Dorina Šebíková

Realitní maklérka Dorina Šebíková

Jediná reklama, v kterou opravdu věřím, jsou nadšené reference klientů. Nakonec je to nejvíc objektivní a nestranné ověření, že svou práci dělám dobře. Mou hlavní lokalitou je Praha a severní část Prahy – východ. Spolupracuji s ověřenou sítí dodavatelů jako jsou právníci, hypotéční makléři, fotografové i řemeslníci. Všichni pracujeme společně ke klientově spokojenosti. Celý proces mám pod dohledem.

Snažím se s klienty detailně probrat jejich situaci, potřeby i plány, abychom k prodeji přistoupili, co nejefektivněji. Na celý proces nákupu i prodeje dohlížím osobně a jsem jedinou styčnou osobou pro klienty od začátku až do konce. Mám tak naprostou kontrolu nad celou transakcí.

Telefon: +420 603 570 910

Web makléře: Dorinasebikova.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Kde mě najdete

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem domu, 185 m2, Praha 4 - Šeberov

Pronájem domu, 185 m2, Praha 4 - Šeberov

Šeberov, Praha 4, Hlavní město Praha
42 000 czk / za měsíc
Pronájem domu, 184 m2, Praha 4 - Šeberov

Pronájem domu, 184 m2, Praha 4 - Šeberov

Šeberov, Praha 4, Hlavní město Praha
49 000 czk / za měsíc
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 53 m2, Praha 9 - Letňany

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 53 m2, Praha 9 - Letňany

Letňany, Praha 9, Hlavní město Praha
6 350 000 czk / za nemovitost
Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 79 m2, Praha 2 - Nové Město

Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 79 m2, Praha 2 - Nové Město

Nové Město, Praha 2, Hlavní město Praha
27 000 czk / za měsíc
Pronájem domu, 210 m2, Praha 10 - Lipany

Pronájem domu, 210 m2, Praha 10 - Lipany

Lipany, Praha 10, Hlavní město Praha
49 000 czk / za měsíc
Prodej pozemku, 630 m2, Líbeznice

Prodej pozemku, 630 m2, Líbeznice

Praha-východ, Středočeský
7 500 000 czk / za nemovitost

Reference

Vážení lidé, kteří se zabýváte momentálně s prodejem nebo koupí nemovitosti přes paní Dorinu Šebíkovou...Chci tady na recenzi napsat o paní makléřce spousty věcí,ale to už by pak snad ani nikdo nečetl,jak by to bylo dlouhé...tak snad jen okrajově...V životě jsem se měl možnost potkat se spoustou lidí,ale poznat osobně p.Šebíkovou je pro mně celoživotní úspěch a štěstí.Kdyby v tomto našem českém národě byly lidé jako je p.Šebíková,tak bych vstával každodenně s úsměvem a večer usínal s čistou myslí.Od prvního dne,kdy jsme měli schůzku ohledně prodeje naší nemovitosti měla spousty nápadů a návrhů...její zapálenost a ochota byla až překvapivá...,časem jsem pochopil,jak moc tomuhle oboru rozumí....Jednání se mnou bylo velice příjemné a veliké překvapení...Vše probíhalo jak slíbila,nikdy na nic nezapomněla , pořád informovala , posílala náhledy smluv před podpisy ke kontrole a připomínky , zařídila vše potřebné k plnému komfortu prodeje. Jediné co jsem musel , bylo kulit oči ,jak to všechno klape. Byt se podařil prodat do 1 měsíce. Na veškeré schůzky a podpisy smluv jsem se extrémně těšil, protože jsem jí v dnešní těžké době věřil tak jako nikdy nikomu... Mít možnost sedět vedle opravdové dámy nemáte každý den :-)Momentálně jsem ve fázi koupi nové nemovitosti a po tak skvělém výkonu prodeje neotálím zvednout telefon a konzultovat vše s ní. Nemá problém poradit a já jsem klidný i když zrovna vyhlédlou nemovitost nemá nastarost.Všem lidem kteří si přečtou tuto recenzi můžu p.Šebíkovou doporučit jako TOP makléřku a věřte, že nebudete litovat - ba naopak - budete psát stejné , nebo dokonce lepší recenze než já.Doufám , že p.Šebíkovou budu nadále potkávat a budu mít tu možnost svěřit k prodeji i další nemovitost. Jen na závěr mám jedno přání - byl bych velice rád, kdyby se naše obchodní jednání proměnilo v přátelství , jelikož každý z nás se chce obklopovat takovými profesionály!!Děkuji moc za vše - Vladimír
Děkuji za spolupráci paní Šebíkové. Po osobních zkušenostech bych si již nevybral nikoho jiného než paní Šebíkovou. Prodej nemovitosti proběhl během několika týdnů a to jen díky jejímu profesionánímu přístupu a skvělému jednání. Pokud ještě někdy budeme potřebovat realitní služby, tak se obrátíme opět jedině na ni :-)
Touto cestou bych chtěl poděkovat paní Šebíkové za spolupráci při pronájmu bytu. Rychlé, vstřícné a seriózní jednání. Vždy na příjmu a připravená řešit případné problémy. Takto si představuji profesionální pomoc a servis při pronájmu nemovitosti.
Výborná zkušenost a profesiálnost. Doporučuji.
js_loader
Ida Ročňáková
Simona Reiterová
M. Červenka
Jaroslava Volšanská a Jaroslava Kuchtová
Monika Sláviková

