Ivana Hilton

Realitní makléřka Ivana Hilton

Hi, my name is Ivana Hilton and I am a real estate broker for Remax Alfa. I have a passion for real estate, and I will use this to sell your current property as well as helping you find your next dream home. My services include professionally shot photos and a full online presentation, all free of charge. I am married to an Englishman, and although he is learning Czech, I speak English with him. We have two small sons and found our forever home on the outskirts of Prague, just a minute’s walk from the city’s largest forest. I look forward to hearing from you soon.

Phone: +420 777 448 880

My websites: Ivana Hilton RE/MAX

Contact me

We process personal data under these conditions.

Certificates

My listings

Prodej komerčního objektu, 374 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Prodej komerčního objektu, 374 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Újezd nad Lesy, Praha 9, Hlavní město Praha
Cena na vyžádání v kanceláři
Prodej domu, 374 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Prodej domu, 374 m2, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Újezd nad Lesy, Praha 9, Hlavní město Praha
Cena na vyžádání v kanceláři

Testimonials

Vážím si hlavně profesionální a přátelský přístup p.Hilton, která je velmi férová. Respektovala všechny naše požadavky a našla nám vhodné nájemce.
Profesionální a velmi lidský přístup. Se všemi poskytnutými službami jsme nadmíru spokojeni. Doporučuji.
Paní makléřka za mnou přijela z Prahy až na Moravu. Po celou dobu velmi profesionální, ale také lidský přístup. Velmi doporučuji!!!
S pani Hilton jsem byla velice spokojena od prvniho setkani, az do finalizace koupe nemovitosti. Diky jejimu vysoce profesionalnimu pristupu jsem se na ni s klidem obracela s ruznymi dotazy, na ktere mi vzdy odpovedela a pripadne poradila. Pecliva priprava vsech dokumentu a vlastne cely doprovod koupe nemovitosti probehl velmi pozitivne a rychle a to vse podtrzeno uprimnou sympatii pani Hilton. Vrele doporucuji.
js_loader
Jolan T. N.