Vlastimil Raška

Realitní makléř Vlastimil Raška

I have many years of experience in business, and since 2012 I have been intensively focused on the real estate sector. During this time, I have successfully completed many real estate transactions, especially ​​residential property and commercial buildings. I perform at the highest level for all my clients with great expertise. I am, among other things, a certified real estate agent according to ISO standard 17024. Please do not hesitate to contact me and I will be happy to arrange for a commitment-free chat with you.

Phone: +420 733 691 145

My websites: Raskareality.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 56 m2, Praha 6 - Vokovice

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 56 m2, Praha 6 - Vokovice

Vokovice, Praha 6, Hlavní město Praha
6 490 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 148 m2, Praha 7 - Holešovice

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 148 m2, Praha 7 - Holešovice

Holešovice, Praha 7, Hlavní město Praha
16 900 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 120 m2, Nižbor

Prodej domu, 120 m2, Nižbor

Beroun, Středočeský
4 300 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 55 m2, Praha 3 - Žižkov

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 55 m2, Praha 3 - Žižkov

Žižkov, Praha 3, Hlavní město Praha
7 690 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 55 m2, Praha 10 - Vršovice

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 55 m2, Praha 10 - Vršovice

Vršovice, Praha 10, Hlavní město Praha
6 490 000 czk / za nemovitost

Testimonials

Dostala jsem se do situace, kdy jsem potřebovala prodat svůj byt. Netroufala jsem si prodávat sama, a proto jsem se obrátila na pana Rašku jako na člověka, kterého osobně znám a který působí již dlouho v realitách. Od prvního počátku mi bylo jasné, že jsem zvolila dobře, jeho práce byla skvělá - ať to byla první profesionální prezentace na webu, domlouvání schůzek s potenciálními klienty až k vysněnému cíli - prodeji bytu. Následně ještě zařídil nezbytné převody, takže za mne mohu pana Rašku vřele doporučit.
Pomocí pana Vlastimila Rašky, jsme s manželem pronajali byt v Praze. Spolupráce s ním byla skvělá. Celým procesem pronájmu nás provedl, vše zprostředkoval a případně i dovysvětlil. V průběhu jsme měli kompletní informace a se vším jsme byli řádně seznámeni. Spolupráci s panem Raškou vřele doporučuji.
Když jsme kupovali byt, pan Raška zastupoval prodávající stranu. Jeho jednání bylo celou dobu naprosto profesionální, solidní a na úrovni, ve všem nám vyšel vstříc, vždy mi trpělivě odpověděl na mé dotazy. Na čem jsme se domluvili, to platilo, pan Raška si vždy dal práci s tím, aby se nic zbytečně neprotahovalo a i poté, co byla transakce dokončena, ještě dvakrát zavolal jestli je vše v pořádku a jestli se nám dobře bydlí. Takový servis bych si představoval a jestli někdy budeme nějakou nemovitost prodávat, pan Raška bude první, komu budu volat :)
Spolupráce s panem Raškou a jeho kolegyni Lenkou Rajchl byla vynikající.Měli jsme trochu složitější situaci s vyřešením úvěru při koupi domu, se vším nám pomohli, vysvětlili, dodali sebedůvěru.Rozhodně je můžu doporučit.
js_loader