Dorina Šebíková

Realitní maklérka Dorina Šebíková

The only advertsiements I truly believe in are enthusiastic client testimonials. In the end, it is the most objective and impartial proof that I am doing my job well. I am located in Prague and the north eastern part of the city. I work with a proven network of professionals, such as lawyers, mortgage brokers, photographers, and even handimen. We all work together to our client’s satisfaction. As a team we ensure the process is smooth and stress-free.

When first meeting a new client, I always discuss their circumstances, needs, and plans in order to proceed with the sale as effectively as possible. I personally supervise the entire buying and selling process and remain the only contact person for a client from start to finish. I promise to deliver a professional, smooth, and thorough property transaction.

Phone: +420 603 570 910

My websites: Dorina Šebíková RE/MAX

Contact me

We process personal data under these conditions.

Where to find me

Certificates

My listings

Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 71 m2, Praha 8 - Libeň

Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 71 m2, Praha 8 - Libeň

Libeň, Praha 8, Hlavní město Praha
17 900 czk / za měsíc
Prodej pozemku, 630 m2, Líbeznice

Prodej pozemku, 630 m2, Líbeznice

Praha-východ, Středočeský
7 900 000 czk / za nemovitost

Testimonials

Rychlé a profesionální poradenstvíPaní Šebíková nám dokázala profesionálně poradit v každé záležitosti a v naléhavých případech i mimo pracovní dobu. Všechny zakázky dokončila s absolutní spokojeností. S její prací a profesionální přístupem jsme velmi spokojeni a rozhodně bychom ji doporučili ostatním.
Velmi dobře zpracované informace k prodávané nemovitosti. Profesionální přístup.
Vážení lidé, kteří se zabýváte momentálně s prodejem nebo koupí nemovitosti přes paní Dorinu Šebíkovou...Chci tady na recenzi napsat o paní makléřce spousty věcí,ale to už by pak snad ani nikdo nečetl,jak by to bylo dlouhé...tak snad jen okrajově...V životě jsem se měl možnost potkat se spoustou lidí,ale poznat osobně p.Šebíkovou je pro mně celoživotní úspěch a štěstí.Kdyby v tomto našem českém národě byly lidé jako je p.Šebíková,tak bych vstával každodenně s úsměvem a večer usínal s čistou myslí.Od prvního dne,kdy jsme měli schůzku ohledně prodeje naší nemovitosti měla spousty nápadů a návrhů...její zapálenost a ochota byla až překvapivá...,časem jsem pochopil,jak moc tomuhle oboru rozumí....Jednání se mnou bylo velice příjemné a veliké překvapení...Vše probíhalo jak slíbila,nikdy na nic nezapomněla , pořád informovala , posílala náhledy smluv před podpisy ke kontrole a připomínky , zařídila vše potřebné k plnému komfortu prodeje. Jediné co jsem musel , bylo kulit oči ,jak to všechno klape. Byt se podařil prodat do 1 měsíce. Na veškeré schůzky a podpisy smluv jsem se extrémně těšil, protože jsem jí v dnešní těžké době věřil tak jako nikdy nikomu... Mít možnost sedět vedle opravdové dámy nemáte každý den :-)Momentálně jsem ve fázi koupi nové nemovitosti a po tak skvělém výkonu prodeje neotálím zvednout telefon a konzultovat vše s ní. Nemá problém poradit a já jsem klidný i když zrovna vyhlédlou nemovitost nemá nastarost.Všem lidem kteří si přečtou tuto recenzi můžu p.Šebíkovou doporučit jako TOP makléřku a věřte, že nebudete litovat - ba naopak - budete psát stejné , nebo dokonce lepší recenze než já.Doufám , že p.Šebíkovou budu nadále potkávat a budu mít tu možnost svěřit k prodeji i další nemovitost. Jen na závěr mám jedno přání - byl bych velice rád, kdyby se naše obchodní jednání proměnilo v přátelství , jelikož každý z nás se chce obklopovat takovými profesionály!!Děkuji moc za vše - Vladimír
Paní Šebíkovou můžeme jako realitní makléřku jedině doporučit. Spolupracovali jsme s ní s přítelem při výběru nemovitosti, kterou jsme i díky jejímu profesionálnímu, ale zároveň velmi lidskému, přístupu koupili. Jako pravá realitní makléřka dokázala výborně reagovat na komplikace, které se v průběhu vyskytly, a vždy se snažila co nejlépe vyjít vstříc jak prodávajícímu, tak i nám, kupujícím. Děkujeme za její služby a doporučujeme dál! :)
js_loader