Ing. Hana Havránek

Realitní makléřka Hana Dörflerová

I have been working in the real estate market for 8 years. I started in January 2012 and joined RE/MAX Alfa in June 2014. The vast majority of my clients buy or sell their property in Prague and Central Bohemia. Meeting new people and selling real estate makes both me and my clients happy.

Phone: +420 724 902 178

My websites: Hanareality.cz

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Makléř/ka v současné době nenabízí žádnou nemovitost na prodej či pronájem

Testimonials

Hanku znám už dlouhá léta jako skvělého člověka a profesionála, a tak při zvažování koupě nemovitosti byla jasná volba, obrátit se na ni.Velice ochotně s námi podrobně a opakovaně probírala všechna pro a proti našeho výběru, vysvětlila potřebné náležitosti a poskytla další cenné kontakty. Vždy byla ochotná poradit a mohu bez nadsázky říct, že díky jejímu empatickému přístupu jsme nakonec našli nejlepší řešení a všechno dopadlo k naší plné spokojenosti. Moc děkujeme a rádi doporučujeme!
Makléřka Hanka byla skvělá volba. Je partnerem i rádcem. Ke své práci přistupuje zcela profesionálně, je vždy připravená, empatická a asertivní. Co řekne, to platí. A hlavně dosáhne cíle ke spokojenosti svého klienta. Doporučuji!
S Hankou Dorflerovou jsem řešil několik různých témat ohledně prodeje a ocenění nemovitostí. Vždy profesionálně, k věci a navíc v přátelské atmosféře. Doporučuji se na ni obrátit, když je někdo v ouzkých s nemovitostmi a potřebuje parťáka, který prostě udělá to nejlepší co je možné.
paní Hana je špičkový profesionál. Její kvality vystoupí především v řešení náročnějších situací. Měl jsem možnost zažít její klidný a pragmatický přístup a neskutečnou cílevědomost, díky které se nám podařilo dotáhnout zdánlivě neřešitelný případ. Moc děkuji
js_loader