S paní Šebíkovou jsem byla nadmíru spokojená. Je to opravdu velký profesionál. Nic nebyl problém, věčně usměvavá, ochotná v čemkoliv pomoci. O nic jsem se nemusela starat, vše mi vysvětlila a ochotně odpovídala na sebemenší “blbou” otázku. Určitě ji budu doporučovat všem, kteří budou shánět nemovitost.

Tomáš Radil
Tomáš Kuchař
Petr Muroň

Paní Šebíkovou mohu vřele doporučit každému, kdo bude v Praze a okolí potřebovat využít opravdu kvalitních a vysoce nadstandardních realitních služeb. Realizovali jsme spolu prodej bytu v době hlubokého koronaviru a přes všechna úskalí s touto dobou spojená, vše dopadlo přesně podle mých očekávání. Jsem rád, že konečně vím na koho se příště obrátit.”

Soběslav Holec

Slušnost, ochota a dobrá spolupráce s paní Dorinou Šebíkovou.

Vladimír Ondračka

Vše jak bylo dohodnuto. Paní Šebíková je profesionální a ochotná.

Martina Kováříková

Dobrý den, ráda bych chtěla touto cestou poděkovat a pochválit Vašeho zaměstnance, paní Dorinu Šebíkovou, za velmi milý a profesionální přístup. Příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděla veškeré mé dotazy. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázala dobře zorganizovat nejen prohlídky našeho bytu, ale pomohla i při rozhodování a definitivní realizaci prodeje, která nebyla jednoduchá. Tím dělá také dobré jméno vaší realitní společnosti. V případě ji ráda i doporučím mým známým, kteří by měli zájem prodat/koupit nemovitost. Vedení společnosti RE/MAX Alfa gratuluji k takovým zaměstnancům.

David Radil

Komplexní a profesionální péče. Spolehlivost a výborná komunikace. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Marcela Hrdinová

S paní Šebíkovou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Kdykoliv byla ochotná nám poradit, vysvětlit a informovat, co se právě děje s naší nemovitostí, kterou jsme ji zadali k prodeji. Nerozlišovala hodinu ani den, kdy jsme s ní byli v kontaktu. 100% vstřícná.

Jana Cónová

Nedovedu si představit jiného realitního makléře! Paní Šebíková mi při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionálně brilantní servis, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. V budoucnu se na ni jistě obrátí i moji blízcí a přátelé. Vřele mohu všem doporučit.

