Lenka Muráriková

realitní makléřka Lenka Muráriková

Nejsem jen vaším realitním makléřem, ale především partnerem, který vás spolehlivě provede celým procesem prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti, zbaví vás starostí, ochrání od všech rizik, zajistí pro vás nejvýhodnější podmínky a bude vám v této zásadní životní etapě po celou dobu oporou.

Pro vaše zájmy a bezpečí mohu udělat maximum i díky zázemí renomované a úspěšné realitní kanceláře s vysokými etickými a odbornými standardy a skvělým týmem profesionálů.

Vážím si důvěry ve mne vložené, zacházet s ní budu opatrně, profesionálně a s láskou, největší odměnou pro mne vždy je a bude vaše spokojenost.

Telefon: +420 739 755 358

Web makléře: Lenkamurarikova.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Specialistka na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 98 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 98 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Újezd nad Lesy, Praha 9, Hlavní město Praha
6 200 000 czk / za nemovitost

Reference

Skvělý přístup, rychlé jednání, naprostá spokojenost.
S Lenkou jsem konzultovala prodej družstevního podílu v Praze. Pro mě velmi složitá záležitost byla Lenkou velmi rychle rozklíčována a dostala jsem zevrubné info o tom, jaké výhody a jaké háčky mne v prodeji čekají. Nekompromisně rozpustila vzdušné zámky, což byl z počátku šok, ale nakonec mne konzultace s Lenkou ujistila, že všechno dopadne dobře a tak se i stalo. Lenka má obrovské zkušenosti a srdečnou povahu, ale nejvíce oceňuji tu přímočarost, se kterou jsme začaly.
Paní Lenka pro mě zpracovala odhad nemovitosti pro dědické řízení. Jednání bylo velice příjemné a rychlé, nejvíce oceňuji profesionalitu a lidský civilní přístup pani makléřky. Pokud budu řešit ještě nějakou kauzu v oblasti realit, určitě se na ní znovu ráda obrátím.
Paní Murarikova je člověk na svem miste. Děkuji za její služby které jsem využila v oblasti realit opakovaně, právě pro profesionální přístup, ochotu i rychlost.
Skvělý individuální přístup, velmi milá a ochotná paní makléřka! Děkuji!
Rychle a kvalitně provedený tržní odhad nemovitosti. Perfektně zpracovaná analýza a výstupní reporty. Mohu jen doporučit.
Příjemná, profesionální, vstřícná. Jednání s paní Murárikovou bylo rychlé, srozumitelné, zkrátka stoprocentní. Lepšího realitního makléře jsem zatím nepotkala.
js_loader
Ivo Kronrád

Paní Murárikovou bych jen chválil. Od rychlosti reakce na moji žádost, až po profesionálně odvedenou práci. Notář byl také spokojen. Budu doufat v další spolupráci. Velká pochvala.

František Skála
Precizně vypracovaná nabídka od paní Lenky Murárikové. Přehled prodeje v lokalitě.