Věra Krulichová

Realitní makléřka Věra Krulichová

Pomáhám Vám s prodejem Vaší nemovitosti, abyste měli čas na to, co je pro Vás skutečně důležité, co milujete, a v co věříte. Já svou práci miluji, věřím ve své schopnosti a nabrané zkušenosti. Mohu Vás tak posunout o důležitý životní krok vpřed.

Zabývám se prodejem nemovitostí od roku 2008 a mým cílem je ušetřit Váš čas, peníze a poskytnout Vám takový servis, abyste se na mě mohli spokojeně obrátit i v budoucnu a doporučit mě svým přátelům.

Telefon: +420 731 618 415

Web makléře: Krulichovi.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Věra Krulichová - Realitní praxe od roku 2008
Věra Krulichová – Realitní praxe od roku 2008
Specialistka na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Prodej pozemku, 5971 m2, Záryby

Prodej pozemku, 5971 m2, Záryby

Praha-východ, Středočeský
1 750 czk / za m2
Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 47 m2, Praha 2 - Nové Město

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 47 m2, Praha 2 - Nové Město

Nové Město, Praha 2, Hlavní město Praha
6 990 000 czk / za nemovitost
Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 90 m2, Praha 9 - Černý Most

Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví, 90 m2, Praha 9 - Černý Most

Černý Most, Praha 9, Hlavní město Praha
8 500 000 czk / za nemovitost
Prodej chaty / chalupy, 63 m2, Nový Vestec

Prodej chaty / chalupy, 63 m2, Nový Vestec

Praha-východ, Středočeský
5 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 66 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Prodej domu, 66 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Praha-východ, Středočeský
6 300 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 150 m2, Mělnické Vtelno

Prodej domu, 150 m2, Mělnické Vtelno

Mělník, Středočeský
7 990 000 czk / za nemovitost
Prodej pozemku, 709 m2, Nový Vestec

Prodej pozemku, 709 m2, Nový Vestec

Praha-východ, Středočeský
5 490 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 600 m2, Ústí nad Labem

Prodej domu, 600 m2, Ústí nad Labem

Ústí nad Labem-Neštěmice, Ústí nad Labem, Ústecký
14 500 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 336 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Prodej domu, 336 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Praha-východ, Středočeský
Cena na vyžádání v kanceláři
Pronájem pozemku, 1387 m2, Beroun

