Dorina Šebíková

Realitní maklérka Dorina Šebíková

The only advertsiements I truly believe in are enthusiastic client testimonials. In the end, it is the most objective and impartial proof that I am doing my job well. I am located in Prague and the north eastern part of the city. I work with a proven network of professionals, such as lawyers, mortgage brokers, photographers, and even handimen. We all work together to our client’s satisfaction. As a team we ensure the process is smooth and stress-free.

When first meeting a new client, I always discuss their circumstances, needs, and plans in order to proceed with the sale as effectively as possible. I personally supervise the entire buying and selling process and remain the only contact person for a client from start to finish. I promise to deliver a professional, smooth, and thorough property transaction.

Phone: +420 603 570 910

My websites: Dorina Šebíková RE/MAX

Contact me

We process personal data under these conditions.

Where to find me

Certificates

My listings

Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 53 m2, Praha 9 - Letňany

Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví, 53 m2, Praha 9 - Letňany

Letňany, Praha 9, Hlavní město Praha
5 990 000 czk / za nemovitost

Testimonials

Velmi dobře zpracované informace k prodávané nemovitosti. Profesionální přístup.
Spolupráce s paní Šebíkovou byla super a je vidět, že má v dané oblasti zkušenosti a přehled. Určitě její služby mohu všem doporučit a sám je v případě potřeby rád využiji znovu.Ještě jednou díky!
Velmi jsme ocenili profesionální a flexibilní přístup paní Šebíkové. Po celou dobu jednala korektně s oběma stranami, jak s námi , pronajímateli, tak s nájemci. Poskytla nám řadu užitečných rad a doporučení.
Paní makléřku Dorinu Šebíkovou musím jedině doporučit všem, kteří potřebují poradit a pomoci v oblasti nemovitostí. Moje zkušenost s ní byla a je vždy vynikající. Především oceňuji její nadstandardní péči při řešení jakýchkoliv problémů a její lidský přístup. Do budoucna budu určitě využívat jejích služeb.
js_loader