Ing. Hana Havránek

Realitní makléřka Hana Dörflerová

I have been working in the real estate market for 8 years. I started in January 2012 and joined RE/MAX Alfa in June 2014. The vast majority of my clients buy or sell their property in Prague and Central Bohemia. Meeting new people and selling real estate makes both me and my clients happy.

Phone: +420 724 902 178

My websites: Hanareality.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Prodej domu, 128 m2, Čisovice

Prodej domu, 128 m2, Čisovice

Praha-západ, Středočeský
7 190 000 czk / za nemovitost

Testimonials

paní Hana je špičkový profesionál. Její kvality vystoupí především v řešení náročnějších situací. Měl jsem možnost zažít její klidný a pragmatický přístup a neskutečnou cílevědomost, díky které se nám podařilo dotáhnout zdánlivě neřešitelný případ. Moc děkuji
S Hankou Dorflerovou jsem řešil několik různých témat ohledně prodeje a ocenění nemovitostí. Vždy profesionálně, k věci a navíc v přátelské atmosféře. Doporučuji se na ni obrátit, když je někdo v ouzkých s nemovitostmi a potřebuje parťáka, který prostě udělá to nejlepší co je možné.
Realitní makléřka Hanka nám ochotně vysvětlila celý proces prodeje, vysvětlila, co nás čeká, doporučila nejlepší postup - to vše s velmi milým a profesionálním přístupem. Děkujeme!
Makléřka Hanka mi moc dobře poradila a upozornila na možná úskalí. Určitě doporučuju její služby.
js_loader