surrounding area, I will be happy to help you.

Phone: +420 774 006 863

My websites: Kamiljelinek.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Where to find me

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

Pan Jelínek mi zprostředkoval prodej starší nemovitosti. Nejdříve jsem požádal o tržní odhad. Ten byl proveden rychle, přesně a skutečně fundovaně. Následně jsme se dohodli i na zprostředkování prodeje. Poplatek za odhad mi byl okamžitě vrácen a pan Jelínek skutečně naprosto profesionálně celý prodej zajistil. Na panu Jelínkovi si cením, zkušenost, seriózní jednání a výbornou znalost trhu. Odměna makléře je v tomto případě zcela férová a zasloužená. V případě potřeby jsem kdykoliv ochoten tuto referencí osobně potvrdit. Ing. Libor Ondráček, tel. 724 370 887.
Pohotový a seriozní profesionální přístup, milé a bezprostřední jednání. Co víc si přát než jednání s panem Jelínkem. Doporučuji všem.
S panem Jelínkem je radost řešit nemovitosti. Prodával jsem s ním i nakupoval.Líbilo se mi že jak řekl tak se stalo. Žádný mohlo by nebo snad.Termíny má v malíčku. Všechno klaplo tak jak řekl.Provizi si zaslouží.Lajšner Jaroslav
Doporučuji pana Jelínka, se kterým jsme řešili pronájem bytu. Velmi dobrá spolupráce a komunikace, vše bylo pečlivě vysvětleno, velká spokojenost.
js_loader