Vanda Beringerová

S realitní makléřkou jsme byli moc spokojeni. Je velmi schopná, proaktivní a seriózní. Jejích služeb v budoucnu určitě využijeme znovu. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Miloš Polomo

Přesné a včasné zpracování a předání podkladů. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

František Javůrek

Paní Dorinu Šebíkovou mohu všem jen doporučit. Ještě jednou tímto děkuji za rychlé jednání, profesionální přístup a milé empatické chování.

Višňarovi a Herzerovi

S prací paní Šebíkové jsem já i celá moje rodina byli nad očekávání spokojeni. Je velice milá, ochotná a ve chvíli kdy nastaly neočekávané problémy udělala maximum, aby vše vyřešila ke spokojenosti všech stran. Paní Šebíková je profesionálka každým coulem. ? Děkujeme.

Zdeněk Čížek

Děkuji paní Šebíkové za férový a profesionální přístup. Provedla nás od začátku, kdy jsme připravovali nemovitost k prodeji, až po finalizaci prodeje. Vše vždy probíhalo podle dohody s paní Šebíkovou, vyřízení smluv a dokumentů – vlastně vše bylo více jak 100%. Děkuji, vím na koho se můžu ohledně prodeje nemovitosti příště bez obav obrátit.

Dalimil Česlar

Paní Šebíková je flexibilní, byla ochotná se s námi vidět i přes víkendy nebo večer. O všech krocích nás vždy předem informovala. Vhodné nájemníky nám sehnala během jednoho týdne. Určitě využijeme služeb paní Šebíkové v budoucnu, pokud budeme potřebovat. Doporučuji!

Jana Kozumplíková

Paní Šebíková byla velice milá, ochotná a velice profesionální. A všechno proběhlo i rychle :-). Celý Váš tým je neskutečný sehraný.

Marcela Bobková

Paní Dorina Šebíková si mě svým přátelským vystupováním ihned získala. Je velice příjemná a celá transakce díky ní proběhla kvalitně a rychle ke vší spokojenosti.

Jiří Jílek

Paní Šebíková měla velmi profesionální a současně vstřícný a lidský přístup a vycházela vstříc mým ne úplně jednoduchým potřebám, díky čemuž jsem mohl bez problémů zrealizovat koupi nemovitosti i ze zahraničí. Děkuji!

Veronika Benešová

Paní Šebíková je výborná realitní makléřka. Je velice sympatická, schopná a vždy na telefonu. Komunikace s ní byla bezproblémová a věcná.

Jana Cónová

Nedovedu si představit jiného makléře! Paní Šebíková mi při prodeji nemovitosti poskytla naprosto profesionální brilantní servis, a to s velmi příjemným osobním přístupem. Komunikovat s paní Šebíkovou byla doslova radost. V budoucnu se na ni jistě obrátí i moji blízcí a přátelé. Vřele mohu všem doporučit!

Tomáš Radil

Velice profesionální a osobní přístup, přehled na trhu a cenné rady, veliká spokojenost. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Dana Jiříková

Perfektní komunikace, maximální vstřícnost a ochota, rychlé odpovídání na dotazy, lidský přístup. Velmi doporučuji. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Hana Kastelicová

Velice profesionální a osobní přístup, přehled na trhu a cenné rady, veliká spokojenost. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Richard Kalač

Velmi děkuji za rychlý prodej nemovitosti a profesionální zastupování. 100% spokojenost – mohu všem doporučit! (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Veronika Machová

Byla jsem maximálně spokojená s prací paní Šebíkové, díky jejímu profesionálnímu a vstřícnému přístupu, jsem rychle a bez problémů prodala svojí nemovitost.

David Trdlička

U paní Šebíkové oceňuji vstřícnost, rychlost a příjemné vystupování. Vše, za mne bylo po předchozí konzultaci vyřízeno, a to v podstatě bez starostí. Pokud se vyskytly nějaké problémy, paní Šebíková je velmi rychle vyřešila.