Pronájem pozemku, 1387 m2, Beroun

Beroun, Středočeský
6 000 czk / za měsíc

Reference

Musím upřímně říct, že jsem vždy byla ten typ člověka, který byl k realitním makléřům velmi skeptický a měla sem pocit, že za "tu provizi" si to raději prodám sama, protože realitním makléřem se nazýval kdekdo z ulice, co byl schopný odemknout klíčem dveře. Pak sem narazila na Věru Krulichovou, když jsem chtěla prodat svůj byt v Praze. Musím říct, že Krulichovi dělají čest oboru realitních makléřů. Měla jsem tak zkreslenou představu o tom, co vše obnáší profesionální práce realitního makléře. Najednou mi ta "šílená provize" přišla strašně malá. Tak profesionální a precizní přístup jsem vůbec nečekala. Férové jednání pro obě strany, spolupracují i se skvělými právníky a celkově se vám postarají o vše tak, že vy jen podepíšete smlouvy. Vše ochotně vysvětlí, poradí,... Největší překvapení pro mě bylo, že i pár měsíců po prodeji, kdy sem jim mohla být úplně ukradená, mi přišel email, abych se nezapomněla odhlásit z platby daně z nemovitosti a nabídku kontaktu na paní účetní, která by mi se vším pomohla. Opravdu skvělá spolupráce. Krulichovi ukazují, jak by měla vypadat profesionální práce realitního makléře, kterou rozhodně nemůže dělat jen tak někdo. Moc děkuji za pomoc a prodej bytu :)
Ivet Bajerová
Ivet Bajerová
19:59 17 Mar 22
Velmi děkuji manželům Krulichovým za pomoc při prodeji pozemku. Oceňuji jejich profesionální a zároveň lidský přístup při jednání a maximální ochotu vyjít zákazníkovi vstříc a přizpůsobit se jeho časovým možnostem. Zkrátka, jejich služby vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji.
Jakub Žatečka
Jakub Žatečka
07:26 09 Jun 21
Přes paní Krulichovou jsem kupoval dům již před deseti lety. Jak profesionálně a ochotně jednala jsem si uvědomil až při dalším nákupu nemovitosti s jinou známou realitkou. Pokud chcete mít prodej nebo nákup v klidu, vřele doporučuji. Nebudete muset řešit advokáty a zbytečně se stresovat a dohadovat.
Martin Velich
Martin Velich
15:14 06 Feb 22
Realitního makléře pana Daniela Krulicha všem lidem vřele doporučujeme a doporučovat budeme dál, když to někdo bude potřebovat. Takové nadšení a empatie, aby byly obě strany spokojené, to se jen tak nevidí. Má neobyčejně lidský přístup, profesionální jednání a hlavně je neuvěřitelně pozitivní. Již z prvního setkání o tom budete každému vyprávět. Vždy když se muselo něco vyřešit, pustil se do toho naplno. Natočil se svou krásnou rodinou nádherné video nemovitosti, až všichni žasli. Tato práce je pro něj stvořená a celá má rodina mu budeme fandit. Jeho energie je ohromující. Přejeme Vám mnoho úspěchů v práci i osobním životě a kdyby jsme potřebovali realitní služby, opět se na Vás strašně moc rádi obrátíme. Patří Vám velké díky 👏👏👏 Děkujeme Novákovi, Kersko
Terka Terka
Terka Terka
15:34 15 Sep 21
Nadstandardní jednání v oboru, profesionální, rychlé a bez zbytečných zdržování.
Jan Ördög
Jan Ördög
11:06 26 Apr 21
Krulichovi mi pomohli s prodejem bytu v Praze a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Vše zařídili od A-Z a nemusel jsem se o nic starat. Prodejní cena šla dokonce nad moje očekávání. Perfektní služba. Děkuji a zdravím.
Petr Saleny
Petr Saleny
16:23 16 Mar 21
Moc rada doporucim sluzby manzelu Krulichovych. Velmi mily a profesionalni pristup. Opravdu s nicim nebyl problem. Pri prodeji bytu jsme meli velmi specificke pozadavky , ktere nebylo problem splnit. Vse zaridi, vyridi, se vsim pomuzou a poradi. Moc dekujeme!😊
michaela holubcová
michaela holubcová
18:15 26 Jan 21
Děkujeme manželům Krulichovým za prodej bytu v Praze, perfektní komunikace, vstřícný přístup a prodejní cena nad naše očekávání. Určitě mohu doporučit jejich služby. Profesionální, o nic jsme se nemusely starat, vše vyřídili za nás.
Martina Trpišovská
Martina Trpišovská
17:08 10 Mar 22
Chtěla bych poděkovat panu Krulichovi za poskytnuté služby. Spolupráce byla maximálně vstřícná, bezproblémová, profesionální, jedním slovem úžasná. Nic není problém a se vším si poradí. Ještě jednou moc děkuji a přeji spoustu spokojených klientů.
Andrea Marková
Andrea Marková
17:51 20 Apr 21
Chtěla bych tímto moc poděkovat Věře Krulichové za její služby a pomoc při prodeji naší nemovitosti na Praze východ. Paní makléřka byla velice ochotná a svou profesionalitou a zároveň lidským přístupem nám pomohla prodat nemovitost podle našich představ a k naší plné spokojenosti. Díky určitým specifikacím nebyl prodej úplně jednoduchý, ale paní Krulichová vždy přispěchala na pomoc s kreativním nápadem jak danou situaci řešit a výsledkem byl nejen úspěšný obchod, ale také spokojenost na všech stranách. Ještě jednou moc děkujeme a služby paní Krulichové moc ráda komukoliv doporučím.Eva LosováBrandýs n/L-Stará Boleslav
Eva Ava
Eva Ava
18:17 13 Apr 21
Velmi dobrá zkušenost! Přestože nedošlo z mé strany k žádnému nákupu, tak se pan Krulich choval velmi profesionálně a bez nároku na finanční odměnu a zcela nezištně mě dál pár dobrých rad! Vřele doporučuji!
Kalina Miroslav
Kalina Miroslav
17:59 30 May 22
Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat za poskytnuté služby a zdůraznit odborný, profesionální a vstřícný, neotřelý přístup při prodeji naší nemovitosti. Vše proběhlo rychle i díky znalostem a zkušenostem pana Krulicha a jeho prezentace dane nemovitosti na internetu a sociálních sítích, na které si dal opravdu zaležet.Vřele rád doporučím jejich služby včetně následného právního servisu a dotažení prodeje do zdárného konce.
Zbyněk Vokoun
Zbyněk Vokoun
09:41 22 Feb 21
Skvělá spolupráce, profesionální přístup, nelze jinak než udělit 5 hvězd a všem doporučit !
Mohu jen doporučit. Prodávali jsme rodinný dům v Praze. Jednalo se o složitý proces z důvodu 7 majitelů nemovitosti. Vše bylo vyřešeno k naší spokojenosti a nemuseli jsme se o nic starat. Jednání bylo na velmi profesionální úrovni.
Jakub Fischer
Jakub Fischer
18:43 01 Sep 20
Věru a Daniela jsem oslovila kvůli zpracování odhadu na nemovitosti a s jejich službami jsem velmi spokojená. Profesionální přístup, precizně připravené dokumenty a solidní jednání, takhle bych popsala zkušenost s příjemnými lidmi, kteří vědí co dělají a dělají to dobře 👌
Adéla Krpejšová
Adéla Krpejšová
17:52 27 Apr 21
Mohu jen doporucit. Skvela komunikace a lidsky pristup. Dekuji za pomoc s koupi bytu!
Petr Kutílek
Petr Kutílek
17:24 03 Jun 22
Velmi proklientsky pristup. Sice se nam pri prodeji vyskytla mensi komplikace, ale vse se podarilo vyresit. Pan Krulich mi ochotne pomohl i s jinou veci mimo sjednany projekt, takze doprucuji.
Radim Pelanek
Radim Pelanek
07:25 16 Aug 22
Rád bych touto cestou poděkoval Danovi Krulichovi za pomoc při koupi pozemku. Obchod jsem sice realizoval přes jiného makléře Remax , přesto mě Dan poskytl cenné informace díky kterým se mi podařilo obchod dotáhnout až do úspešného konce. V případě dalšího nákupu nebo prodeje nemovitosti se určitě na něj obrátím.
Ondřej Němeček
Ondřej Němeček
19:50 06 Aug 21
Úžasné spojení profesionality, obrovské ochoty, vstřícnosti a férovosti. Především tato slova mě napadají, když si vzpomenu na Věru a Daniela Krulichovi. Jedni z nejmilejších lidí, které znám, jsou mistry ve svém oboru. Realitní makléřství zvládají s elegancí a přicházejí s neotřelými nápady, ve kterých se nebojí použít i příjemnou dávku humoru. Je víc než zřejmé, že práce oba baví a naplňuje. Kdykoliv jsem (já i kdokoliv z mých blízkých) potřeboval poradit nejen v otázkách realitních, mohl jsem se vždy spolehnout na duo z okolí Brandýsa nad Labem.Krulichovi vřele doporučuji!
Jaroslav Kalina
Jaroslav Kalina
14:10 27 Jan 21
js_loader
Filip Krejza
Zdeněk Pichl
Paní Věra a Daniel Krulichovi = grandiózní spolupráce.
Michaela Šulcová

