Souhlas se zpracováním osobních údajů

Odesláním formuláře či kontaktováním uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění souhlas, aby společnost TOP REALITY SERVIS, s.r.o., podnikající pod obchodní značkou RE/MAX Alfa, zpracovávala a archivovala mé osobní údaje a souhlasím, že mnou odeslané osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktování, vytvoření obchodní nabídky a následného kontaktu.

Souhlas uděluji společnosti TOP REALITY SERVIS, s.r.o., IČ: 241 93 844 se sídlem Spálená 97/29, Praha 1, jež je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 187436, zaměstnancům této společnosti, fyzickým osobám podnikatelům, kteří podnikají pod obchodní značkou RE/MAX, či doporučeným partnerům společnosti TOP REALITY SERVIS, s.r.o., se kterými společnost TOP REALITY SERVIS, s.r.o. spolupracuje za účelem splnění požadavků, kvůli kterým vás kontaktuji.

Technický způsob zpracování dat

Vaše osobní údaje odeslané prostřednictvím kontaktního formuláře jsou uložené v databázi těchto webových stránek a v CRM systému Business Booster, který je provozovaný společností Expanzia s.r.o., IČ: 24760111.

Tento souhlas je udělen pro všechny údaje uvedené ve formuláři, a to na dobu neurčitou. Udělení souhlasu je dobrovolné a jsem informován, že svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, žádat o vysvětlení, doplnění, opravu, a to prostřednictvím následujícího formuláře.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.