Lenka Muráriková

realitní makléřka Lenka Muráriková

Nejsem jen vaším realitním makléřem, ale především partnerem, který vás spolehlivě provede celým procesem prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti, zbaví vás starostí, ochrání od všech rizik, zajistí pro vás nejvýhodnější podmínky a bude vám v této zásadní životní etapě po celou dobu oporou.

Pro vaše zájmy a bezpečí mohu udělat maximum i díky zázemí renomované a úspěšné realitní kanceláře s vysokými etickými a odbornými standardy a skvělým týmem profesionálů.

Vážím si důvěry ve mne vložené, zacházet s ní budu opatrně, profesionálně a s láskou, největší odměnou pro mne vždy je a bude vaše spokojenost.

Telefon: +420 739 755 358

Web makléře: Lenkamurarikova.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Recenze

Paní makléřka odváděla po celou dobu prodeje našeho domu velmi profesionální práci. Oceňujeme její komunikační a organizační schopnosti, otevřené jednání a dodržování dohodnutých termínů. Svoji práci bere velmi zodpovědně, až osobně, a tím vytváří u klienta pocit důvěry v její práci. Kubešovi
Paní Murarikova je člověk na svem miste. Děkuji za její služby které jsem využila v oblasti realit opakovaně, právě pro profesionální přístup, ochotu i rychlost.
S Lenkou jsem konzultovala prodej družstevního podílu v Praze. Pro mě velmi složitá záležitost byla Lenkou velmi rychle rozklíčována a dostala jsem zevrubné info o tom, jaké výhody a jaké háčky mne v prodeji čekají. Nekompromisně rozpustila vzdušné zámky, což byl z počátku šok, ale nakonec mne konzultace s Lenkou ujistila, že všechno dopadne dobře a tak se i stalo. Lenka má obrovské zkušenosti a srdečnou povahu, ale nejvíce oceňuji tu přímočarost, se kterou jsme začaly.
Musím pochválit skvělou práci.Skvělá komunikace a profesionální přístup.Děkuji za výbornou komunikaci a rychlost vyřízení.
js_loader
Ivo Kronrád

Paní Murárikovou bych jen chválil. Od rychlosti reakce na moji žádost, až po profesionálně odvedenou práci. Notář byl také spokojen. Budu doufat v další spolupráci. Velká pochvala.

František Skála

Precizně vypracovaná nabídka od paní Lenky Murárikové. Přehled prodeje v lokalitě.