Věra Krulichová

Realitní makléřka Věra Krulichová

Pomáhám Vám s prodejem Vaší nemovitosti, abyste měli čas na to, co je pro Vás skutečně důležité, co milujete, a v co věříte. Já svou práci miluji, věřím ve své schopnosti a nabrané zkušenosti. Mohu Vás tak posunout o důležitý životní krok vpřed.

Zabývám se prodejem nemovitostí od roku 2008 a mým cílem je ušetřit Váš čas, peníze a poskytnout Vám takový servis, abyste se na mě mohli spokojeně obrátit i v budoucnu a doporučit mě svým přátelům.

Telefon: +420 731 618 415

Web makléře: Krulichovi.cz

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř ISO 17024
Certifikovaný makléř ISO 17024
Věra Krulichová - Realitní praxe od roku 2008
Věra Krulichová – Realitní praxe od roku 2008
Specialistka na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 43 m2, Mochov

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 43 m2, Mochov

Praha-východ
Středočeský
2 890 000 czk / za nemovitost
včetně veškerého realitního a právního servisu
Prodej pozemku, 595 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Prodej pozemku, 595 m2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Praha-východ
Středočeský
4 165 000 czk / za nemovitost

Reference

Moc rada doporucim sluzby manzelu Krulichovych. Velmi mily a profesionalni pristup. Opravdu s nicim nebyl problem. Pri prodeji bytu jsme meli velmi specificke pozadavky , ktere nebylo problem splnit. Vse zaridi, vyridi, se vsim pomuzou a poradi. Moc dekujeme!😊
michaela holubcová
michaela holubcová
18:15 26 Jan 21
Krulichovi mi pomohli s prodejem bytu v Praze a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Vše zařídili od A-Z a nemusel jsem se o nic starat. Prodejní cena šla dokonce nad moje očekávání. Perfektní služba. Děkuji a zdravím.
Petr Saleny
Petr Saleny
16:23 16 Mar 21
Mohu jen doporučit. Prodávali jsme rodinný dům v Praze. Jednalo se o složitý proces z důvodu 7 majitelů nemovitosti. Vše bylo vyřešeno k naší spokojenosti a nemuseli jsme se o nic starat. Jednání bylo na velmi profesionální úrovni.
Jakub Fischer
Jakub Fischer
18:43 01 Sep 20
Nadstandardní jednání v oboru, profesionální, rychlé a bez zbytečných zdržování.
Jan Ördög
Jan Ördög
11:06 26 Apr 21
Rád bych touto cestou poděkoval Danovi Krulichovi za pomoc při koupi pozemku. Obchod jsem sice realizoval přes jiného makléře Remax , přesto mě Dan poskytl cenné informace díky kterým se mi podařilo obchod dotáhnout až do úspešného konce. V případě dalšího nákupu nebo prodeje nemovitosti se určitě na něj obrátím.
Ondřej Němeček
Ondřej Němeček
19:50 06 Aug 21
Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat za poskytnuté služby a zdůraznit odborný, profesionální a vstřícný, neotřelý přístup při prodeji naší nemovitosti. Vše proběhlo rychle i díky znalostem a zkušenostem pana Krulicha a jeho prezentace dane nemovitosti na internetu a sociálních sítích, na které si dal opravdu zaležet.Vřele rád doporučím jejich služby včetně následného právního servisu a dotažení prodeje do zdárného konce.
Zbyněk Vokoun
Zbyněk Vokoun
09:41 22 Feb 21
Skvělá spolupráce, profesionální přístup, nelze jinak než udělit 5 hvězd a všem doporučit !
Chtěla bych tímto moc poděkovat Věře Krulichové za její služby a pomoc při prodeji naší nemovitosti na Praze východ. Paní makléřka byla velice ochotná a svou profesionalitou a zároveň lidským přístupem nám pomohla prodat nemovitost podle našich představ a k naší plné spokojenosti. Díky určitým specifikacím nebyl prodej úplně jednoduchý, ale paní Krulichová vždy přispěchala na pomoc s kreativním nápadem jak danou situaci řešit a výsledkem byl nejen úspěšný obchod, ale také spokojenost na všech stranách. Ještě jednou moc děkujeme a služby paní Krulichové moc ráda komukoliv doporučím.Eva LosováBrandýs n/L-Stará Boleslav
Eva Ava
Eva Ava
18:17 13 Apr 21
Realitního makléře pana Daniela Krulicha všem lidem vřele doporučujeme a doporučovat budeme dál, když to někdo bude potřebovat. Takové nadšení a empatie, aby byly obě strany spokojené, to se jen tak nevidí. Má neobyčejně lidský přístup, profesionální jednání a hlavně je neuvěřitelně pozitivní. Již z prvního setkání o tom budete každému vyprávět. Vždy když se muselo něco vyřešit, pustil se do toho naplno. Natočil se svou krásnou rodinou nádherné video nemovitosti, až všichni žasli. Tato práce je pro něj stvořená a celá má rodina mu budeme fandit. Jeho energie je ohromující. Přejeme Vám mnoho úspěchů v práci i osobním životě a kdyby jsme potřebovali realitní služby, opět se na Vás strašně moc rádi obrátíme. Patří Vám velké díky 👏👏👏 Děkujeme Novákovi, Kersko
Terka Terka
Terka Terka
15:34 15 Sep 21
Velmi děkuji manželům Krulichovým za pomoc při prodeji pozemku. Oceňuji jejich profesionální a zároveň lidský přístup při jednání a maximální ochotu vyjít zákazníkovi vstříc a přizpůsobit se jeho časovým možnostem. Zkrátka, jejich služby vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji.
Jakub Žatečka
Jakub Žatečka
07:26 09 Jun 21
Věru a Daniela jsem oslovila kvůli zpracování odhadu na nemovitosti a s jejich službami jsem velmi spokojená. Profesionální přístup, precizně připravené dokumenty a solidní jednání, takhle bych popsala zkušenost s příjemnými lidmi, kteří vědí co dělají a dělají to dobře 👌
Adéla Krpejšová
Adéla Krpejšová
17:52 27 Apr 21
Chtěla bych poděkovat panu Krulichovi za poskytnuté služby. Spolupráce byla maximálně vstřícná, bezproblémová, profesionální, jedním slovem úžasná. Nic není problém a se vším si poradí. Ještě jednou moc děkuji a přeji spoustu spokojených klientů.
Andrea Marková
Andrea Marková
17:51 20 Apr 21
js_loader
Filip Krejza
Zdeněk Pichl
Paní Věra a Daniel Krulichovi = grandiózní spolupráce.
Michaela Šulcová

