Ing. Hana Havránek

Realitní makléřka Hana Dörflerová

V realitách jsem začala pracovat v lednu 2012 a dva roky na to jsem se stala součástí kanceláře RE/MAX Alfa.

Velkou většinu zrealizovaných obchodů jsem uskutečnila v Praze a Středočeském kraji. Potkávání se s lidmi a prodej nemovitostí mi přináší radost a nové poznání.

Telefon: +420 724 902 178

Web makléře: Hanareality.cz

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Certifikáty a praxe

Moje nabídka nemovitostí

Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 36 m2, Chýně

Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 36 m2, Chýně

Praha-západ, Středočeský
4 390 000 czk / za nemovitost
Prodej domu, 275 m2, Nučice

Prodej domu, 275 m2, Nučice

Praha-západ, Středočeský
14 250 000 czk / za nemovitost

Reference

Zastupoval jsem majitele, který zdědil dům nedaleko za Prahou. Oslovili jsme paní makléřku Hanu Dörflerovou, aby nám tento dům pomohla prodat. Prodej byl o to složitější, že se jednalo o dům v částečné rekonstrukci, tedy nedostavěný s nedokončenými plány na rozsáhlé rozšíření. Během relativně krátké doby se paní makléřce podařilo díky velice aktivnímu přístupu najít několik zájemců o dům a po diskusi i vybrat kupce. Musím vyzdvihnout skvělou komunikaci, kdy přicházela s návrhy, aby splnila požadavky prodávajícího a zároveň byly splněny i nároky kupujících a to stále v otevřeném a férovém duchu. Zejména bych také vyzdvihnul perfektní právní pomoc při řešení nestandardních smluvních požadavcích. Díky přístupu paní makléřky mohu dnes říci, že prodat dům v atmosféře důvěry podpořené skvělý servisem ke spokojenosti všech je možné. S prodejem jsme byli nadmíru spokojeni a děkujeme.
S Hankou Dorflerovou jsem řešil několik různých témat ohledně prodeje a ocenění nemovitostí. Vždy profesionálně, k věci a navíc v přátelské atmosféře. Doporučuji se na ni obrátit, když je někdo v ouzkých s nemovitostmi a potřebuje parťáka, který prostě udělá to nejlepší co je možné.
Makléřka Hanka mi moc dobře poradila a upozornila na možná úskalí. Určitě doporučuju její služby.
Realitní makléřka Hanka nám ochotně vysvětlila celý proces prodeje, vysvětlila, co nás čeká, doporučila nejlepší postup - to vše s velmi milým a profesionálním přístupem. Děkujeme!
js_loader
Tereza Jirková
Olga Jirková
Ivana Strudlová

Paní Havránek je velice ochotná, příjemná a profesionální realitní makléřka. Velmi vstřícná komunikace.

Pavla Hasson

Když jsme se rozhodovali komu svěříme prodej bytu po rodičích, volba padla na mojí dobrou kamarádku Ing. Hanku Dörflerovou. Známe se několik let a mám ji ráda pro její milou a přátelskou osobnost. Během prodeje jsem Hanku poznala i z jiné, profesní stránky a jsem velmi ráda, že jsme jí prodej svěřili. V jednání je profesionální, velmi srozumitelně, věcně a v pravý čas komunikuje a přitom nic neztrácí ze svého milého osobního přístupu. Byt prodala k naší naprosté spokojenosti. Pokud bychom ještě někdy potřebovali realitních služeb, znovu se s důvěrou na Hanku obrátím.

Tomáš Šnyta

Profesionální přístup. (vyjádření ke službám makléřky Hany Havránek)

Hana Kunertová

Každý klient je jiný a má své vlastní požadavky. Realitní makléřka Hana Havránek to dovede velmi mistrně rozlišit a přistupovat ke každému osobně, přitom naprosto profesionálně. To, co se v mém případě pronájmu nemovitosti nepovedlo předchozí realitní společnosti během roku, povedlo se jí během krátké doby. Děkuji zpětně za provedenou transakci v naprosté pohodě.

K.K.

