Ivana Hilton

Realitní makléřka Ivana Hilton

Hilton je moje příjmení. Žádný hotel nevlastním, ale několikrát jsem stála na Vaší straně barikády a vím, čím si jako prodávající či kupující procházíte. Budu Vám stát po boku a pokud si to budete přát, tak i v čele. Všechny ostatní služby spjaté s prodejem nebo pronájmem, jako například profesionálně připravená online prezentace Vaší nemovitosti, nafocení, videoprohlídka, jsou u mně samozřejmostí.

Jsem vdaná, mám dva syny a bydlím na krásném místě u klánovického lesa v Úvalech. Budu se těšit na setkání.

Hi, my name is Ivana Hilton and I am a real estate broker for Remax Alfa. I have a passion for real estate, and I will use this to sell your current property as well as helping you find your next dream home. My services include professionally shot photos and a full online presentation, all free of charge. I am married to an Englishman, and although he is learning Czech, I speak English with him. We have two small sons and found our forever home on the outskirts of Prague, just a minute’s walk from the city’s largest forest. I look forward to hearing from you soon.

Telefon: +420 777 448 880

Web makléře: Ivana Hilton RE/MAX

Moje nabídka nemovitostí

Kontaktujte mě

Zadané údaje zpracováme dle těchto podmínek.

Certifikáty a praxe

Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Certifikovaný makléř 1. stupně RE/MAX
Specialistka na realitní aukce

Moje nabídka nemovitostí

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 110 m2, Hradešín

Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 110 m2, Hradešín

Kolín, Středočeský
19 000 czk / za měsíc

Reference

- pronajem bytu P 9 ve velice kratke dobe- flexibilni komunikace jak s klientem(pronajimatelem ) taki s potencielnimi najemniky- efektivni koordinace makler/pronajimatel/ najemnik vedouci k podpisukontraktu
Naprostá spokojenost. Profesionální přístup a lidskost. Velmi vstřícné jednání a spolehlivost. Děkuji za vyřízení pronájmu výrobních prostor pro naši firmu. Jaroslav Kuchař
Velmi profesionální, rychlé a příjemné jednání. Vřele doporučuji.
Paní Ivana Hilton je velice profesionální, vstřícná, makléřka, která opravdu rozumí svému oboru...navíc je empatická a férová!Obratem reaguje a snaží se maximálně vyjít vstříc našim požadavkům a představám... děkujeme a doporučujeme! Magda Wolfová
Paní makléřka za mnou přijela z Prahy až na Moravu. Po celou dobu velmi profesionální, ale také lidský přístup. Velmi doporučuji!!!
Z osobní zkušenosti (úspěšný prodej nemovitosti) mohu paní Hilton vřele doporučit! Je velice profesionální, znalá současné situace na trhu nemovitostí, precizní, vždy perfektně připravená, férová a navíc lidská. Jednání s ní bylo velice příjemné a konstruktivní.
Velmi profesionalní přístup makléřky, vyborná úroveň jednání.
S pani Hilton jsem byla velice spokojena od prvniho setkani, az do finalizace koupe nemovitosti. Diky jejimu vysoce profesionalnimu pristupu jsem se na ni s klidem obracela s ruznymi dotazy, na ktere mi vzdy odpovedela a pripadne poradila. Pecliva priprava vsech dokumentu a vlastne cely doprovod koupe nemovitosti probehl velmi pozitivne a rychle a to vse podtrzeno uprimnou sympatii pani Hilton. Vrele doporucuji.
Profesionální přístup, rychlá reakce, příjemné jednání. Naprostá spokojenost. Na paní Hilton bychom se i příště rádi obrátili.
Byli jsme velice spokojení při koupi stavební parcely! Paní Ivana Hilton byla velmi ochotná a vstřícná. Velmi dobrá komunikace. Všechno proběhlo v naprostém pořádku! Takže můžeme jenom doporučit.
Jednoznačně doporučuju! A to mám k realiťákům dost předsudky a nedůvěru. Ale Ivana Hilton - důvěra, profesionalita, kvalita!
Setkal jsem se již s řadou realitních makléřů - pozitivní přístup a ochota paní Hilton jsou zcela mimořádné.
Profesionální a milý přístup. Velmi mi pomohla při řešení pozůstalosti. Doporučuji.
js_loader
Jolan T. N.
Daniel Bohunický
Eliška Babocká
Paní Hilton byla velice milá a vše měla zpracované velmi rychle.
Petra Svobodová

Paní Ivana Hilton je profesionál, který dělá svoji práci na 100%! Pokud bychom v budoucnu potřebovali „realiťáka“, volba je jasná. Při prodeji našeho bytu v době Coronakrize zařídila vše skvěle, a co se nepodařilo prředchozí realitní kanceláři za 5 měsíců, ona dokázala během 14 dní. Vždy byla na telefonu, co bylo potřeba vyřešila obratem. Skvělá komunikace, lidský přístup, znalosti. Za naši rodinu obrovské poděkování za její skvěle odvedenou práci. Mockrát děkujeme!