Moc děkujeme za zprostředkování prodeje bytu paní  Věře a Danielu Krulichovi. Velmi milé a profesionální jednání! Vše bez problému vyřízeno. Měli jsme velmi specifické požadavky při prodeji bytu, a i to nebyl žádný problém. Moc děkujeme!

Jakub Fischer
Mohu paní Věru Krulichovou a pana Daniela Krulicha jen doporučit. Prodávali jsme rodinný dům v Praze. Jednalo se o složitý proces z důvodu 7 majitelů nemovitosti. Vše bylo vyřešeno k naší spokojenosti a nemuseli jsme se o nic starat. Jednání bylo na velmi profesionální úrovni.
Vojtěch Říha

Koupě domu proběhla naprosto v pořádku a na profesionální úrovni. Mohu Věru Krulichovou pouze doporučit.

Miroslav Melichar

Velmi kvalitní a profesionální přístup. Rychlá a věčná komunikace. Vše proběhlo v naprostém pořádku a ve svižném tempu. Vřele doporučuji spolupráci s paní Krulichovou.

Lukáš Jílek

Pokud někdo hledá skutečného odborníka ve světě realit a nechce naletět pochybným amatérům, kteří se vydávají za realitní makléře, tak DOPORUČUJI obrátit se na Věrku Krulichovou, protože je to skutečný profesionál zaměřený v první řadě na spokojenost klienta.

Drahoslav Gric

Fantastický profesionální přístup. Nemusel jsem se de facto o nic starat. Věra Poláková vše zařídila.

Jiří Auředník

Pracuje velmi zodpovědně. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Zuzana Škodová

Výborná spolupráce a komunikace, dochvilnost. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Martin Škoda

Velmi příjemná, profesionální přístup, komunikativní. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Jan Ohem

Skvělý servis, bezproblémová komunikace a proaktivní přístup. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Lukáš Jarolímek

Spolehlivá, vždy usměvavá, se vším nám ráda pomohla a poradila. Doporučuji. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)

Michal Veselý

Aktivní, profesionální. (vyjádření ke službám Věry Krulichové)