S Hankou Havránek máme vynikající zkušenosti. Rodičům zajišťovala pronájem nemovitosti, se vším dobře poradila, rychle našla nájemce a zajistila všechny potřebné náležitosti. Velmi schopná, svědomitá a spolehlivá realitní makléřka, profesionálka na svém místě. Pokud potřebujete pomoci v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí a hledáte makléře, který se o zakázku kvalitně postará a je na něj spolehnutí, neváhejte. Děkujeme a doporučujeme.

Dagmar Kratochvílová

Se službami realitního makléře jsem byla maximálně spokojená. Jednání bylo velice profesionální, ale zároveň lidské. Jde o člověka na správném místě. (vyjádření ke službám makléřky Hany Havránek)

Vladimír Srb

S realitní makléřkou Hankou Havránek jsme byli spokojení na sto procent, děkujeme tímto za všemožnou pomoc, profesionalitu a přátelský přístup. Vše proběhlo v nejlepším pořádku – prodej našeho bytu i koupě domu. Všem vřele doporučujeme!

Jiří Eichler

Paní Ing. Hana Havránek je velmi přesná, vždy dodrží slovo, pracuje rychle. Má naši absolutní důvěru. S jejím profesionálním a lidským přístupem jsme bez výhrad spokojeni.

Martina Krausová

Kvalita služeb velmi vysoká v porovnání s předchozími zkušenostmi. Velmi vstřícná, otevřená, komunikativní a laskavá. Zároveň velmi profesionální. Ideální kombinace lidskosti a profesionality. Tento způsob jednání mně maximálně vyhovuje. Děkuji za pomoc. (vyjádření ke službám makléřky Hany Havránek)

Jana Rýdlová

Velmi osobní přístup, který vyhovoval mým individuálním potřebám. Za to velký dík. (vyjádření ke službám makléřky Hany Havránek)

Zuzana Pohlová

Byla jsem zcela spokojena. (vyjádření ke službám makléřky Hany Havránek)

Hana Vytisková

Služby paní Hany Havránek byly velmi profesionální. Vždy jednala v souladu s naší dohodou a ještě k tomu dokázala přidat milý úsměv. Byli jsme velice spokojeni.

Karel Panoška

Maximálně spokojeni. (vyjádření ke službám makléřky Hany Havránek)

Helena Havránková

Chtěla bych poděkovat paní Haně Havránek za profesionální prodej mého domu. Paní Hana byla vždy perfektně připravena, všechny termíny jednání byly dodrženy. Mohu její služby doporučit dalším klientům, kteří chtějí prodat svou nemovitost rychle a s maximálním servisem.

Kateřina Křížková

Realitní makléřka Hana Havránek projevila komplexní přehled znalostí o všech aspektech týkající se prodeje bytu (ocenění nemovitosti, potřebná dokumentace, problematika daní, převody, odečty apod). Aktivně komunikovala s oběma stranami, jednání bylo vždy rychlé a efektivní.

Jan Brajer

Profesionální a zároveň lidský přístup paní Havránek udělal z koupě nemovitosti velmi příjemnou záležitost. Bylo zařízeno vše, co zařízeno mít mělo a pokud budu kupovat další nemovitost preferoval bych opět paní Havránek.

Vlasta Bosáková

Skvělá práce, nemovitost prodána během několika dnů, 100% profesionální servis. (vyjádření ke službám makléřky Hany Havránek)

Ivana Borovcová

S prací paní Havránek jsem byla velmi spokojená. Je velmi vstřícná, ochotná ve všem poradit. Je profesionální, a přitom velmi milá. Mohu jen doporučit.

JUDr. Jaroslav Slunečko

S firmou Remax jsem se poprvé setkal, když jsem kupoval byt na Praze 5. Od samého začátku spolupráce s Hanou Havránek splnila moje očekávání, jak by taková akce měla probíhat. Velmi ochotně mi vysvětlila všechny potřebné náležitosti, které jsou s nákupem nemovitosti spojené, a že jich nebylo málo, od prvotního kontaktu s prodávajícím až do poslední fáze – podpis kupní smlouvy. Zařídila přepis elektřiny, plynu, prostě kompletní servis. Velmi mile mě překvapilo, když mi po několika měsících od vkladu do katastru sama zavolala, aby mě upozornila na nutnost podání daňového přiznání k dani z nemovitosti. To bylo velmi pozorné gesto. Její služby 100% doporučuji.