Dorina Šebíková

Realitní maklérka Dorina Šebíková

The only advertsiements I truly believe in are enthusiastic client testimonials. In the end, it is the most objective and impartial proof that I am doing my job well. I am located in Prague and the north eastern part of the city. I work with a proven network of professionals, such as lawyers, mortgage brokers, photographers, and even handimen. We all work together to our client’s satisfaction. As a team we ensure the process is smooth and stress-free.

When first meeting a new client, I always discuss their circumstances, needs, and plans in order to proceed with the sale as effectively as possible. I personally supervise the entire buying and selling process and remain the only contact person for a client from start to finish. I promise to deliver a professional, smooth, and thorough property transaction.

Phone: +420 603 570 910

My websites: Dorina Šebíková RE/MAX

Contact me

We process personal data under these conditions.

Where to find me

Certificates

My listings

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 53 m2, Praha 9 - Letňany

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 53 m2, Praha 9 - Letňany

Letňany, Praha 9, Hlavní město Praha
6 350 000 czk / za nemovitost
Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 79 m2, Praha 2 - Nové Město

Pronájem bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 79 m2, Praha 2 - Nové Město

Nové Město, Praha 2, Hlavní město Praha
27 000 czk / za měsíc
Pronájem domu, 210 m2, Praha 10 - Lipany

Pronájem domu, 210 m2, Praha 10 - Lipany

Lipany, Praha 10, Hlavní město Praha
49 000 czk / za měsíc
Prodej pozemku, 630 m2, Líbeznice

Prodej pozemku, 630 m2, Líbeznice

Praha-východ, Středočeský
7 500 000 czk / za nemovitost

Testimonials

Přístup a jednání paní Šebíkové při prodeji bytu byl na vysoké a profesionální úrovni. Pokud nastane situace potřeba realitní pomoci oslovíme paní Šebíkovou. Vřele doporučujeme.M. Buben a Z. Bartáková
Děkuji paní Šebíkové za profesionální přístup. Provedla nás celým procesem nákupu nemovitosti bez "ztráty kytičky". Vyřešila všechny problémy spojené s převodem nemovitosti. S čistým svědomím mohu všem doporučit!!!!!! Monika Koppová
V momentě, kde jsme se rozhodli prodat náš byt v Bohnicích, tak jsem předpokládal, že si budu celý prodej zajišťovat sám. Ve chvíli, kdy jsem se rozhodl, že prodej budeme realizovat ve spolupráci s nějakou realitní kanceláří, tak jsem hlavně řešil výši provize, protože mi přišla jedna kancelář jako druhá, jeden makléř jako druhý – všichni jsou skvělý, úžasní atd. a nepřišlo mi, že bych to nezvládl sám a navíc bez placení provize.Nakonec jsem se rozhodl pro p. Šebíkovou ze společnosti RE/MAX, přestože její provize byla hóóódně vysoká. A děly se věci ! Už jsem pochopil co to znamená mít dobrého realitního makléře. Vůbec nelituji zaplacené provize, protože zařídila výmalbu bytu včetně menších oprav, tak aby se zvýšila cena nemovitosti. Aktivně projednala s potenciálními kupci všechny varianty financování, podařilo se jí navýšit domluvenou prodejní cenu a já vše dostal k odsouhlasení tzv. na zlatém podnosu. Po mém rozhodnutí o kupci zařídila všechny následné kroky ohledně smluv, složení kupní ceny, převodů, zápisů do KN, včetně sice již maličkosti, ale administrativně náročnému převodu elektřiny.Závěrem chci pí Šebíkové poděkovat za spolupráci a v budoucnu jistě jejích schopností ještě využiji.
Děkuji za spolupráci paní Šebíkové. Po osobních zkušenostech bych si již nevybral nikoho jiného než paní Šebíkovou. Prodej nemovitosti proběhl během několika týdnů a to jen díky jejímu profesionánímu přístupu a skvělému jednání. Pokud ještě někdy budeme potřebovat realitní služby, tak se obrátíme opět jedině na ni :-)
js_loader