Marta Šubrtová

S prací paní Šebíkové jsem byla maximálně spokojená, vyhovoval mi poskytnutý servis i osobní přístup. Moc jí děkuji za spolupráci a mile ráda její služby svým známým doporučím.

Ivana Pospíšilová

Paní Dorina Šebíková je naprosto dokonalá profesionálka. Spolupráci s ní si nemohu vynachválit. Pro společnost RE/MAX je obrovským přínosem a dělá mu to nejlepší jméno.

Tomáš Kuchař

S prací paní Šebíkové jsem byl maximálně spokojen. Její přístup, profesionalita, ochota cokoliv vysvětlit a zařídit snese ta nejvyšší měřítka. Rychlost s jakou vyřídila prodej bytu byla rovněž skvělá. Mohu jen doporučit, což jsem již udělal. Tímto ji ještě jednou moc děkuji. Pokud bych znovu řešil koupi nebo prodej, znovu se na ní obrátím.

Petra Rytířová

Ráda bych ohodnotila Vaši realitní makléřku Dorinu Šebíkovou, za její profesionální přístup v prodeji mého bytu. Na stupnici od 1 do 10 bych ji ohodnotila 10. Byla jsem s ní nadmíru spokojená, vše zařídila o nic jsem se nestarala, časově mě prodej bytu vůbec nezatížil. Děkuji jí tímto za její profesionalitu a rychlost.

Bohumil Hachle

S prodejem a celkovým přístupem paní Šebíkové jsem byl velmi spokojen. Tímto děkuji.

Gabriela Jakešová

Paní Šebíková, makléřka na svém místě, jsem ráda, že jsem si ji vybrala při prodeji družstevního bytu, vše proběhlo na 1*. Děkuji a mohu jen doporučit.

Milan Kůla

Nejlepší makléřka, kterou jsem mohl potkat! Vstřícná, ochotná, velice milá a ve všem, na čem jsme se domluvili, ji hodnotím na 100%. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Jan Čacký

Jak to říci, předběhl jsem jiného zájemce a koupil byt v době, kdy jsem ležel v nemocnici. Můj finanční poradce a vaše makléřka vše zajistili v rekordním čase, na všem se domluvili a předali si a já si mohl nechat v klidu drátovat ruku. ? (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Dagmar Woloszczuk

Se šlužbami paní Doriny Šebíkové jsem byla velmi spokojená. Je příjemná a komunikativní. Ocenila jsem především její dynamiku a osobní přístup. Myslím, že paní makléřku ještě v budoucnu oslovím, a ostatním vřele doporučuji.

Rudolf Fryček

Kvalitní a transparentní proces. Přizpůsobení potřebám klienta. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Adam Dušan

Paní Dorina Šebíková je sympatická realitní makléřka, velmi chci vyzdvihnout perfektní znalost v oboru, přístup ke klientovi a celkově k zakázce. Její práce byla opravdu precizní, perfektně mi poradila a vše kolem prodeje podrobně vysvětlila.Vždy vše, jak popsala na 100%, splnila. Spokojenost! Jsem velmi rád, že jsem oslovil právě paní Šebíkovou, mohu ze zkušenosti říci DOPORUČUJI a ještě jednou děkuji velmi pěkně!

Marie Dobrovolná

Naprosto bezproblémová komunikace, vše vysvětleno, všechny dohody byly splněny. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Martina Dubová

Profesionální i lidský přístup. Až budu potřebovat služby realitního makléře, nebudu váhat ani minutu. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)

Andrea Blechová

Perfektní a profesionálni, přesto velmi lidský přístup od paní Šebíkové. Naprosto skvělý servis a příjemná komunikace. Doporučila bych ji každému a dál budu jejích skvělých služeb využívat.

Marcela Karásková

Děkuji paní Šebíkové jak za aktivní přístup, tak za přispůsobení se mým časovým možnostem. Celkový přístup byl komunikativní.

Zdeněk Paul

Byl jsem velice spokojený. (vyjádření ke službám Doriny Šebíkové)