Ing. Kamil Jelínek

Realitní makléř Kamil Jelínek

I have been working in the world of real estate since 2003. From the very beginning, my primary goal has been to offer my clients the best possible service. That is why I cooperate with the RE/MAX Alfa real estate agency to use its professional background and technical support. I can help you with property sales and rental in Brno, where I have lived for many years, as well as in Ždánice, where I was born, in Kyjov, and the area around Bučovice.

I worked in the UK for many years and therefore speak and write English to a high standard. For this reason, I cooperate with both Czech and non-Czech clients. If you want to sell an apartment, house, plot of land, or commercial space in Brno and the surrounding area, I will be happy to help you.

Phone: +420 774 006 863

My websites: Kamiljelinek.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Where to find me

Certificates

My listings

Prodej domu, 100 m2, Brno

Prodej domu, 100 m2, Brno

Brno-Tuřany, Brno-město, Jihomoravský
4 260 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 67 m2, Brno

Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví, 67 m2, Brno

Brno-Starý Lískovec, Brno-město, Jihomoravský
5 650 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 74 m2, Brno

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 74 m2, Brno

Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Brno-město, Jihomoravský
7 290 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 153 m2, Rosice

Prodej domu, 153 m2, Rosice

Brno-venkov, Jihomoravský
Cena na vyžádání v kanceláři
Pronájem komerčního objektu, 270 m2, Babice u Rosic

Pronájem komerčního objektu, 270 m2, Babice u Rosic

Brno-venkov, Jihomoravský
20 000 czk / za měsíc

Testimonials

Měla jsem tu čest při hledání pronájmu jednat s Ing. Jelínkem a jsem tomu moc ráda. Spolupráce byla rychlá a profesionální, na všechny mé dotazy ochotně odpovídal. Navíc je to člověk, který svou práci dělá srdcem; který jiný realitní makléř Vám při nastěhování do nového bytu doveze švestky a jablka z vlastní zahrady? Za mě jedno velké doporučení! Jana Janoutová
Dala jsem na recenze a poprosila o pomoc pana Jelínka, když jsem potřebovala odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení. Překvapila mě rychlost komunikace a odhad byl zpracován rychlostí blesku. Později jsem se rozhodla znovu požádat o pomoc pana Jelínka, tentokrát při pronájmu bytu. A opět jsem rozhodně nelitovala. Je profesionálem s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi v oboru. Pomůže, poradí, umí si efektivně zorganizovat svůj čas a velice rychle komunikuje. Během několika dní byl byt nafocen, vytvořen inzerát, poté následoval prohlídkový den a brzy podepsána nájemní smlouva. Panu Jelínkovi velmi děkuji a rozhodně ho mohu doporučit všem!
Pan Jelínek mi zprostředkoval prodej starší nemovitosti. Nejdříve jsem požádal o tržní odhad. Ten byl proveden rychle, přesně a skutečně fundovaně. Následně jsme se dohodli i na zprostředkování prodeje. Poplatek za odhad mi byl okamžitě vrácen a pan Jelínek skutečně naprosto profesionálně celý prodej zajistil. Na panu Jelínkovi si cením, zkušenost, seriózní jednání a výbornou znalost trhu. Odměna makléře je v tomto případě zcela férová a zasloužená. V případě potřeby jsem kdykoliv ochoten tuto referencí osobně potvrdit. Ing. Libor Ondráček, tel. 724 370 887.
Doporucuji tem co hledaji profesionalni a presto osobni lidsky pristup a flexibilitu.
js_loader