Lenka Muráriková

realitní makléřka Lenka Muráriková

Nejsem jen vaším realitním makléřem, ale především partnerem, který vás spolehlivě provede celým procesem prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti, zbaví vás starostí, ochrání od všech rizik, zajistí pro vás nejvýhodnější podmínky a bude vám v této zásadní životní etapě po celou dobu oporou.

Pro vaše zájmy a bezpečí mohu udělat maximum i díky zázemí renomované a úspěšné realitní kanceláře s vysokými etickými a odbornými standardy a skvělým týmem profesionálů.

Vážím si důvěry ve mne vložené, zacházet s ní budu opatrně, profesionálně a s láskou, největší odměnou pro mne vždy je a bude vaše spokojenost.

Telefon: +420 739 755 358

Web makléře: Lenkamurarikova.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 98 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 98 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Újezd nad Lesy, Praha 9, Hlavní město Praha
5 500 000 czk / za nemovitost

Reference

Paní makléřka odváděla po celou dobu prodeje našeho domu velmi profesionální práci. Oceňujeme její komunikační a organizační schopnosti, otevřené jednání a dodržování dohodnutých termínů. Svoji práci bere velmi zodpovědně, až osobně, a tím vytváří u klienta pocit důvěry v její práci. Kubešovi
Moc děkujeme paní Lence Murárikové za její profesionální služby a přátelský přístup. Koupě našeho domu proběhla hladce, byla neustále k dispozici, snažila se nám ve všem maximálně vyhovět. Její služby vřele doporučujeme. Manželé Kusých
Paní Lenka pro mě zpracovala odhad nemovitosti pro dědické řízení. Jednání bylo velice příjemné a rychlé, nejvíce oceňuji profesionalitu a lidský civilní přístup pani makléřky. Pokud budu řešit ještě nějakou kauzu v oblasti realit, určitě se na ní znovu ráda obrátím.
Skvělý přístup, rychlé jednání, naprostá spokojenost.
js_loader
Ivo Kronrád

Paní Murárikovou bych jen chválil. Od rychlosti reakce na moji žádost, až po profesionálně odvedenou práci. Notář byl také spokojen. Budu doufat v další spolupráci. Velká pochvala.

František Skála
Precizně vypracovaná nabídka od paní Lenky Murárikové. Přehled prodeje v lokalitě.