Lenka Muráriková

realitní makléřka Lenka Muráriková

Nejsem jen vaším realitním makléřem, ale především partnerem, který vás spolehlivě provede celým procesem prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti, zbaví vás starostí, ochrání od všech rizik, zajistí pro vás nejvýhodnější podmínky a bude vám v této zásadní životní etapě po celou dobu oporou.

Pro vaše zájmy a bezpečí mohu udělat maximum i díky zázemí renomované a úspěšné realitní kanceláře s vysokými etickými a odbornými standardy a skvělým týmem profesionálů.

Vážím si důvěry ve mne vložené, zacházet s ní budu opatrně, profesionálně a s láskou, největší odměnou pro mne vždy je a bude vaše spokojenost.

Telefon: +420 739 755 358

Web makléře: Lenkamurarikova.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej domu, 80 m2, Bechlín

Prodej domu, 80 m2, Bechlín

Litoměřice, Ústecký
4 690 000 czk / za nemovitost

Reference

S paní Murárikovou již kupuji/prodávám druhou nemovitost. Zatím jsem byl vždy velmi spokojen, je profesionální, dodržuje sliby, je časově flexibilní a pracovitá.Díky za dobře odvedenou práci!
Příjemná, profesionální, vstřícná. Jednání s paní Murárikovou bylo rychlé, srozumitelné, zkrátka stoprocentní. Lepšího realitního makléře jsem zatím nepotkala.
Paní Murarikova je člověk na svem miste. Děkuji za její služby které jsem využila v oblasti realit opakovaně, právě pro profesionální přístup, ochotu i rychlost.
Profesionální spolupráce na nejvyšší úrovni. V dnešním světě makléřů opravdu ze zkušeností výjimka. Moc děkuji a věřím že se v budoucnosti ještě potkáme u dalších nemovitostí.
js_loader
Ivo Kronrád

Paní Murárikovou bych jen chválil. Od rychlosti reakce na moji žádost, až po profesionálně odvedenou práci. Notář byl také spokojen. Budu doufat v další spolupráci. Velká pochvala.

František Skála
Precizně vypracovaná nabídka od paní Lenky Murárikové. Přehled prodeje v lokalitě.