Moc děkujeme za zprostředkování prodeje bytu paní  Věře a Danielu Krulichovi. Velmi milé a profesionální jednání! Vše bez problému vyřízeno. Měli jsme velmi specifické požadavky při prodeji bytu, a i to nebyl žádný problém. Moc děkujeme!

Jakub Fischer
Mohu paní Věru Krulichovou a pana Daniela Krulicha jen doporučit. Prodávali jsme rodinný dům v Praze. Jednalo se o složitý proces z důvodu 7 majitelů nemovitosti. Vše bylo vyřešeno k naší spokojenosti a nemuseli jsme se o nic starat. Jednání bylo na velmi profesionální úrovni.
Vojtěch Říha

Koupě domu proběhla naprosto v pořádku a na profesionální úrovni. Mohu Věru Krulichovou pouze doporučit.

Miroslav Melichar

Velmi kvalitní a profesionální přístup. Rychlá a věčná komunikace. Vše proběhlo v naprostém pořádku a ve svižném tempu. Vřele doporučuji spolupráci s paní Krulichovou.

Lukáš Jílek

Pokud někdo hledá skutečného odborníka ve světě realit a nechce naletět pochybným amatérům, kteří se vydávají za realitní makléře, tak DOPORUČUJI obrátit se na Věrku Krulichovou, protože je to skutečný profesionál zaměřený v první řadě na spokojenost klienta.

Drahoslav Gric

Fantastický profesionální přístup. Nemusel jsem se de facto o nic starat. Věra Poláková vše zařídila.

Jiří Auředník

Pracuje velmi zodpovědně. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Zuzana Škodová

Výborná spolupráce a komunikace, dochvilnost. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Martin Škoda

Velmi příjemná, profesionální přístup, komunikativní. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Jan Ohem

Skvělý servis, bezproblémová komunikace a proaktivní přístup. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Lukáš Jarolímek

Spolehlivá, vždy usměvavá, se vším nám ráda pomohla a poradila. Doporučuji. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Michal Veselý

Aktivní, profesionální. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)